Дискове или пинсети при епилаторите?

  • 3 545
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 181
Моят епилатор нещо май сдава багажа. Вече трябва да се епилирам на всеки 3-4 дни. Видях, че сте обсъждали тая тема и съветвате да се купи нов. Но като гледам се предлагат с пинсети на браун и с дискове на филипс. Кой е по-удачния вариант? Ако някой знае, нека каже.

# 1
  • Мнения: 3 388
аз ползвам с пинцети на Браун и съм много доволна  Peace  но и моя е вече на няколко години и искам да го сменям ..... за дисковете, честно казано нямам никакви впечатления

# 2
  • Мнения: 1 540
аз пък ползвам с дискове и съм чувала, че са по-добри... Sunglasses

# 3
  • Мнения: 686
За да не отварям нова тема - да попитам има ли някой епилатор, който наистина да е БЕЗБОЛЕЗНЕН. Имам много чувствителна кожа и пробвах различни, но от всикчите ме боли и ставам на малки пъпчици. Сега се чудя дали да си взема един на Филипс с обезболяваща приставка и охлаждащ!? Дали наистина има обезболяващ ефект?   newsm78

# 4
  • Мнения: 6 902
За да не отварям нова тема - да попитам има ли някой епилатор, който наистина да е БЕЗБОЛЕЗНЕН. Имам много чувствителна кожа и пробвах различни, но от всикчите ме боли и ставам на малки пъпчици. Сега се чудя дали да си взема един на Филипс с обезболяваща приставка и охлаждащ!? Дали наистина има обезболяващ ефект?   newsm78
Аз имах предния модел на Филипс с охлаждащата приставка, но честно казано почти не съм я ползвала и за жалост не мога да ти дам съвет. Обаче съм ползвала и епилатор на Браун, който има има от онези приставки, дето обръщали косъмчетата и епилаторът ги захващал (например като този - http://products.priceclash.co.uk/images/nodrop/220/B0001D0LNC/ki … 5318-epilator.jpg имам предвид онези розови неща най-отгоре). Та с него ме боли по-малко отколкото с моя Филипс. Не знам обаче дали това не се дължи на факта, че с тази приставка ми е много по-трудно да захвана някои косъмчета и като цяло се захващат по-малко косми.

А по темата не знам каква е разликата между Браун и Филипс, но съм ги ползвала и двата и без разните им приставки и други чудесии ми вършат еднаква работа.

# 5
  • Мнения: 8 505
От пинсетите на Браун съм много доволна.Вече е на доста години,но все още работи безотказно.За дисковете нищо не мога да кажа.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Пусни анкета.

С дискове!

# 7
  • Мнения: 870
От пинсетите на Браун съм много доволна.Вече е на доста години,но все още работи безотказно.За дисковете нищо не мога да кажа.
Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 570
От пинсетите на Браун съм много доволна.Вече е на доста години,но все още работи безотказно.За дисковете нищо не мога да кажа.
Peace
Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз съм с Филипс с дискове и съм доволна, но не съм имала с пинсети и не мога да сравня. Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 478
И аз досега съм ползвала само с пинсети - Браун.

# 11
  • Мнения: 6 155
С дискове  Peace

# 12
  • Мнения: 7 914
С пинсети  Peace

# 13
мисля , че с дискове са по -хубави , поне така съм чувала досега Simple Smile  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
С дискове Peace.

# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Дискове или пинсети...? Всички казвате, че епилаторите с дискове са по-добри. Кажете с какво да по-добри.  Wink

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Май само аз не разбирам...Моят е с пинсети на въртящи се дискове...какъв се води?

# 17
  • Мнения: 184
Моя е на Браун с пинсети, но моята приятелка ми каза, че  с епилатора на Филипс с дисковете епилацията ставала по-бързо. Не съм пробвала от този тип, но ако наистина е така, май ще сменям скоро епилатора си.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 058
Май само аз не разбирам...Моят е с пинсети на въртящи се дискове...какъв се води?
Ако е браун значи е с пинсети, те са през разстояние, ако е филипс там щипците са една до друга, даже разминати някак си и се води с дискове. И двата са май на един и същ принцип, едно кръгло цилиндърче се върти около оста си и щипчиците захващат косъмчетата.
Не знам какво обясних, моят е с доскове, доволна съм  Peace

Аз друго не разбирам - мненията се редуват - дискове, пинсети, явно и двата вида са добри, но защо анкетата до момента е 1:9 в полза на дисковете??? Тези, дето са доволни от пинсетите не са ли гласували?  Thinking

# 19
  • Мнения: 2 498
1 глас от мен за дискове...

# 20
  • Мнения: 1 353
С дискове по бързо се епилира

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ок, че с дисковете става по-бързо. Моят е този. Купих си го скоро, не съм забелязала да скубе бавно. И съм доволна. Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Епилаторите с дискове, захващат много повече косъмчета от тези с пинсети.

