С колко багаж на почивка?

  • 5 124
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Зравейте мамите,в петък заминаваме на почивка на балкан за 10 дена.От сега като се сетя с колко багаж ще тръгнем и ми става лошо CrazyНе ми е за първи път,всяка година сме така,но се питам дали и вие като мен като тръгнете за почивка изнасяте къщата EmbarassedТам си готвим ние,има удобства, баня с тоалетна също и е много приятно,аз нямам против да готвя,защото ми харесва,просто самата обстановка ме кара да си почивам,но списъка ми с багаж е просто  #Crazy-то чинии,то тенджери,то....нЕмам думи

# 1
  • Мнения: 4 390
Винаги се помъквам със сто кила багаж. Crazy
Мъжът ми брадясва от ужас като види какво съм приготвила и тайно изхвърля от багажа. Mr. Green

Чинии и тенджери не нося. Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 39 745
Аз хич не обичам да пътувам с много багаж, но винаги се уливам. Вадя дрехи, вадя, правя огромна купчина... след това започвам да махам от купчината, като си мърморя "от това няма нужда", докато не успея малко да намаля багажа. Не винаги се получава.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 407
Oх и ние сме така като тръгваме нанякъде:  ooooh!.  Дори да заминем за два дни само, помъквам цялата къща с мен. Все си мисля че всичко което съм взела в багажа ще се ползва, но винаги се оказва че има доста ненужни неща.

# 4
  • Мнения: 3 360
Oх и ние сме така като тръгваме нанякъде:  ooooh!.  Дори да заминем за два дни само, помъквам цялата къща с мен. Все си мисля че всичко което съм взела в багажа ще се ползва, но винаги се оказва че има доста ненужни неща.
Същата съм!Доста ненужни неща вземам-ей така-за всеки случай! Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
 Първо изваждам багажа, а после започвам да махам (уж да намаля).
Винаги има неща, които не се използват, но се носят за всеки случай.

Аз посуда не нося, но виж с дрехите е страшно - миналата година на морето само на мъжа ми бях взела 19 тениски(това за една седмица).  hahaha А на децата просто изпразвам целите им шкафчета.

# 6
  • Мнения: 3 576
Аз съм на принципа по-добре нещо ненужно и излишно, отколкото да се окаже, че съм забравила нещо важно.
 Mr. Green

Тенджури и тигани, прибори не нося, аз вкъщи не готвя та камо ли на почивката.  hahaha

Дрехи - мойте взимам всичко лятно защото са малки парцалки и се събират в една торба, мъж ми сам си оправя багажа, но подозирам, че и той изсипва каквото намери по шкафовете, на детето също взимам почти всички дрехи, т.к не пера като отидем някъде и трябва да имаме чисти дрехи за всичките дни.
Играчки много, хавлии се подразбира, козметика - само най-необходимото, но и то става една торба.

Миналата година успяхме да напълним догоре една кола комби, тази година не ми се мисли т.к искам да взимам на детето едни багери, коли големи оттук.....ще е майтап да тръгнем с две коли към морето  Joy

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Първата година, когато ходихме и с двете деца на море, се наложи да дам багаж в колата на сестра ми. Досрамя ме Embarassed. Но това не ми попречи миналата година отново да напълня всички чанти в къщата. hahaha Обаче мъж ми е хитър - купи Ситроен Берлинго и го събрахме всичкия. Даже, като затвори капака, ми вика :Бягай горе да насипеш още малко - виж колко място остана Joy
Мисля тази година да съм по-скромна. Ще рапортувам, когато го събера Wink

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Аз май нося най-малко багаж Thinking Не ми пречи да пера на почивката. Обикновено не готвим, но носим една купа (за евентуална салата), прибори и пластмасови чинии и чаши.
Събрахме се в Корса - четиримата, с все столчета за кола и багаж - за 10 дневна почивка на море и планина  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 1 313
Взимам всичко, което има вероятност да ми потрябва. Нали не го мъкнем сами, а колата го вози, не мисля, че е проблем! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 150
Ако мога и зимните дрехи да взема със себе си, ще се чувствам най-добре  Mr. Green
После се оказва че съм носила точно 5 неща  Blush

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 898
Последния път отново се престарах с багажа, в крайна сметка установих, че на детето можеше да взема 1/2 от тези дрехи/ че и по -малко/, които бях помъкнала.

Абе то и аз вземам всичко, което има вероятност да ми потрябва, но мъжа ми заяви, че колата никога до сега не е била толкова натоварена  #Crazy, а количка и подвижна кошара не вземах, да ми се чуди човек какво мъкнех толкова  Grinning...
И след всяко прибиране си казвам - следващия път ще взема по -малко дрехи и после всичко се повтаря отново  Grinning.

А между другото миналата година когато ползвахме и количка отидохме с двете коли до морето и бяха напълнени почтено, но за пътуването с две коли имаше и друга предпоставка, мъжа ми трябваше да пътува до работата си и нямаше как.

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми пречи да пера на почивката.


И на мен не ми пречи да пера. И пера. Точно затова се чудя защо, аджеба, ми е всичкия този багаж? Thinking

# 13
  • Мнения: 8 505
Аз хич не обичам да пътувам с много багаж, но винаги се уливам.

Дааа,познато ми е ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 621
...се питам дали и вие като мен като тръгнете за почивка изнасяте къщата Embarassed

Да, и аз съм така. Винаги взимам много багаж. Чак тенджери не съм взимала, но пък компенсирам в други неща. Всяка година си викам, че ще намаля багажа, но все не се получава. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт