Държите ли си дамската чанта отворена?

  • 2 843
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 370
Моята никога не е закопчана и постоянно всичко ми изпада от нея.  Но няма да се сетия да я затворя. А вие?

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Отворена ли? Няма такова нещо. С тези крадливи мургави люде, плъзнали навсякъде. Купувам чанти с вътрешни джобове с цип, закопчалки, алармена система. Sunglasses
По-дамските гледам да са с къса дръжка - от тези, които се носят стиснати под мишница. Със спортните го давам по-свободно, висят около мен, но ги следя внимателно къде ходят и какво правят. Wink
Обикновено ходя със странични огледала и се озъртам непрекъснато.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 433
Постоянно е отворена. Нямам еднозначен отговор на въпроса защо я държа отворена.

# 3
  • Мнения: 13 512
Винаги отворена  и оставена някъде...но не ми се случва да я забравям.Затова пък редовно ми изпадат неща от нея.

# 4
  • Мнения: 5 622
Ами нали и джебчийките трябва да имат работа все пак. Те си набелязват точно такива с отворени чанти тип"Ела вълчо, изяж ме"

Момичета, може ли такава безотговорност към собствените ви вещи? Да си затваряте чантите, че да не ги улесняваме излишно гадините  #2gunfire

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Закопчана ми е. Има само една, чийто модел е да се носи отворена, но затова пък аз я нося на рамо и така фактически я притискам с ръка. За щастие засега нямам неприятни инциденти. Дано и занапред е така Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 103
Закопчана Peace

# 7
  • Мнения: 1 937
Мдааа, постоянно отворена, щото ми е една и ципа й е скъсан!

# 8
  • Мнения: 221
никога.. непрекъснато е затворена, освен ако не е много близо до мен..
с толкова крадливи хора навсякъде..

# 9
  • София
  • Мнения: 6 791
Винаги е затворена, за сметка на това, веч 3 пъти ме крадат!  #Cussing out

# 10
  • Мнения: 2 019
само вкъ6ти

# 11
  • Мнения: 1 002
винаги е отворена , даже ме предупреждават разни по-бдителни дами да внимавам Simple Smile
пътувам с градския транспорт , не се ме ограбвали никога ..

# 12
  • Мнения: 2 897
Никога,когато съм навън no

# 13
  • Мнения: 4 473
Винаги ми е закопчана Rolling Eyes. Не разбирам тези, които не го правят какви мотиви имат (сериозно питам) ?! Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 1 479
Винаги заторена, уж внимавам,  но въпреки това веднъж ме ограбиха  Close
Изглежда са много сръчни...

Общи условия

Активация на акаунт