Пушите ли пред децата?

  • 4 249
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пуша, да. Пуша пред детето-ако имам възможността, предпочитам първо да играем и пр, а после да запаля цигара, ако има кой да му хвърля по едно око. Не пуша никога, когато вървя или ако нямам пепелник (изключвам случаите, когато си правя пепелник покрай никотиновия глад  Laughing), така че си имам някакви правила

# 46
  • Мнения: 3 423
Ние и двамата сме пушачи,но никога не сме пушили пред децата си.В къщи не се пуши,освен на терасата.Създали сме много уютен кът за приятелите ни пушачи и никога досега не съм правила компромис с пушенето в къщи,дори на празници.В заведения с лоша вентилация с децата не ходим,както и на гости в хора,които не биха се съобразили с претенциите ни.Освен това не пуша и в компания на чужди деца.

Браво, Шанел, женя се за теб!!!  Laughing
Ако пушех, това щеше да е моето мнение.
Мъжът ми пуши, но никога пред деца
с никога вкъщи.

# 47
  • Мнения: 2 161
Ами ако много настояваш... Grinning

Пушачите са големи егоисти,та по тази причина доста приятели спряха да идват в къщи.Сигурно не е приятно да излизаш през 15 минути на терасата,ама сори.

# 48
  • Мнения: 6 167
Не пушим по принцип.

Не познавам пушач, който да се съобразява с околните, пък било то и децата му.

и аз не познавам
отгледана съм в среда от заклети пушачи.
не помня родителите ми да са се съобразявали с мен
димяха постоянно.

е, времената се смениха, аз и съпруга ми не пушим, а и няма къде.
слава богу.


# 49
  • Мнения: 3 932
Не, никога не пуша пред детето си (не съм и много заклет пушач де) по причина първо здравословна и после, защото вярвам в значението на личния пример Peace.
Вкъщи не се пуши, освен на терасата, неразбиране от страна на гости не съм срещала.
В общи линии радвала съм се на разбиране и съобразяване по този въпрос. Родителите ми са заклети пушачи, но когато Дамянче е при тях се пуши на терасата дори и зимата Peace

# 50
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Пуша, но не се гордея с това Embarassed. Дори ми е съвестно и гледам да огранича пушенето, но в стаята, където спи малката не пушим. Забранила съм на баща и ( нямам свои дечица все още, но и това си е мое щом е на любимия ). Не знам как ще се разберем с него, защото бившата му жена ( заклета непушачка) не е успяла да се пребори да не се пуши вкъщи.  Ама ще му обявя война, само да отида при него! Twisted Evil Ново начало - нов късмет- нови навици! Нали?!

# 51
  • Мнения: 2 000
Аз не пуша. Мъжа ми пуши и уж все гледа като ни няма в стаята тогава да запали, но и често се случва да пуши докато сме всички заедно.

# 52
  • Мнения: 2 657
Първа опция Peace

# 53
  • Мнения: 107
ами за съжаление ги пропуших пак тия пусти цигари(от първия ден на бременноста до последния на кърменето не пушех)


НО в близост до бебето никога!!!!в нас не се пуши,и както аз о4аквам от околните де некадят дедето ми така и аз некадя техните!суобразявам се постоянно с околните

# 54
  • Мнения: 7 837
Да, пуша.
Не мога насила да накарам детето да стои вътре, докато аз съм на терасата на въздух.
В колата или вкъщи обаче, не бих запалила никога цигара.

# 55
  • Мнения: 46
Никога не съм пушила пред децата си винаги съм си казвала аз да се тровя, обаче тях никога. Даже голямата ми дъщеря не знае, че съм пушила/от 4 февруари тази година реших да ги спра и засега удържам фронта / Освен това много мразя детски дрешки да миришат на цигари. Мисля всеки знае, че пасивното пушене е доста по-вредно, пък и въздухът е толкоз замърсен, че и аз отгоре им да къдя не ми се вижда хубаво  Thinking

# 56
  • София
  • Мнения: 722
Не пуша и никога не съм пушила, все още и деца нямам, но съм много, много, много против децата, /а и не само те/, да са пасивни пушачи. Twisted Evil
При мен е същото.
Майка ми и баща ми винаги са пушили пред нас.

# 57
# 58
  • Мнения: 6 315
Да, пуша.
Не мога насила да накарам детето да стои вътре, докато аз съм на терасата на въздух.
В колата или вкъщи обаче, не бих запалила никога цигара.

# 59
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Пуша, да - на терасата или навън.

Общи условия

Активация на акаунт