В колко часа правите детските РД?

  • 1 965
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 622

 Може би зависи и от мястото и от гостите, но все пак ми се ще да чуя и вашето мнение.

Ние се спряхме на Камелия(ако не изникне нещо друго) (Варненки знаят мястото), което предполага, че трябва да е следобеда най-малкото. Аз смятам към 16.30-17 часа. Гостите ще са и деца, и възрастни. Събирам всички накуп  Peace

Вие как правите?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
В детски парти клуб, деца и възрастни, от 18.30 до 20.30, защото преди този час всички сме на работа Confused

# 2
  • Мнения: 3 153
Ами досега само с един РД имаме опит и го направихме от 16ч. миналата година. Другия месец Иво също става на 2 и мисля този път да го направя от 17 или даже 18 ч. Неговите приятели са на същата възраст почти всички и предполагам, че до 20-21ч. ще изкарат добре.

# 3
  • Мнения: 7 474
17-18ч. е идеално, защото някои гости са на работа  Peace

# 4
  • Мнения: 5 622

 В същност 20 септември се пада в сряда. И именно, че е работен ден, ще празнуваме в почивните дни  Wink  Така, че часът не би трябвало да е притеснение за работещите, защото ще почиват (надявам се). Освен това ще има хора от други гградове и няма начин да го направя през седмицата, дори и да искам.

Предполагам, че ще стоим до към 20 часа, затова смятам, 16.30-17 часа би било удачно. След 20 часа идва живата музика на мястото и няма да е много удачно за децата, нито пък за нас да си чуем приказката. КОйто иска ще остане и след 20 часа, който не иска, поне ще се е напразнувал до тогава. Нали така?  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 781
От 17.00ч.

# 6
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
След 16:30 до сега..възрастни и деца на куп.

# 7
  • Мнения: 5 622
Благодаря за мнениеята. Гледам моето виждане се припокрива с вашите  Peace

# 8
  • Мнения: 4 629
Миналата година правихме следобедно парти - след дрямката на децата. Тази одина май пак ще е така - след 4 часа следобяд някъде

# 9
  • Мнения: 313
Ако е през седмицата рожденният ден го правим от 18,30 преди този час  повечето ни приятели са на работа, ако е в почивните дни всеки път различно.

# 10
  • Мнения: 3 367
yuкенд,11-1,за 2 годишно дете; у дома;бяха наспани и мина ок,след панаира си легна рд момата и после имахме цял следобед да посвършим каквото ни виси на главите уикенда..

# 11
  • Мнения: 4 371
Знаеш моето мнение - към 18ч е най-добре. Кой спал, кой ял.... Да няма закъснели и пропуснали събитието. А и така децата ще се уморят подобаващо Laughing

# 12
  • Мнения: 5 622
Да, ама хората в ресторантите искат да не си заемат залите, за да могат да пускат клиенти на свободна консумация. А така с това късно парти ги ограничаваме и не ни искат. Това в КАмелия..ТАка, че може и да се откажем от там. Не ми допадна, че искат и вълка сит и агнето цяло, иначе като обстановка е доста добре  Wink Имат и страхотен кетъринг...

Ще мисля май там ли ще сме или на друго място  Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 7 242
От 18 ч. Празнувам в клуб. Ако часът е по-ранене на гостите не им се тръгва, а пък на мен не ми се плащат повече от 3 часа Laughing

# 14
  • Мнения: 1 517
Или сутрин към 10.00 - 10.30 или слетобед след 16.00. Гостите - майките с децата (в началото вечер събирах баби, дядовци, лели и вуйчовци, ама стига толкоз). Мястото: или в къщи, че имаме двор, или на заведение. То в Аксаково няма кой знае какъв избор, а да ходя до Варна за един РД...

# 15
  • Мнения: 4 371
Тези са големи нахланици... Вие все едно не сте клиенти.

# 16
  • Мнения: 5 622
Тези са големи нахланици... Вие все едно не сте клиенти.

Ами така излиза...но понеже от клиенти на свободна консумация биха спечелили доста повече (ако се напълни заведението), значи аз съм неизгодната в случая с моте смешни 20 гости  Wink

Както и да е. Понеже ни поставиха условие РД да е в по-ранен час, а аз не обичам да ми поставят условия при положение, че ще оставя един джоб пари за РД на детето си, се отказахме от там.

Сега търся наново.... Защото и мен какво и повечето тук, ме устройва най-много времето от 17-20 часа  Peace

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Скоро ни предстои рожден ден на сина ни. Смятам да го направя след 18 часа. На работа съм /дори и в този ден, за съжаление!/

# 18
  • Мнения: 1 370
В неделя празнувахме Р.Д. на синът ми. Правихме го в къщи, защото предпочитахме да бъде в стил градинско парти, но времето ни изненада много неприятно. Поканихме гостите в 15ч, както Бубе ти казваш - всички на куп и деца и възрастни. Нарочно го планирахме за толкова рано, защото всички в понеделник бяха на работа и предполагах, че трябва да приключим по-рано. Но последните ни гости си тръгнаха в 24ч.

# 19
  • Мнения: 1 187
Миналата година тъй като току що бях родила го направих през деня към 10 ч., но тази замислям да е следобяда и да е двойно празненство, защото си имам две октомврийчета - каката на 4 октомври и бебка на 2 октомври. Все още обаче се колебая къде да събера една камара малчугани?!  newsm78 Тортите май ще са на Вики. Буба ти избра ли вече тортата?  Grinning

# 20
  • Мнения: 5 622
Миналата година тъй като току що бях родила го направих през деня към 10 ч., но тази замислям да е следобяда и да е двойно празненство, защото си имам две октомврийчета - каката на 4 октомври и бебка на 2 октомври. Все още обаче се колебая къде да събера една камара малчугани?!  newsm78 Тортите май ще са на Вики. Буба ти избра ли вече тортата?  Grinning

Ами лошото е, че още не съм избрала заведението..Тя тортата е най-лесното нещо  Rolling Eyes

Иначе най-вероятно пак ще е от Вики, но ще проверя още едно място- тортите на Давидов и тогава ще реша  Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
В детски парти клуб, деца и възрастни, от 18.30 до 20.30, защото преди този час всички сме на работа Confused

И ние така направихме тази година - родителите от работа, децата от градината - и направо на рождения ден..

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
Към 18.00-18.30 ч., за да са се наспали децата и гостите да са свършили работа.

# 23
  • Мнения: 356
yuкенд,11-1,за 2 годишно дете;


И аз така смятам да направя.Ще бъде в една сладкарница и ще бъде детско парти.Ще присъстват само дечица и майките им.След обяд за мен е неудачно, защото рожденния ден е през октомври, става студено, стъмва се рано, а и малката е доста поспалива и спи до 17.00.Докато се оправим ще стане 18.30.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И двата рожденни дни бяха от 16:30 до към 22:30 стояха някои от гостите. Събрахме и деца и възрастни накуп. Беше доста добре.

# 25
  • Мнения: 1 187
И двата рожденни дни бяха от 16:30 до към 22:30 стояха някои от гостите. Събрахме и деца и възрастни накуп. Беше доста добре.
А в какъв тип заведение събираш всички заедно?

# 26
  • Мнения: 5 622
И двата рожденни дни бяха от 16:30 до към 22:30 стояха някои от гостите. Събрахме и деца и възрастни накуп. Беше доста добре.
А в какъв тип заведение събираш всички заедно?

И аз искам да знам. Особено в този интервал от време.

Както казах, на нас ни отказаха резервация в Камелия, защото сме с деца, които щяли да тичат и да пречат на другите хора, а само за нас, не искаха да отделят зала.  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 97
Зависи от гостите, от мястото и от деня, в който ще е партито. Ако е работен трябва да е удобно на хората да могат да дойдат след работа. Аз съм правила и в неделя сутрин и през седмицата от 18.00 ч.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 530
От 18.00ч, децата са се наспали, родителите наработили и така...

# 29
  • Мнения: 2 839
И ние все така сме ги правили - карашик млади и стари  Laughing По ред на годините - Планет, Хоризонт, Пико. Само от последния не съм доволна. Нито от храната, нито от това, че бяхме много натикани в останалите гости на заведението. Но теб така или иначе не те устройват тия места, за 20ти Септември трябва да сте на закрито.
Опитай места, които не са много масови - Тоскана, Къщата със слънцето, ФК може да опиташ /миналото лято много често се хранехме там, противно на очакванията ни кухнята беше добра, правят кетъринг самите те/, Маестро ...
Където и да отидеш, подчертавай че не става дума за типичен детски РД с 20 деца и 4 майки, а смесено събиране. Променят си отношението  Grinning

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И двата РД ги направихме в 17 ч, като краен час 20ч. Но в общи линии нашият рожден ден е около Великденските празници и тогава не се работи.. Но мисля, че 17-18ч е добре за начало  bouquet

# 31
  • Мнения: 6 039
понеже детето ми е родено през декември, направихме рожденния ден от 16ч,
втория, може би ще е от 16.30-17

# 32
  • Мнения: 1 210
Винаги в съботата след рождения ден (или неделя - ако се пада точно тогава). Винаги в 10:30 или 11 сутринта за около 2 часа. Деца и родители. (говоря за 2-рия и 3-тия РД) На 3-тия РД не бяхме в детско заведение, а в един ресторант. Импровизирахме кътче и децата си играха с подарените играчки и навън на двора на пързалките и т.н.

Имахме едно от онези килимчета
Постлах го в един ъгъл и децата се заиграха. Тичаха и т.н. А понеже беше сутрин и заведението не беше пълно (само още един рожденник) и нямаше кой да мрънка. И ние доволни и гостите и персонала.

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 09:39 от Anichka

# 33
  • Мнения: 2 534
Винаги след следобедния сън и винаги в деня на събитието

# 34
  • Мнения: 1 464
Ние празнуваме по 2 пъти Crazy,сутрин в10.30-парти в детски клуб за майки и дечица,а вечер след 18ч парти за роднини и приятели/без деца/в ресторант или у нас Simple Smile

# 35
  • Мнения: 8 505
В 5 следобед мисля да го направя и тази година-за деца с родителите си.Приятелите-вечерта вкъщи.Роднините са далече.

# 36
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Имам опит само с един детски РД и той беше от 17ч. до 24ч.  Laughing, съответно рожденника се прибра в 21ч. с едната баба, а останалите гости и ние с мъжа ми продължихме.

Тази година живот и здраве пак ще е от 17ч.

# 37
  • Мнения: 695
Аз смятам към 16.30-17 часа. Гостите ще са и деца, и възрастни. Събирам всички накуп  Peace
Вие как правите?
и аз така направих тази година.на нас ни беше първи рожден ден и честно да ти кажа втори път такава грешка не правя.малки,големи,майки,баби направо полудях.все пак ти си си прецинила,а относно часа ми се струва напълно подходящ Peace
весел празник

# 38
  • София
  • Мнения: 15 219
Втория и третия РД на Иво празнувахме в детски клубчета. Втория-от 17,30ч., третия-от 18ч.-за да са се наспали децата.
Предпочитах по-късен следобеден час и по още една причина-за да не ме притиснат да освобождаваме клуба заради следващ рожден ден след нашия.

Общи условия

Активация на акаунт