Проблем :(

  • 1 720
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 901
На мен пък ми е най-чудно, как е избрал/а този форум за да пита - майките явно са с достатъчен авторитет...

Не вярвам на този автор.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
На мен пък ми е най-чудно, как е избрал/а този форум за да пита - майките явно са с достатъчен авторитет...

Не вярвам на този автор.

Особено майките в Клюкарника...

# 17
  • Мнения: 3 447
На мен пък ми е най-чудно, как е избрал/а този форум за да пита - майките явно са с достатъчен авторитет...

Не вярвам на този автор.

Особено майките в Клюкарника...

Ами момичето е изчело толкова много за перманентните и многократни оргазми на средностатистическата форумка, реализирани със съдействието на свръхнадарения й красив и богат съпруг, който е първи и единствен мъж в живота й, голямата й любов и т.н., че...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 181
Ммммм да, ми  време е да смениш гаджето пробвай с един двама и виж,разрешено Joy Joy Joy

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Аз си мисля, че не е майтап. Намерих питане, идентично на това тук (тукашното е с оправени правописни грешки Wink) от началото на месеца в един друг сайт. И там са и дали няколко съвета. Явно не са помогнали Thinking

Pepi_80, посети сексолог. Може би ще ти помогне повече от форумите Thinking

# 20
  • Мнения: 7
здрасти ,като не става ,не става .насила хубост не става ,и колкото повече си мислиш за това няма да стане.просто пробвайте други пози, места и разни нови неща.
пък докато стане ,карай си по познатият начин .
първо се наслаждавай  оргазъм ::
е не е същото ама като няма друго 78
като смениш партньора може и да стане
стига да си си решила че с този/сегашният /вече си приключила
успех

Общи условия

Активация на акаунт