бременна ли съм?

  • 1 902
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте момичета.Съмнявам се дали не съм бременна,ама не смея и тест да си направя да не се разочаровам.
Вчеряа трябваше да ми дойде,ама не ми дойде,въпреки че си имах и напрежението ниско долу в корема,и всички ПМС???
Днес около обяд изведнъж без причина ми стана много лошо и ми се догади,та даже и до момента ми се гади,ама не мога да повърна Rolling Eyes
А някъде от около седмица ми се е появило обилно бяло течение,едно гъсто такова,без никакъв мирис Thinking
Та се чудя възможно ли е да съм бременна,или пак нещо си внушавам Thinking

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Най-добре си направи тест утре сутрин - каквото и да покаже,поне ще знаеш...а за неразположенията - в тая жега всички сме така...

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
На компютър още не мога да гледам Mr. Green
Дали си бременна никой не знае...дори и ти...теста е най-сигурния начин. Само да ти кажа, че на мен винаги ми е ставало лошо преди цикъл и ми се е гадело от цигари и кафе...в месеца в който забременях нямам никакви симптоми.

# 3
  • Мнения: 1 925
Nia1, най-сигурното е теста, е и те понякога бъркат, но все пак... Престраши се и направи тест, а ние стискаме палци    Praynig

# 4
  • Мнения: 3 042
Направи си тест. Единствено така ще разбереш бреми ли си или не.
Желая ти успех и стискам палци. Peace

# 5
  • Мнения: 686
На компютър още не мога да гледам Mr. Green

 Grinning

Ниа, направи си тест! Стискам ти палци!
И да докладваш после!

# 6
  • Мнения: 27
Благодаря Ви. Ще направя тест,но ще изчакам за по-сигурно още няколко дни Simple Smile
Въпреки,че това течение ми е много странно......

# 7
  • Мнения: 6 164
Течението и болките ниско долу може да са и от заболяване, инфекция, настиване, раничка... сто неща... Аз ти пожелавам да си бременна де! Hug Обаче без тест няма да стане.

# 8
  • Мнения: 1 004
Има вероятност да си бременна. При мен също и 2та пъти се появи такова течение, без причина.
Успех!

# 9
  • Мнения: 200
Ниа    на теста!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967
Тест и или кръвен тест, всичко можеш да пробваш. Само не мога да разбера какво ще чакаш. Ще си скъсваш нервите сама?! (:

# 11
  • Мнения: 503
направи си тест,но ако е отрицателен не се разочароваи,аз имах 3 отрицателни

# 12
  • София
  • Мнения: 35 934
Стискам ти палци...Wink

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 32
ЗДРАВЕЙ!
Стискам палци да си бременна.Но според мен не бързай с теста.Защото при мен след 10 дни закъснение 2-рата чертичка едвам се виждаше.Успокой се и чакай.И в двата случая нищо друго не можеш да сториш. Hug

# 14
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Е ама защо още не си направила тест, аз 3 дена след имплантазионно зацапване си направих първия който беше положителен въпреки, че видях чертата след около час  Laughing значи съм го направила 10 дена след овулацията
 Успех и чакаме новини   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт