"ЗАЙО-БАЙО"-ДАВАТЕ ЛИ ГО НА ДЕЦАТА?

  • 4 123
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 567
Само Трохо и Царевин  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 621
Много рядко, но наоколо когато има други деца, които ядат няма начин - яде и тя. Някъде към година и половина опита зрънчо за пръв път. Confused

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Давам.
Досега не съм виждала дете, което на площадката да откаже да вземе от друго дете, което в момента го предлага.

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм префърцунена и не купувам такива неща. Mr. Green
 За моя радост, дори когато го черпят, Самуил отказва.

# 34
  • Мнения: 194
Давам понякога.По-често давам обикновени солетки,поне не са пържени и натъпкани с оцветители.

# 35
  • Мнения: 3 932
Давах, защото и др, деца на площадката ядяха, но по малко, по-често купиувах солети или някакви гризини. Тук подобен проблем няма, защото не е практика да се яде на детските площадки (слава богу)

# 36
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Давам, откакто е станал на година и нещо. Много го обича, а и задължително в градинката има поне 5 деца с пакет от въпорсния дългоух в ръцете.

# 37
  • Мнения: 603
Давам.
Аз самата много обичам подобни неща. Най-вече "Бестини". Та затова и бебо започна да гризка в ограничени количества още преди да навърши година. Не всякъкъв вид, разбира се.
Аз предпочитам "Бестини със сирене" А след годинката и "Бестини с ядки"
"Зайо байо" не са лоши, но обикновено ги купувам за мен.
Все пак, по-често предлагам обикновени бисквити и солети.

# 38
  • Мнения: 2 910
Наскоро започнах да купувам, защото в градинките е пълно с деца, които ядат Зайо Байо и др. подобни, но по- принцип съм против тях и прибягвам до тях, ако не мога да я залъжа с нещо друго.

# 39
  • Мнения: 948
Давам.
Където и да отидем винаги има деца, които ядат от въпросния снакс.

# 40
  • Мнения: 1 893
Не купувам нищо от сорта-всички съдържат консерванти,набухватели и са вредни по много причини/вече изброени/. И докато все още имам влияние върху това,което яде,ще го използвам.
Тя  знае,че нищо не се яде без разрешение.А когато излизаме винаги нося плодове и зеленчуци и в повечето случаи успявам да избегна яденето на боклуци.Засега по-големи затруднения срещам с бонбоните и все още спасявам положението с някой и друг тик-так,но като открие шоколада-не ми се мисли.

# 41
  • Мнения: 3 271
Не давам точно "Зайо Байо", "Лъки Бой" и подобните пълни с бои и други гадости. Защото децата ги обичат понякога купувам от диетичните магазини царевични или оризови Трохо.

# 42
  • Мнения: 480
Имах голямо желание да не давам, но се научи от околните деца. Една майка като извади и всички се накачват като мухи на мед.

Общи условия

Активация на акаунт