Мъжът ви дразни ли се от това, че постоянно сте пред компютъра?

  • 2 890
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Дразни е мека дума!
Ама такъв е живота, предимно съм по работа и чат пат във форума.

# 16
  • Мнения: 2 897
Да ,когато и на него му трябва,за това вече сме с два Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 422
Дразни се ,но това е положението Mr. Green

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Дразни се Laughing, ама кой ли му обръща внимание newsm78.Той като си цъка на игрите... #2gunfire Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 197
Кой ли му обръща внимание....Дразни се разбира се  Crazy

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, когато си е вкъщи той седи на компютъра, а аз се дразня  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 101
Дразни се понякога  hit

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
Когато аз седна, той се дразни, когато той седне, аз се дразня...тъй върви животът Laughing

# 23
  • Мнения: 321
Дразни се когато остана вечер на компютъра вместо да си легнем двамата. Ама когато той седи тук вечер, не ме пита дали аз се дразня.  newsm61
  Такъв е живота  Hug

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато аз седна, той се дразни, когато той седне, аз се дразня...тъй върви животът Laughing
И у нас е така.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ами, сякаш не се дразни много(ама той винаги си е бил по-добричък от мен ).
Обаче аз се дразня ужасно той като седне, защото става неадекватен и не ме чува като му говоря или ми отговаря с нечленоразделни звуци Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 157
Аз прекарвам много малко време пред компа,но той като седне няма ставане.Та по скоро аз се дразня,не той.Само се заканвам,че някой ден ще изхвърля компа през 10-я етаж.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз прекарвам много малко време пред компа,но той като седне няма ставане.Та по скоро аз се дразня,не той.Само се заканвам,че някой ден ще изхвърля компа през 10-я етаж.

Същия случай, само, че аз смятам някой ден случайно Whistling да се спъна и да разлея чаша с вода върху него, дори и да рискувам ел инсталацията на дома! Crossing Arms писна ми!!!!

# 28
  • Мнения: 1 120
При нас положението е обратното-аз съм тази , която се дразни Embarassed На мен ми стигат 8 ч на ден пред компа в офиса и в нас почти не сядам Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Дразни се да.По скоро на интернета.
Като попрекаля ме заплашва,че ще го спре Blush Laughing

Общи условия

Активация на акаунт