Prison Break - втори сезон / III тема

  • 8 950
  • 347
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 150
Мерси много  Grinning

# 16
  • Мнения: 5 622
Мацки, изгледах серията.Страхотна е , нямам думи, хайде гледайте и вие да коментираме, много изненади има Shocked


Ох, ще се побъркам от нетърпение..... А и твоят коментар е повече от заинтригуващ...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Така ме сърбят пръстите да ви напиша каква е голямата изненада от сценаристите ама хайде няма.М/у другото тя не е много приятна де, ама кво да праиш, и без тва героя не ми беше много приятен Crazy

# 18
  • Мнения: 1 150
Така ме сърбят пръстите да ви напиша каква е голямата изненада от сценаристите ама хайде няма.М/у другото тя не е много приятна де, ама кво да праиш, и без тва героя не ми беше много приятен Crazy

 Stop
стига дееее, сега едни преположения ми се въртят в главата  #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 085
OOOOХ, най-накрая Hug

# 20
  • Мнения: 413
Страхотен старт на 2 сезон! Тоз следовател много умен ще дойде брееее пфууу...

Зарадвах се да видя толкова фенки тук  smile3521

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Тоя играе и извънземен шериф в Invasion и сега ми е малко смешен да го гледам като агент на ФБР hahaha

# 22
# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Хахахаха, вижте това видео  http://www.youtube.com/watch?v=Dvls6tAAZWo

И да слушате текста hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 3 634
Oh oh ohhhhhh.... Malei che sam tapa.
Cjal den sedqh v kashti i tapeeh, ne se setih, che e izljazla nova novinichka seriika. Sega chak zagrjah ama njama kak da ja drapna. Ne sam si v kashti.
Utre shte otskocha...
Umiram si ot keeeefffffff.

# 26
# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Вече са готови и хубавите субс.Теглете тях, редактирани са Wink

# 28
  • Мнения: 377
Страхотен старт на 2 сезон! Тоз следовател много умен ще дойде брееее пфууу...


И според мен прекалено умен го изкараха, как пък от първия момент се загледа където трябва.  Outta Joint

Alabala и на мен героя /по-скоро актьора/ не ми беше от любимите, но не ме накефи това развите, а и до последно имах чувството, че няма да е каквото очакваме, ама де тоя късмет.  Sad

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Малко размисли:Мисля, че агент Махоун ще заподозре нещо и ще открие следите на цялата конспирация, според мен по някакъв начин ще им помага, сега като Ник и Вероника ги няма се нуждаят и от малко външна помощ.Също така четох, че агент Келерман ще се сближи с докторката, но не знам дали ще е за добро или лошо.В крайна сметка и той може да мине на тяхна страна, макар че обратното е по вероятно.Сара ще разбере, че има нужда от помощта на Майк и може и да се съберат по някое време...
Засега толкова.АКО ме осени някоя друга мисъл ще споделям Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт