помпичка за нос

  • 1 887
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Пръскам физиологичен разтвор и после дърпам секретите. Помпата ми е съвсем обикновена, с меки накрайници, за 2 лв.

# 31
  • Мнения: 992
аз не съм ползвала помпичка, прискам физиологичен разтвор и каквото излезе

# 32
  • Мнения: 942
Пръскам Стеримар, ако има нужда. Нищо друго.
PeaceИ аз така.Взех си помпичка ама тя си седи още в опаковката Simple Smile

# 33
  • Мнения: 6 164
Не се оправям с тоя аспиратор за нос аз.  Tired
Пръскам Стеримар, или физиологичен р-р и като се размекнат с клечка за уши, или салфетка наавивам и бутам да залепнат за нея и ги изкарвам

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 560
Sterimar и след това с клечка за уши обирам секретите- има ефект при мен. Grinning
В интерес на истината, до сега даже не бях чувала за помпичка  Embarassed

# 35
  • Мнения: 437
Пробвах точно 2 пъти. Малката се скъса да реве и аз се отказах. Пръскам физиологичен разтвор или Стеримар и с клечка за уши. Става лесно, тя не реве и нослето е чисто  Simple Smile

# 36
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз пръскам Стеримар и после с помпичката на чико аспирирам каквото има, понякога ако е по-твърд секретаго  хващам  с бебешки тампон за уши

# 37
  • Мнения: 295
Не се оправям с тоя аспиратор за нос аз.  Tired
Пръскам Стеримар, или физиологичен р-р и като се размекнат с клечка за уши, или салфетка наавивам и бутам да залепнат за нея и ги изкарвам


Въобще не разбрах как става с тия помпи. Купих няколко вида и все не ще и се отказах. Стеримар и физиологичен разтвор. Бързо, лесно и ефикасно! До минутки и ще изкиха сополките.

# 38
  • София
  • Мнения: 44 037
Пръскам със стеримар, чакам 2-3 мин и почиствам с клечка за уши, после пак пръскам. Знам от лекари, че тези помпички особено при хрема са противопоказни защото допълнително дразнят лигавицата и положението вместо да се оправи има голяма вероятност да се влоши....

# 39
  • Мнения: 903
първо,вит ц може да го даваш на бебето да го пие-по една малка ампула на ден,второ-в носа вит ц адски щипе!може да го пробваш на себе си Wink,аз не слагам на децата ми нищо в нослетата,освен физиологичен разтвор(може под формата на крем-нисита,или спрей-стеримар)
трето-за помпичката-първо се слага физ разтвор,изчаква се няколко минути секретите да се поразтворят,и се изчиства с помпичката-много е удобна!
newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт