какво бихте направили.....

  • 2 710
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 672
това би било типично за моята свекърва и още веднъж ще покаже каква си е к....
никак не бих й реагирала, щото за нас тя не съществува....

# 31
  • Мнения: 2 000
Нищо няма да направя. Само ще ми е криво.

# 32
  • Мнения: 1 809
Определено няма да ми стане приятно,дори бих се подразнила много.Но в крайна сметка,парите са си нейни  и нейно право е да си ги харчи както намери за добре.

# 33
  • Мнения: 57
 Бих се подразнила страшно много, но все пак парите са си нейни. Друг е въпросът,че   мнението ми за нея и отношението ми ще се промени коренно. Няма да и разреша достъп до моето семейство - щом обича другия си син повече, да върви при него!

# 34
  • Мнения: 1 006
И аз съм на мнение, че не е твоя работа какво върши тя с парите си, нито е нейна какво вършите вие с вашите.Можеш дори да се радваш, че нямаш нищо общо с тях.Въпроса е роднински и последното нещо, което според мен трябва да направиш е ти да повдигаш въпроса.Дали мъжа ти би го направил пред майка си също е негово решение.Аз бих стояла настрана.Сега вероятно имате тема, на която да се тормозите взаимно с мъжа ти, ако си нямате друга работа.

Никой за нищо и на никого не е длъжен.Ако във вашия случай получите каквото и да е, мисля, че след време ще ви излезе през носа.По-добре една вилица да получиш от сърце, отколкото голяма сума пари, с която ще си купиш вещи, които след време сама ще намразиш.

# 35
  • Мнения: 2 556
И нашите продават в момента голям апартамент и със сигурност не са ме предвидили в изхарчването му. Да се гръмна ли или какво  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 7 837
Какво значи делене на децата на тези години. За какви  деца говорите, големи хора са вече, разбират се или не се разбират. Тя е в правото си да харчи парите си с когото поиска, дори и с някой чужд.
Стига с тия допотопни задължения на родителите до гроб.
И гледай в собствената си пазва. А не клюкарски в чуждата.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
Всичко се връща в даден момент от живота!
Един ден тя ще има нужда от вас, вие ще прецените дали ще й помогнете.
Никой никога не знае, какво точно го очаква - остави я да се радва и да си ги харчи, с пари уважение и обич не се купува Peace

# 38
  • Мнения: 990
А как се чуства съпругът ти от случката ! Определено е много деликатна работа - за единия има , а за другия не  newsm78 уф тия роднински проблеми винаги са били много неприятни! Според мен ти стой на страна и ако нещо трябва да се направи нека мъжа ти да го направи все пак тя му е майка!

# 39
  • Мнения: 1 202
Нейна си работа ! Но ще се ядосам , че дели децата си . Twisted Evil

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ами нищо няма да направя. Все пак парите са си нейни. Друг е въпросът обаче с това делене на децата. Майната им на парите, но постъпката е ... кофти. Мисля, че съпругът ти е този, който трябва да направи нещо. Ако е мекушав или не смее да каже нещо, лошо. Ти вече си имаш едно наум, пък каквото сабя покаже Wink

# 41
  • Мнения: 2 556
Извинявайте, но какво се очаква да каже съпруга?  Shocked Просто недоумявам.  Ако майка му не иска нищо да му даде, каквото и да говори, ще е глас в пустиня. Говоря от личен опит  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 39 759
Бих казала, че тя най-добре знае какво и как иска да го направи. И на мен би ми било тъжно, но никой с нищо не ни е длъжен, даже и родителите. И най-вече когато децата са пораснали достатъчно, че да могат да се гледат сами.
Моята свеки не съм я виждала скоро. Нито я знам с колко пари разполага, нито ме интересува.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
от друга тема
завиждам ти благородно,моята ни подминава на улицата с детето.на 4мес.е а го е виждала 2 пъти

Явно не сте в добри отношения. Какво очакваш? Като не си говорите е нормално да не знаеш какво става там.
Никой с нищо не е длъжен на  другите.
Хората си имат собствено виждане за справедливост.
Някои дават по равно на децата си, други дават на това, което е по-зле материално.

# 44
  • Мнения: 695
Ами мисля,че е кофти да дава на единия си син от тези пари,а на другия изобщо да не каже дори.
smile3521
имаше момент в ойто бяхме в подобна ситуация и е доста изнервящо.на съпруга ми му беше много неприятно

Общи условия

Активация на акаунт