Хавлийка с уши и ръкави от къде?

  • 601
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 739
Виждала съм по ваши снимки такава жълта, отвътре бяла, с ръкави и коланче, а на качулката заешки уши. Искам да купя такава на Мони. Моля ви да ми кажете къде се продават и цена.  Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 13 512

Ето тази-Фирма производител: Enrico Coveri - Италия ,Материя: 100% памук ,Размер: 3-4 г.
Цветове: розов, оранж, син
Цена: 42 лв.
а това е сайтът на  магазина: http://michael-bg.com/index.php

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Точно такава хавлия-зайче с ръкави купих от подлеза на спирката на Окръжна болница. Много е мекичка. Бяло и розово. Има и в жълто и в синьо. За цена ще те излъжа, но беше до 20-тина лева.

# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Еци- ние имаме такава хавлийка- на Мечо Пух. Провери в магазините за кърпи и хавлии на Панагюрище. Има такъв на Графа, на Борис- последната спирка на трамвай 5  иииииии на много места.  Wink

# 5
  • Мнения: 54
на илиянтци е пълно между 14 19 лв са

# 6
  • Мнения: 739
благодаря   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 250
Ние имаме две такива-български на фирма Яна са. Едната е жълта с бяло и ушичките са като на мече, а другата е прасковена и ушички на заек. Аз съм много доволна от тях вече близо две години ги ползваме-на размери са!!!Около 20 лева са-скоро ги виждах и в Метро и на един магазин на бул. Македония за бельо!!!! Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 621
Ние имаме такава жълто/бяло зайче, подарък от свеки. Навсякъде ги виждам по магазините за кърпи. Нашата е българска на фирма "Яна".

# 9
  • Мнения: 2 467
В Метро. На фирма Яна - български. Цена 12-13 лева за размер 1-2 години.

Общи условия

Активация на акаунт