Родословно дърво

  • 7 436
  • 70
  •   1
Отговори

Анкета

Имате ли родословно дърво?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 29 авг 2006, 14:56

# 15
  • Мнения: 1 937
Ние използваме GenoPro.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 621
Бих искала, но нямаме.

да имаме електронен вариант, и наистина е много интерестно,защото материала е и снимков и има много вълнуващи снимки от години назад

Ето това е интересно. Освен аз да поставя началото... Grinning

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само като имена до 5 поколения назад.

# 18
  • Мнения: 6 873
Имам нещо подобно на родословно дърво, но съм си го правила сама на една програма на компютъра. Поразпитах баща ми и той ми каза някои имена от неговата линия, но все забравям да попитам майка ми.

# 19
  • Мнения: 3 932
Когато родих и Дамянче беше малък (и поспалив), направих един електронен вариант на родословно дърво, но впоследствие продадохме компа и дървото си замина...(не се сетихме, че го нямаме на диск  Sad), а сега не ми остава време за подобно удоволствие...

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
да,имам книга с историята на селото на баба ми и различните родове.блягодаря на създателите им.  bouquet
моето родословно дърво е от началото на 18 век.въпреки това имам мн братовчеди и роднини ,които не познавам.хубаво е човек да знае рода си. Peace

# 21
  • Мнения: 2 000
Нямаме, но бих искала да направя.

# 22
  • Мнения: 10 982
Бих си направила, но мога да стигна само до 5-6 поколения назад.

# 23
  • Мнения: 1 937
Не е малко, Гигилче. Дори напротив, това е доста информация. Не я губи!

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имаме родословно дърво. Гордея се с рода си. Каня се след някоя и друга година да заведа Самуил и да му покажа сгради, музеи, паметници - всичко, свързано с рода ни. Има и две големи улици в два града, кръстени на наши дядовци.

# 25
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 415
И ние имаме.  Аз съм авторката на най-новото. Доразвих едно старо, на което на мястото на сестра ми стоеше питанка.  Била е в корема на мама.

# 26
  • Мнения: 1 517
Нямаме, но май е крайно време някой да направи! С историята съм горе-долу запозната, дори с тази на мъжа ми. Тия дни мятам електронното дърво, пък да видим.

# 27
  • Мнения: 6 155
Имам от страна на баща ми - цяла книга е  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 517
Изтеглих си програмата GenoPro, ама някой ще ме светне ли как се работи с нея?
Благодаря предварителнои!   bouquet

# 29
  • Мнения: 200
И ние нямаме, но много бих искала да направя.

Общи условия

Активация на акаунт