В колко часа правите детските РД?

  • 1 957
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И двата РД ги направихме в 17 ч, като краен час 20ч. Но в общи линии нашият рожден ден е около Великденските празници и тогава не се работи.. Но мисля, че 17-18ч е добре за начало  bouquet

# 31
  • Мнения: 6 039
понеже детето ми е родено през декември, направихме рожденния ден от 16ч,
втория, може би ще е от 16.30-17

# 32
  • Мнения: 1 210
Винаги в съботата след рождения ден (или неделя - ако се пада точно тогава). Винаги в 10:30 или 11 сутринта за около 2 часа. Деца и родители. (говоря за 2-рия и 3-тия РД) На 3-тия РД не бяхме в детско заведение, а в един ресторант. Импровизирахме кътче и децата си играха с подарените играчки и навън на двора на пързалките и т.н.

Имахме едно от онези килимчета
Постлах го в един ъгъл и децата се заиграха. Тичаха и т.н. А понеже беше сутрин и заведението не беше пълно (само още един рожденник) и нямаше кой да мрънка. И ние доволни и гостите и персонала.

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 09:39 от Anichka

# 33
  • Мнения: 2 534
Винаги след следобедния сън и винаги в деня на събитието

# 34
  • Мнения: 1 464
Ние празнуваме по 2 пъти Crazy,сутрин в10.30-парти в детски клуб за майки и дечица,а вечер след 18ч парти за роднини и приятели/без деца/в ресторант или у нас Simple Smile

# 35
  • Мнения: 8 505
В 5 следобед мисля да го направя и тази година-за деца с родителите си.Приятелите-вечерта вкъщи.Роднините са далече.

# 36
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Имам опит само с един детски РД и той беше от 17ч. до 24ч.  Laughing, съответно рожденника се прибра в 21ч. с едната баба, а останалите гости и ние с мъжа ми продължихме.

Тази година живот и здраве пак ще е от 17ч.

# 37
  • Мнения: 695
Аз смятам към 16.30-17 часа. Гостите ще са и деца, и възрастни. Събирам всички накуп  Peace
Вие как правите?
и аз така направих тази година.на нас ни беше първи рожден ден и честно да ти кажа втори път такава грешка не правя.малки,големи,майки,баби направо полудях.все пак ти си си прецинила,а относно часа ми се струва напълно подходящ Peace
весел празник

# 38
  • София
  • Мнения: 15 215
Втория и третия РД на Иво празнувахме в детски клубчета. Втория-от 17,30ч., третия-от 18ч.-за да са се наспали децата.
Предпочитах по-късен следобеден час и по още една причина-за да не ме притиснат да освобождаваме клуба заради следващ рожден ден след нашия.

Общи условия

Активация на акаунт