Ин-витро за последен път- моля за съвет

  • 3 537
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
При 3 несполучливи опити в БГ,какво ще кажете за навън? Нямам,загубих вече доверие тук и не мога да си разреша да рискувам.Нямам вече възрастова  възможност за риск Моля,кажете ,от собствен опит, /ако имате такъв/ къде е най-големия шанс ,за да отида там? Чувала съм за Гърция-Солун и Австрия-Инсбрук????? Моля,пишете.
 
 
 

# 1
  • Мнения: 1 612
На този въпрос няма как да ти отговоря.
Не знам къде си правила опитите, но мисля, че и в България има добри лекари.
А и все пак предполагам знаеш, че шанса при инвитро е около 25% най-много.
Ако искаш погледни във форуните на Зачатие.
Желая ти успех със следващия опит.

# 2
  • Мнения: 91
Не бих искала да говоря за когото и да било,но ,явно ,шансът навън и отношението са различни и процентите -също.Просто,моля, и издирвам някой с лични впечатления

# 3
  • Мнения: 566
Zdravei,
pro4etoh temata ti, i naistina ti sa4uvstvam, 4e ne e stanalo dosega,  pogledni tozi sait http://www.ivf.bg/?p=11
na men tam mi sledqha bremenostta, i dokolkoto znam sa dobre.
Pone moje6 da gi poseti6.
Uspeh

# 4
  • Мнения: 4 915
Попитай в този клуб "Проблемно забременяване" в дир.бг.

Само трябва да се регистрираш. Преди време там имаше тема за ин-витро в Гърция, две момичета от България след неуспешни опити тук успяха там от първия път. За съжаление темата беше отдавна пусната. Опитай да потърсиш с търсачката с ключови думи "ин-витро" и "Гърция".

# 5
  • Мнения: 43
В страницата на Зачатие, във форумите има цял форум за жени опитвали извън България. Желая ти успех Hug

# 6
  • Мнения: 91
Не можах да намеря тази страница "Зачатие".Моля,дай повече инфо.

# 7
  • Мнения: 419
Здрасти,ето сайта на за4атие http://www.zachatie.org/index.php
и ето още един http://www.invitro-bg.com
Пожелавам ти успех от сърце Hug

# 8
  • Мнения: 91
Много благодаря.Единият га намерих,сега вторияьт.Още веднъж,много благодаря.

# 9
  • Мнения: 88
пуснах ти съобщение на лични. Прочети го и ако имаш въпроси - пиши. Аз съм с успешен резултат по темата в Гърция.

# 10
  • Мнения: 1 226
Здравей, аз също бях решила да ходя в чужбина.Вчера обаче бях при Конова в Плевен и тя почти ме убеди да пробвам във Варна.Там били най-добрите в България.Защо не се свържеш с нея.Прави ли имунологични и генетични изследвания?Само не се предавай!

# 11
  • Мнения: 74
Мила miavita, здравей! Аз забременях ИКСИ при док Стаменов в клиника Малинов! Аз съм им много благодарна и съм с голем впечатления от целия екип!! Незнам къде си пробвала ТИ???
 Има много добра приятелка, която има 4 неуспешни опита и беше решила да заминава за Германия, но е размислила и е решила да пробва запоследно вече, във Варна! Там за момента са с най-добри отзиви! Помислиси добре и  можеш да се интересуваш за там! Ако не си била вече там ,разбира се! Много ,много късмет ти желая!!

# 12
 zdravei sk1pa izvinqvai che pisha na latinica no mi e malko trudno s kirilicata.ti iskash da hodish v chujbina a az smqtam da se pribiram v bg  da pravq invitro.jiveq v chujbina i pravih 4 insemiacii i 3 invitro i nishto.az p1k si mislq 4e v bg sa po dobri.tova si e moe mnenie .uspeh Simple Smile Simple Smile
 

# 13
  • София
  • Мнения: 5 605
Стискам палци! Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт