За майки скитни

  • 1 501
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
Chicco скаут е удобно ако имаш спокойно детенце.Моето не е такова и непрекъснато искаше да излиза от раницата.Затова взех  това http://www.family-bg.com/catalog/prX_1546.htm
-много по-удобно е,за малки бясчета:).
Малко е горещо в летните месеци с него около кръста,но пък какъв ефект сауна има:)

# 16
  • Мнения: 7 803
аz си полzвах моите в града, но те са с колела и става на коли4ка  Wink много са ми удобни, иzоб6то не натоварват кръста като кенгуру  Simple Smile бебоците свикнаха с тях и им е по интересно отколкото с коли4ка, а каква атракция сме, как ни гледат хората  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 22 766
С количката си скитаме, до към втората година, даже сега като се замисля до скоро така се придвижвахме/ вече сме на 3г./ сутрин ставаме и чак вечер се прибираме. В бебешката чанта имах по един два комплекта дрешки, памперс /2-3бр./ мокри кърпички, и една пелена като си заспи да го завия. Количката  има две положения  легнало и седнало. Така си скитаме по центъра, до южния парк и където се сетиш  Peace
Това чудо не ми се вижда хич удобно.
Peace

# 18
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
супер е за планина море... Даже и за в града.
Тежестта не се усеща. Правила съм преходи от по няколко часа без проблем. Ползвали сме до 2 1/2 години.
т.е. ако скиторите като нас - вземайте

# 19
  • Мнения: 577
това е много яко стига детето да не е много едро защото моят син ми натежава още от сега и не мога да го нося повече от 10 мин.Сега е на 10 месеца и тежи 10,500

# 20
  • Мнения: 7 803
това е много яко стига детето да не е много едро защото моят син ми натежава още от сега и не мога да го нося повече от 10 мин.Сега е на 10 месеца и тежи 10,500
тежестта се раzпределя по равномерно със самара и тежестта ве4е не се усе6та. аz съм 48 кг и носих цял ден бебка 9 кила, мислех 4е на другия ден 6те съм труп. ни6то подобно нямах даже мускулна треска  Hug

# 21
  • Мнения: 919
Ние имаме този http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5931&lang=1
самар и това смятам е най-удобния вариант за по-продължително ходене. Препоръчвам го с две ръце  Peace

Общи условия

Активация на акаунт