Нервни ли са бебетата ви, когато вие сте в цикъл?

  • 1 191
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
Четох в една книга, че понякога бебетата са нервни, когато мама е в цикъл. И да ви кажа, моят бебок, тъкмо започна да се буди само един път на нощ и ето, че ми дойде и той нещо е все нервен, не може да спи, а и през деня нещо не му се суче много. Има ли и други мами, които са забелязали подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 1 896
И аз съм чела, че има такива случаи, но при всеки е различно. При нас няма абсолютно никаква разлика в поведението, в количеството не мога да съм сигурна, но не суче нито повече, нито по-малко от обикновено.

# 2
  • Мнения: 1 353
 Дойде ми на 13-ти и забелязах подобно нещо. Но вече ми свърши и нещата са все още същите

# 3
  • Мнения: 7 605
Да, моята Щерка съЩо не ЩеШе да су4е много много, от промяната на хормоните се променя и вкуса на кърмата, та zа това  Sad

# 4
  • Мнения: 414
Никаква разлика не съм видяла и в двете си бебета. Нито в сукането, нито в държанието. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 4 129
И аз се чудя за същото. Малкия е страшно кисел през последните няколко дена. Вместо първо да мрънка направо почва да пищи. Не иска да суче както преди и има борба, за да се наяде. Дойде ми нещо като цикъл, но не е силно. Даже е супер слабо - не мога да нацапам ежедневна превръзка. Само аз се чувствам като в цикъл. А и тече кръв.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 056
Момичета,това първия ви цикъл ли е или си имате отдавна?
Аз все още нямам цикъл откакто родих!
Да не би нещо да не ми е наред,а аз съм спокойна защото съм чувала ,че докато се кърми няма цикъл.

# 7
  • Мнения: 7 605
На мен ми бе първия, а сме само на кърма. Но и при мен беШе като при Stryper, суууупер слабо, 3 дена все едно 4е Ще ми дойде но така и не ми дойде истински  newsm78   

# 8
  • София
  • Мнения: 4 129
При мен май е втори - на 25-ти юли имах няколко капки кръв и това беше. Сега имах няколко капки преди 1 ден и днес пак. Бебето беше на 3 месеца. Знам че е нормално да не ти дойде докато кърмиш без големи паузи. Но пак може да се забременеем, тъй като има овулация.
Ако цикълът ми е такъв и в следващите месеци ще е супер Simple Smile След всичко, което изтече след раждането - сега си е идеално.

# 9
  • Мнения: 3 550
Нервничеше на гърдата, когато беше на вашата възраст. Сякаш не му харесваше вкуса на млякото,  но после свикна.

# 10
  • Мнения: 695
Алекс е нервна винаги когато и аз съм нервна.нали казват,че малките усещали newsm78

# 11
  • Мнения: 1 146
Яна също нервничи много. Прец цялото време е кротушанче, но дойде ли цикълът се започва Crazy

# 12
  • Мнения: 535
При нас няма подобен проблем с нервниченето, но пък започва да сучи много начесто, направо не мога да се отлепя от него  Crazy И като ме види,че ставам и отивам до 00 и почва кански рев  Tired

# 13
  • Мнения: 2 047
Момичета,това първия ви цикъл ли е или си имате отдавна?
Аз все още нямам цикъл откакто родих!
Да не би нещо да не ми е наред,а аз съм спокойна защото съм чувала ,че докато се кърми няма цикъл.

   Това не е така.

# 14
  • Мнения: 742
Идването на цикъл, както и поведението на детето е строго индивидуално. На мен ми дйде на 38-я ден и Криската постоянно искаше да сучи - като че ли не можех да и утоля глада...
И сега всеки месец, докато съм неразположена, е така- детето става по - нервно и постоянно търси да суче.

Общи условия

Активация на акаунт