Фонтанелата

  • 536
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 902
Кога се zатвори фонтанелата на малките ви?Доктора каzа , че до годинка и 6 месеца има време и до тогава е нормално, ние сме в момента на годинка и няколко дни,но все още не ни е zатворена фонтанелата. Как беше при вашите деца?Малко се притеснявам ,честно каzано....
НА един път ли става или малко по малко?
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 194
На сина ми фонтанелата се затвори около годинката,но той е лятно бебе и си се роди с малка фонтанела.Стана постепенно,дори не съм усетила кога.Излишно е да се притесняваш,има още много време.Много по-опасно е,ако фонтанелата се затвори прекалено рано.Повече разходки и по-малко притеснения  bouquet

# 2
  • Мнения: 495
1,2 г., малко по малко

# 3
  • Мнения: 432
Спокойно,има време до 1,6 г.Доки каза,че на Ники по принцип е по-голяма,но ще се затвори.Давам Вигантол по 1 капка и повече слънце.Не се притеснявам.

# 4
  • Мнения: 181
Спокойно! Нашата също не се е затворила до край. Спок дори дава, че до 1год и 8 мес трябва да се затвори. Вие имате още мнооооооого време да стане и това. Наблегнете на лудориите сега.  Peace

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Все още сякаш не е дозатворена. Отдавна съм спряла вит.Д, не смятам и да го започвам наново.

# 6
  • Мнения: 1 234
Нашата се затвори на 1 год. и 5 месеца. При всяко дете е различно.

# 7
  • София
  • Мнения: 626
Моя син е на година и почти три месеца и още не се е затворила.  Не се притеснявай.

# 8
  • Мнения: 8 505
Честно казано не съм усетила кога се е затворила.До около 2г не се смята за късно затворена.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 527
нашата се затвори на 2 и кусур

# 10
  • Мнения: 136
Като гледам сме на една възраст  Hug
Нашата също не е напълно затворена още, но аз не се притеснявам, постепенно ще се затвори.

# 11
  • Мнения: 902
Мамита,благодаря ви, малко се поуспокоих. Ама иначе сме опасна работа,де, хем винаги каzвам, не бива да се сравняват децата ,всяко си е zа себе си раzлично  и се раzвива индивидуално. Ама ,хем  сравнявайки със съседските дечица, се бях попритеснила. Както и да е  Laughing
ПОне zнам , не съм само аz така, и си е в реда на нещата. То, уж съм чела по темата , но и аz нямам много опит , а и като става дума zа собствено дете е друго , какво ще се лъжем. Grinning
Всички сме май така.
Пак благодаря и много радост да ви носят дечицата.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт