Контракции

  • 1 526
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
 При мен започнаха от петият месец и увеличих МАГНЕРИЧА. Но природата си знае работата и не се притеснявай

# 16
  • Мнения: 490
При мен започнаха от петият месец и увеличих МАГНЕРИЧА. Но природата си знае работата и не се притеснявай
какво означава МАГНЕРИЧА Embarassed?

# 17
  • Мнения: 603
При мен започнаха от петият месец и увеличих МАГНЕРИЧА. Но природата си знае работата и не се притеснявай
какво означава МАГНЕРИЧА Embarassed?
МАГНЕРИЧ - име на лекарство (таблетки с магнезий). Обикновено се изписва 3 пъти на ден по 2 таблетки, заедно с Но-шпа и Спазмалгон. При непоносимост към Магнерич (името на българското лекарство) ти изписват Магнерот, който е около 10 пъти по-скъп от БГ вариянта.

# 18
  • Мнения: 419
Моите запо4наха от края на 8-мия месец

# 19
  • Мнения: 178
И при мен ги има тези втвърдявяния , само не знам дали ще се усетя на време като започнат истинските......

# 20
  • София
  • Мнения: 35 942
И при мен ги има тези втвърдявяния , само не знам дали ще се усетя на време като започнат истинските......
О-о-о ще ги усетиш Wink, много по-различни са. Grinning

# 21
  • Мнения: 1 448
И аз имах контракции месец и половина преди да родя, особено като походех малко повече  Rolling Eyes Ако се притесняваш - консултирай се с гинеколога си  Hug

# 22
  • Мнения: 3 042
През първата бременност почти през цялата бременност имах безболезнени контракции. Родих си на термина.
През втората бременност такива не съм имала, но някъде от края на 8 и началото на 9м от време на време, предимно вечер си имах болезнени контракции. Все си мислех, че раждането ще започне, но като станех на сутринта нищо ми нямаше. Преносих 2 дни, а си мислех, че едва ли ще изкарам до края на 9м. Peace

# 23
  • Мнения: 22
ЗДРАВЕЙТЕ, АЗ ИМАМ ЛЕКИ КОНТРАКЦИИ ОТ НАЧАЛОТО НА ШЕСТИ МЕСЕЦ .КОНСУЛТИРАХ СЕ С ДВАМА ДОКТОРИ И ТЕ КАЗАХА ЧЕ Е НАПЪЛНО НОРМАЛНО 5/6 ПЪТИ НА ДЕН ДА СЕ ПОЛУЧАВАТ , ТЪЙ ЧЕ СПОКОЙНО

# 24
  • Мнения: 6 164
До 5-6 на час дори е нормално. Ако са безболезнени също не е проблем. Няма начин да пропуснете истинските, защото болят. Laughing На мен последните 2 месеца не ми се отпускаше корема почти, но просто се оказа чувствителна матка и Крис изоообщо не бързаше да излиза Whistling

# 25
  • Мнения: 129
Както са писали момичетата по-горе - напълно нормално, ако не са болезнени и по няколко на ден. Обикновено гинеколозите изписват да се приема магнезий и той стабилизира положението. Разбира се, ако те притеснява нещо, най-добре е да се обърнеш към доктора си.
Успех!

# 26
  • Мнения: 374
ami 6te ostiska6 nqma kak  Grinning moite sa zapo4nali ot samoto na4alo na bremennostta.ve4e ne pomnq moje bi kym 3 mesec, a bebo o6te si e v men Laughing a za istinskite kontrakcii ve4e edva li 6te e problem da gi razpoznaem

# 27
  • Мнения: 57
И моите контракции започнаха към 4 месец и не само че си искарахме до края ами даже се преносихме ( е с един ден ама...) и сега моята "контракциика" си спи в кревата Joy
И при мен ги има тези втвърдявяния , само не знам дали ще се усетя на време като започнат истинските......
О-о-о ще ги усетиш Wink, много по-различни са. Grinning

На мен ми изтекоха водите без да имам контракции, 8 часа по касно започна да ме приболява и 2 часа след това гушах малко бебче baby
Ако не са болезнени контракциите няма никакъв проблем, даже може и да станат малко по силни и чести.
Леко раждане и всичко най-най-най Hug

# 28
  • Мнения: 178
Благодаря на всички за отговорите! На родилите-ЧЕСТИТО ! А на тези като мен дето тръпнат в очакване- УСПЕХ и дано всичко да е на ред...

# 29
  • BG
  • Мнения: 1 900
аз получих вече когато трябваше да раждам,но с болки.Отиди за по-сигурно при лекаря си както са ти казали и УСПЕШНО РАЖДАНЕ

Общи условия

Активация на акаунт