Детенцето ми падна по гръб и най-вероятно си е ударила главата

  • 1 854
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Много ви благодаря, момичета newsm51 Сега си играе във ваната - много е доволна с "морето" си Mr. Green Ще я изчакам да станат 2 часа и тогава ще я слагаме да спи. Незаменими сте - благодаря ви  newsm51 newsm51 newsm51 newsm10

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Щом си играе и има настроение- страшно няма!  bouquet
Настръхнах...спомних си денят, в който Мериан падна... без да плаче, без да вика..заспа веднага.
Разминахме се с малко сътресение.
Да са ни живи и здрави! Hug  bouquet Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 8 917
Щом си играе и има настроение- страшно няма!  bouquet
Настръхнах...спомних си денят, в който Мериан падна... без да плаче, без да вика..заспа веднага.
Разминахме се с малко сътресение.
Да са ни живи и здрави! Hug  bouquet Heart Eyes
Остави Rolling Eyes Така ми се сви сърцето Rolling Eyes Не, че сега не е, но определено гледам по-ведро на нещата - с татито се изкъпаха и сега си играят оттатък, а аз от време на време отскачам до РС-то. Целувки за малката красавица, Буболина  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 493
Предполагам, че всичко ще е наред, но все пак пиши довечера !  Hug

# 19
  • Мнения: 8 917
Предполагам, че всичко ще е наред, но все пак пиши довечера !  Hug
ОК Peace

# 20
  • Мнения: 8 917
Предполагам, че всичко ще е наред, но все пак пиши довечера !  Hug
ОК Peace

Сега я сложих да спи - близо 3 часа след случката - ходихме да купим сладолед, ядохме, игра си и сега заспа. Дано всичко е ОК Praynig

# 21
  • Мнения: 1 983
в сряда Вики се подхлъзна в банята у нашите и падна по гръб, но там има и малко стъпало и тя точно него беше уцелила, порева малко, точно 5 мин, и после спря, радвам се, че няма нищо на малкото човече, все пак и такива неща се случват, без тях не може, а иначе и другите момичета са ти казали - необичайна сънливост, залитане, повръщане, това са нещата,  за които се наблюдава, иначе първото ни сериозно падане беше на 7 месеца, от кухненския ъгъл на гранитогреса по глава, плака 5 мин и всичко беше ок, след това на 1 година с проходилката падна от 5 стълби на морето, едно че си беше ударила главата, ами и носа и устата си беше разбила, та ходихме на невролог в Бургас, но пак се разминахме, мойто педи казва, че малките дечица са много жилави, просто 24 трябва наблюдение и после всичко е ок
лека вечер желая Hug

# 22
  • Мнения: 8 917
в сряда Вики се подхлъзна в банята у нашите и падна по гръб, но там има и малко стъпало и тя точно него беше уцелила, порева малко, точно 5 мин, и после спря, радвам се, че няма нищо на малкото човече, все пак и такива неща се случват, без тях не може, а иначе и другите момичета са ти казали - необичайна сънливост, залитане, повръщане, това са нещата,  за които се наблюдава, иначе първото ни сериозно падане беше на 7 месеца, от кухненския ъгъл на гранитогреса по глава, плака 5 мин и всичко беше ок, след това на 1 година с проходилката падна от 5 стълби на морето, едно че си беше ударила главата, ами и носа и устата си беше разбила, та ходихме на невролог в Бургас, но пак се разминахме, мойто педи казва, че малките дечица са много жилави, просто 24 трябва наблюдение и после всичко е ок
лека вечер желая Hug
Лелееее, не ми се мисли просто - ако видя такава гледка сигурно и аз ще се паркирам хоризонтално Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Миличкото...какво ли още ги чака Wink Дано поне минава и заминава  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 983
в сряда Вики се подхлъзна в банята у нашите и падна по гръб, но там има и малко стъпало и тя точно него беше уцелила, порева малко, точно 5 мин, и после спря, радвам се, че няма нищо на малкото човече, все пак и такива неща се случват, без тях не може, а иначе и другите момичета са ти казали - необичайна сънливост, залитане, повръщане, това са нещата,  за които се наблюдава, иначе първото ни сериозно падане беше на 7 месеца, от кухненския ъгъл на гранитогреса по глава, плака 5 мин и всичко беше ок, след това на 1 година с проходилката падна от 5 стълби на морето, едно че си беше ударила главата, ами и носа и устата си беше разбила, та ходихме на невролог в Бургас, но пак се разминахме, мойто педи казва, че малките дечица са много жилави, просто 24 трябва наблюдение и после всичко е ок
лека вечер желая Hug
Лелееее, не ми се мисли просто - ако видя такава гледка сигурно и аз ще се паркирам хоризонтално Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Миличкото...какво ли още ги чака Wink Дано поне минава и заминава  bouquet

ами честно казано аз бях готова, но понеже и баща й и баба й го видяха същото те бяха готови преди мен, та все някой трябваше да запази самообладание, каквото има да се случва просто ще се случи

# 24
  • Мнения: 8 917
в сряда Вики се подхлъзна в банята у нашите и падна по гръб, но там има и малко стъпало и тя точно него беше уцелила, порева малко, точно 5 мин, и после спря, радвам се, че няма нищо на малкото човече, все пак и такива неща се случват, без тях не може, а иначе и другите момичета са ти казали - необичайна сънливост, залитане, повръщане, това са нещата,  за които се наблюдава, иначе първото ни сериозно падане беше на 7 месеца, от кухненския ъгъл на гранитогреса по глава, плака 5 мин и всичко беше ок, след това на 1 година с проходилката падна от 5 стълби на морето, едно че си беше ударила главата, ами и носа и устата си беше разбила, та ходихме на невролог в Бургас, но пак се разминахме, мойто педи казва, че малките дечица са много жилави, просто 24 трябва наблюдение и после всичко е ок
лека вечер желая Hug
И при нас бе същото - татито бе в шах и аз искам, не искам тръгнах да събирам инфо ooooh! Та като видиш, че няма откъде опора - ставаш силен Peace
Лелееее, не ми се мисли просто - ако видя такава гледка сигурно и аз ще се паркирам хоризонтално Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Миличкото...какво ли още ги чака Wink Дано поне минава и заминава  bouquet

ами честно казано аз бях готова, но понеже и баща й и баба й го видяха същото те бяха готови преди мен, та все някой трябваше да запази самообладание, каквото има да се случва просто ще се случи

И при нас бе същото - татито бе в шах и аз искам, не искам тръгнах да събирам инфо ooooh! Та като видиш, че няма откъде опора - ставаш силен Peace

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 21:16 от The Sun

# 25
  • София
  • Мнения: 2 044
 WearyНаправо ми става лошо като си представя само как някое детенце пада PraynigДано да и няма нищо Praynig

# 26
  • Мнения: 5 370
WearyНаправо ми става лошо като си представя само как някое детенце пада PraynigДано да и няма нищо Praynig
Дано да не те шашна, ама само ако знаеше КОЛКО ОЩЕ предстои да падат............. ooooh! Rolling Eyes
Въпросът е да е по-безобидно-дет' се вика- да е малият дявол.

# 27
  • Мнения: 8 917
Засега сме си ОК Rolling Eyes А как да проверя през ноща да не би да е изпаднала в безсъзнание - може да изглежда прекалено, но наистина се тревожа Embarassed

# 28
  • София
  • Мнения: 43 900
Оххх, аз така се бях побъркала като на 4 месеца скочи от нашето легло и си беше дръннал главата в неговото и лежеше по гръб и плачеше ли плачеше...Хем по обяд беше станало, хем пак цяла нощ треперих и си бях навила часовника и ставах през 2-3 часа да го видя как е и го будих да се уверя, че е добре...абе луда работа...добре, че нищо му нямаше, а от тогава до сега доста се е катурвал като талпа назад, особено като се учеше да се изправя, пореве, пореве и спре...май вече свикнах....пожелавам ви спокойна нощ и да забравяте скоро за случката....и по-малко инциденти в бъдеще.

# 29
  • Мнения: 1 983
може да прозвучи доста безотговорно, но вече много рядко се стряскам, когато падне, някакси майчинския ми инстинкт работи доста усилено и отвътре усещам, ако има нещо сериозно, не че не се притеснявам, но като я видя, че след 5 мин спира и дори при пипане и натиск не реагира, а и общото й състояние е добро самата аз се успокоявам
сега се сетих за една случка от моето детство, значи била съм около 4 годишна, зима, около 23.00 часа, прибираме се от гости с нашите, навсякъде заледено, а на мен понеже ми се спи баща ми ме носи на конче, не мога да си изкривя душата, че не беше пил, но може би малко, защото доста време ходеше стабилно, и изведнъж се подхлъзва и пада напред така, както аз съм на конче, паднахме, поплаках малко, после се посмяхме и това беше Laughing

Общи условия

Активация на акаунт