Айде левскариииииииии

  • 1 906
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Браво на Левски!Голяма радост за българския спорт вчера!Успех на другите отбори днес!  bouquet Laughing

# 31
  • Мнения: 3 886
силни сме няма спор  и сега сме на върха.както моят син вчера  викаше  Левски купата Цесека е супата. Joy hahahaнаправо ме разби. абе ние сме НОМЕР 1

# 32
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
 newsm18ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ЛЕВСКИ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ newsm18

# 33
  • Мнения: 445
Честита Шампионска Лига на всички Левскари!

# 34
  • Мнения: 7 110
Таз година Левски, догодина и още един отбор в лигата на футбола.

И аз се чудя що след мача чужбинското вратарче така искаше да има по-близки отношения с Гошко Полежанков.

# 35
  • Мнения: 377
рони, нИдей така с лошото за Гошко де  Wink, той национален герой, с таз кървава ръка дето игра.  ooooh!

Честито на Левски!

Ама нещо покрай превъзбудения коментатор снощи и мача ми стана Уеко неприятен.  Tired

# 36
  • Мнения: 4 473




Честито, момчета! smile3501 Поклон пред постигнатото! newsm20

 txtloves ОБИЧАМ  ВИ! txtloves


# 37
# 38
  • Мнения: 769
САМО ЛЕВСКИ! (или поне за сега Wink)
 bg

# 39
  • Мнения: 413
Днес четох някъде, че прякорът на Киево бил "летящите магарета" и разходките на Гошо Петков след края на мача в стил "самолет N 5", били възприети като подигравка. Май затова толкова искаха да го бият  hahaha

# 40
  • Мнения: 7 110
http://topsport.ibox.bg/news/id_455461234
Искам си или Зъбчо, или Кака. В краен случай шишко (дебеличкия адаш).

# 41
  • Мнения: 377
рони, честито.  Wink
Сбъдната ти се първото желание, то и мойто беше такова.  Hug

# 42
  • Мнения: 302
Малеиииииии,голям късмет.В най яката група-Барселона,Челси и Вердер.Ха честито сега Rolling Eyes #2gunfire

# 43
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Е това е просто истината - много сме добри и чорбарите няма какво да кажат вече. Може да имат повече шампионски титли от нас, може да имат повече успехи в Европа от нас, може да имат по-големи играчи от нас, но ние сме в лигата и точка по въпроса. Все пак става дума за най-престижния турнир в Европа. Само Левски Европейски!



Да видим сега колко са добр, в тази група.
Това не е "Киево" Wink

# 44
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кх, що, смяташ, че някой друг български отбор би се справил с "Киево" ли? Имената на отборите не се слагат в кавички. Освен ако не си имала предвид отбор в кавички. Ако е така, кх. Щото знам за един отбор, дето не може да се оправи с третокласния Хайдук, третокласен дори по нашите стандарти...

В гадно настроение съм, заяждам се, извинявам се.

Общи условия

Активация на акаунт