Отговори
  • Мнения: 1 271
Здравейте
наистина ви пожелавам прохладна седмица и само добри новини

ние сме малко почивка с бебка от болницата че нямаме повече направления но вкъщи не сме я оставили да мързелува  Heart Eyes
а и аз имам толкова неща да свърша...
хайде  Hug  bouquet за всички!!!!!!!!!!!!

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 9 850
Весела седмица и то нас!  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 743
Прекрасна и спокойна седмица и от мен  bouquet
Аз вчера имах неблагоразумието да послушам  Марти  и 6 часа бяхме в София Ленд #Crazy още ми е замаяна главата Crazy

# 4
  • Мнения: 3 537
Весела седмица! Grinning

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Хубава и прохладна седмица и от нас!  Hug

  Аз съм на работа  Grinning баба и детенце се гледат вкъщи.

 

 

# 6
  • Мнения: 997
 Хубава седмица на всички!
 Първият работен ден мина като първи работен ден. Имах повече притеснения отколкото поводи за такива. Боби се е държал добре, в работата има мнооооооого за учене.....изобщо пълен с емоции ден. Най - голямата емоция, обаче се оказа транспортна. За 30 мин трябваше да стигна от Красна поляна почти до летището и то в 8,30. Тръгнахме по Стамболийски  - опс, оказа се затворен. Хайде обратно към Тодор Александров - опс, някаква авария....задръстване от Центъра , почти до тунела на Люлин. Хайде обратно към Сливница......с идея да се качим на Цариградско при Румънското посолство - опс....и там затворено. Слава богу, Митко като врачанец се оправя по-добре в София от мен. Все пак ме закара с неголямо закъснение....... Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
елена, честит първи работен ден!
Успешна седмица на всички! Честито захлаждане!

Аз се запалих по правенето на рамки за детски снимки, има една тема в клюкарника и сега ще творя още известно време.



# 8
  • Мнения: 1 193
Здравейте и от нас,днес първи ден на упражнения след дълга почивка - мина добре.Успех на Ели Акманова- пожелавам ти много емоции в работата,имаме нужда да се откъснем от вкъщи.Много целувки и прегръдки на Светлето,Радост и Теди -  спортувайте.Поздрави и на Денат - има ли снимки от морето.Нанди как си мила,ходите ли на упражнения,кога ще те видя да си поприказваме.

# 9
  • Мнения: 3 537
елена, честит първи работен ден!
Успешна седмица на всички! Честито захлаждане!

Аз се запалих по правенето на рамки за детски снимки, има една тема в клюкарника и сега ще творя още известно време.




Не е честно! Crossing ArmsПри нас още е жеги големи,никакво захлаждане няма! #Cussing out

# 10
  • Мнения: 3 698
Хубава седмица, нека навън е прохладно, а в сърцата ни слънчево! Целувки  Heart Eyes

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Eй, Ели, много си бърза Simple Smile миналата седмица спомена нещо, че ти се иска да почнеш работа, днес вече работиш. Хайде, леко да ти е и все така интересно! Кой гледа Бобо? Ти сигурно си казвала, ама съм пропуснала в суматохата  Embarassed

  Валенце, има ли новини за бебчето?  Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 9 850
Ами засега нямам новини за бебка.Аз контактувам със снаха ми,тя ми дава информация,защото въпросното мамче ми е съседка.Като имам новини ще пиша.
Блазя им на работещите/с най-добри чувства/.Аз май скоро няма да почна работа.Все се сещам  как в детската градина,дето съм записала Буби една от госпожите ми каза:на вас нали ви е ясно,че с това дете скоро на работа няма да тръгнете?Дано не е била права,де. Confused

# 13
  • Мнения: 117
Здравейте! Щастлива седмица и от нас!  bouquet

Ние най-най-накрая заминаваме на почивка! Тази сряда потегляме за Трявна, стоим там до вторник и после отпрашваме към Царево за 8 дни! Не съм си и мечтала за толкова дълга почивка! Нямам никакво търпение! Crazy

# 14
  • Мнения: 2 543
suadkopufence бях аз! Embarassed Една приятелка ми беше на гости и влвзе във форума със своя ник, пък после забрави да излезе.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт