Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Може ли да е прозрачна? Защото днес цял ден като ходя до тоалетната и изтича нещо слузесто, но е безцветно, прозрачно. Няма ни помен от кръв или някакъв цвят, а тука съм чела че тапата обикновено е кървава или розова или жълтеникава, а при мен няма никакъв цвят.
 Thinking

# 1
Yanche, преди две седмици и аз зададах такъв въпрос и ми казаха че може. В болницата обаче като отидах да раждам ме попитаха от кога са започнали да ми изтичат водите?!? не знам дали е това, но възможно ли е да ти изтичат водите?! иди на лекар утре и не се бави. Успех в начинанието и леко раждане.

# 2
охо, и ти като мен преносваш, я тичкай направо в родилното да не ............. абе трябва да те види специалист, водите са

# 3
И на мен ми изтичаше такава прозрачна слуз, и то почти цяла седмица преди да родя. Съвсем накрая, часове преди раждането слузта стана сива, а кръв така и нямаше, поне аз не видях. В болницата ми казаха че е била тапата.
Леко раждане ти пожелавам и слънчево бебче!!!:)

# 4
Моята беше абсолютно и точно прозрачна.Точеше ми се буквално цял ден(много гъста слуз-според мен не би могло да бъдат води)-от сутринта до вечерта.И на другата сутрин резултата беше на линия-да ми е жива и здрава.Ако все още не си приключила с въпроса-АЙДЕ,ЛЕКО РАЖДАНЕ thumbsupИ ЕДНО ЗДРАВО И ХУБАВО БЕБЧЕ  ylinfant !УСПЕХ!

# 5
  • София
може

# 6
  • София
Благодаря ви момичета. Днес обаче няма нищо!  Neutral Face Нито помен от тая слуз, нито имам контракции. Т.е. имам от време на време, но абсолютно безболезнени. И са разхвърляни.
От болницата ми казаха като минат 6-7 дена тогава да отида... Бях снощи там на преглед и казаха, че още мога да почакам.... а аз вече нямам търпение!

# 7
Много ме съмнява,че ще можеш да ги устискаш тези 6-7дена,но пък ще поживеем и ще видим! newsm10

# 8
  • София
Имаха превид 6-7 дена след термина..., което прави 19-20... ще видим....

# 9
  • Там някъде нейде !!!
Tova ne e tapata a normalnoto za vsqka bremena jena v kraq bqlo te4enie.ZGinekolozi kazvat 4e se pro4istvali trabite za bebeto.Az go imax sashttoto v prodajenie na 2 sedmici.

# 10
  • София
Снежка, беше само един ден и то при всяко ходене до тоалетната. преди това нямах и днес също. Но може и да е това, което казваш. Незнам вече... Изчака ми се чакалото...

# 11
  • Там някъде нейде !!!
Za koga ti e termina?moqt e za 06.01.05.. Ako iskash mi pishi na ICQ-to 153438855.

# 12
  • София
за 13 декември... вече мина, а нямам никакви признаци са раждане и ще се побъркам.

# 13
  • Там някъде нейде !!!
Spoko skoro shte stane.Nali si se podgotvila

# 14
Цитат на: Yanche
за 13 декември... вече мина, а нямам никакви признаци са раждане и ще се побъркам.

Наближил е момента на срещата  Grinning  Аз също минах термина си с 3 дена и нямах никакви признаци за раждане, нито една подготвителна контракцийка, даже апарата не отчиташе нищо Grinning
Леко раждане! Стискам палци Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт