За временно отсъстващите от форума

  • 3 088
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 478
Забелязавм, че някои ги няма, но не ми липсват.Тук сме толкова много хора, че винаги се намират заместители.За това никой не трябва да се мисли за незаменим Simple Smile
 Определено от някои форумци, които се изказват във всяка тема защяло и нещяло си почивам и лекичко и егоистично ми е кеф, че ги няма Party

И аз така мисля, някои хора за да се разпишат във всяка тема не прочитат нищо друго освен първия постинг и по-нататък не се развива обсъждане, а се дават еднообразни отговори от рода на "да" или "не" без повече, даже някой път се получават комични ситуации някой изведнъж да види темата и да отговаря, без да е разбрал, че положението се е променило/разрешило или питащият просто е изчезнал. Това го казвам, защото аз чета сто пъти повече отколкото пиша, не ми е мания бройката мнения и да цъфна навсякъде, за да се разбере, че ме има  Peace

# 16
  • Мнения: 3 932
Определено  се забелязва отсъствието на някои временно и постоянно отсъстващи форумци, но чак пък да ми липсват нечии постинги  Naughty, винаги има достатъчно интересни потребители, за да е шарена картинката...

# 17
  • Мнения: 3 405
Блонди, ти ми липсваше Grinning
Сега усещам липсата на ДЕ ВАня и Дона, Мюриел ми се губи нещо.
Но и аз рядко влизам в клюто напоследък, що ли newsm78

# 18
  • Мнения: 3 537
Ами не.Даже не се замислям липсва ли някой. newsm78Освен ако не е  някой от Ямболската тема,защото всички се познаваме лично. Wink

# 19
  • Мнения: 9 903
някои ми липсват. През август и без друго е скучно.

# 20
  • Мнения: 4 371
Блонди, знаеш ли, че за теб имаше цяла тема? 
Усещам липсата на непишещите, определено. Форума се поопразнил, аз самата се върнах на работа и започнах да влизам по-рядко, защото не ми остава време... А и поизпуснах нишката, докато бяхме на море. Ето сега гледам разни Байбиерос или нещо такова, ама не ми се четат 1000 страници и ще седя в информационно затъмнение Laughing
Някой забеляза ли, че и аз съм отсъствала Mr. Green

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мдам, малката Верги и Бейбиту.

# 22
  • Мнения: 2 495
И на мен ми липсват някои хора...Но, и аз като г-жа Карузо бях на море и бая съм поостанала назад във четенето на темите, а и като че ли не ми е интересно, все пак още доста хора са в отпуска и е голяма скука тук.Надявам се че от септември няма да е така Laughing

# 23
# 24
  • Мнения: 3 447
Сега усещам липсата на ДЕ ВАня и Дона, Мюриел ми се губи нещо.

Тука съм, бе Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 371
Аууу, трогната съм Heart Eyes В първия пост се споменава моята особа Flutter

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сега усещам липсата на ДЕ ВАня и Дона, Мюриел ми се губи нещо.

Тука съм, бе Simple Smile

И аз,бе Wink
Обаче ви остават само 9 дни да се радвате на присъствието ми Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
Бу май също липсва  newsm78

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бу току-що се обади в подопечения и подфорум Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
Определено забелязвам липсата на липсващите Grinning,не че ми е мъчно чак,но се радвам когато се върне някой който ми е приятен,като например теб Блонди. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт