Мъжът ви дразни ли се от това, че постоянно сте пред компютъра?

  • 2 889
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Все ме заплашва че няма да го плати Twisted Evil Най го е яд вечер като се заплесна , просто позеленява от яд Mr. Green

# 31
  • Мнения: 8 505
Когато си е вкъщи не съм пред компа.И без това го виждам за някой друг час вечер,оставаше да се лепна пред монитора Stop

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
Дразни се, когато той иска да седне  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 258
Не. То и той постоянно е пред компютъра. Затова си имаме два Grinning Аз обаче понякога се дразя Mr. Green

# 34
  • Мнения: 348
И двамата сме пристрастени, а компа е един, така че си разпределяме времето, за да няма бой  Mr. Green пък аз на всичкото отгоре съм се пристрастила към една игра дето има в Интернет публикувани хиляди нива  Embarassed то край няма.

# 35
  • Мнения: 262
Той не, но аз определено се дразня, когато сме вечер вкъщи заедно да седне пак пред РС  Close Много ме е яд  Sick

# 36
  • Мнения: 2 407
Понякога да, особенно като иска да си играе на някоя игра. Wink

# 37
  • Мнения: 1 284
разбрали сме се аз съм до 5 и после той като се прибере от работа, но рядко се получава защото излизаме с количката по кафетата

# 38
  • Мнения: 525
Най-много се дразни когато заспива, защото била съм му щракала и шумяла.
Ноооо, това е положението
 smile3533

# 39
  • Мнения: 253
Дразни се,вика малко smile3514,но бързо му минава smile3503,макар,че когато сме си в къщи рядко сядам пред компютара.

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Когато мъжът ми си е у дома, не съм пред компютъра. Предпочитам неговата компания пред всяка друга.
Изключение прави, когато се налага да работя до неопределен късно-нощен час. Но тогава пък въобще не влизам във форума и на, честен кръст, не зяпам модните сайтове.  Blush

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Дразни се . Макар , че аз не прекалявам , ми казва че ще купи още един за да си говорим виртуално.На моята приятелка мъжа и също много се дразни и като се съберем семейно това е тема номер едно .

# 42
  • Мнения: 4 473
...И питаш  Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 160
Не, когато си е вкъщи той седи на компютъра, а аз се дразня  Crazy
  и при нас е така   Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 6 992
Не, когато си е вкъщи той седи на компютъра, а аз се дразня  Crazy
  и при нас е така   Crossing Arms
и при нас Laughing

Общи условия

Активация на акаунт