имаме разстроиство моля помогнете

  • 565
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Бебка е на 3 месеца и половина и от два дена има разстроиство.В4ера не ми направи такова впе4атление защото се изака 6 пъти за бебе не е много,но днес до обяд 5 пъти.Самите и изпражнения са като пресе4ени яица,не е кашкаво както обикновено а като семки и аз не знам как то4но да го опиша ,но предполагам 4е които е имал такъв проблем ще ме разбере.Давам и оризова вода преди малко и дадох и малко ентерол.Знам 4е има разни   вируси сега в тия жеги, но са придружени от температура и повращане но при нас няматакива.Утре сме на лекар, но до тогава даите някои съвет много ви моля

# 1
  • Мнения: 3 367
само гледайте да не се дехидратира;
има един ротавирус к изглежда като описаното,но те и миришат много специфи1но (и гадно);нашите деца по 2/година го карат туй;
не се тревожи-ако не повръща и е като цяло добре-сте ок!

# 2
  • Мнения: 8 769
Да, има летен вирус, който при различните деца протича различно. Класиката е разстройство, температура и повърщане, но може някой от елементите да липсва, което е добре дошло.
Обади се на педиатъра си сега, може да ти изпише нещо и по телефона.

# 3
  • Мнения: 1 284
води го на лекар че кофти

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
Съветвам те да не го оставяш детето да се дехидратира. Аз на Дара в такова състояние съм и давала по няколко милилитра глюкоза на 5-10 минути и смекта. На нас повече обаче ни помогна ентерола. Ако едното не помогне пробвай другото. Късмет и бързо да се оправи бебчо!

# 5
  • Мнения: 1 116
Хидрасек за кърмачета.

Общи условия

Активация на акаунт