# 23
  • Мнения: 3 388
ммм, да аз не съм гласувала, писах, че ползвам на Браун с пинцети точно на такива въртящи се дискове

Дайте пример за модели на дискове или снимки, така или иначе искам да го сменям моя или поне да си взема още един алтернативен  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 498
Маят е " Браун" с пинсети,  модел отпреди няколко год. - не става много бързо и мен лично ме боли.
Пробвах "Филипс" на моя приятелка, пак модел от преди няколко години, с дискове според мен става и по бързо и по-безболезнено.

# 25
  • Мнения: 870
ммм, да аз не съм гласувала, писах, че ползвам на Браун с пинцети точно на такива въртящи се дискове

Дайте пример за модели на дискове или снимки, така или иначе искам да го сменям моя или поне да си взема още един алтернативен  Heart Eyes

Ето този е най-новия модел на Филипс с дискове:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019826

а това е по-стар модел като кликнеш на снимката ще видиш по-добре самите дискове:
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=9423&cat=3 … 69&shop_id=57

# 26
  • Мнения: 3 388
ммм, да аз не съм гласувала, писах, че ползвам на Браун с пинцети точно на такива въртящи се дискове

Дайте пример за модели на дискове или снимки, така или иначе искам да го сменям моя или поне да си взема още един алтернативен  Heart Eyes

Ето този е най-новия модел на Филипс с дискове:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019826

а това е по-стар модел като кликнеш на снимката ще видиш по-добре самите дискове:
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=9423&cat=3 … 69&shop_id=57


Видях го. Благодаря ти   bouquet
На мен обаче ми изглежда подобно .... моят се води с пинцети, които са на въртящи се дискове обаче ...... тук не съм забелязала да дават различно опиание на моделите ......  newsm78 ......

# 27
  • Мнения: 3 932
С пинЦетки е моя, от дискове нямам впечатление.

# 28
  • Мнения: 1 854
За да не отварям нова тема - да попитам има ли някой епилатор, който наистина да е БЕЗБОЛЕЗНЕН. Имам много чувствителна кожа и пробвах различни, но от всикчите ме боли и ставам на малки пъпчици. Сега се чудя дали да си взема един на Филипс с обезболяваща приставка и охлаждащ!? Дали наистина има обезболяващ ефект?   newsm78

Не правя реклама, но си взех Филипс PHILIPS HP-6461 с обезболяваща масажираща система и наистина не ме боли.Пробвах да махна приставката която масажира и без нея боли, както ме болеше с предишния ми епилатор, който нямаше такава приставка.

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Предния ми епилатор беше този - PHILIPS HP-2841. Гледам го в един сайт, пише, че е с дискове. Гледам го в друг сайт, пише, че е с пинсети. Как става тоя филм....?!? Много ми е Х

# 30
  • Мнения: 72
Доволна съм от филипс с дискове, но не съм имала възможност да сравня..

# 31
Ок, че с дисковете става по-бързо. Моят е този. Купих си го скоро, не съм забелязала да скубе бавно. И съм доволна. Peace

ей аз мисля да си купувам ровента  и май съм си харесала този , я кажи какви са ти впечатленията ..... аз досега чувам само хубави неща за тях .Simple Smile
иначе аз имам най-простия модел на филипс , то тогава нямаше и кой знае какъв избор де, но определено мога да твърдя , че техните епилатори са по-добри от браун, след като се епилирах с този на братовчедка ми ......първо кожата ми стана цялата червена , второ въобще не захваща всички косми, аз с моя колко косми си махам , дори вчера си епилирах и корема , нищо ми няма Simple Smile

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ок, че с дисковете става по-бързо. Моят е този. Купих си го скоро, не съм забелязала да скубе бавно. И съм доволна. Peace

ей аз мисля да си купувам ровента  и май съм си харесала този , я кажи какви са ти впечатленията ..... аз досега чувам само хубави неща за тях .Simple Smile
иначе аз имам най-простия модел на филипс , то тогава нямаше и кой знае какъв избор де, но определено мога да твърдя , че техните епилатори са по-добри от браун, след като се епилирах с този на братовчедка ми ......първо кожата ми стана цялата червена , второ въобще не захваща всички косми, аз с моя колко косми си махам , дори вчера си епилирах и корема , нищо ми няма Simple Smile
Ами ползвала съм го няколко пъти, и няма грешка засега. Доволна съм. За цената си е добър. Предния ми беше ей този /прост филипс/, ама нещо не скубе добре, та го оставих на гаджока, и си купих ровента-та.

# 33
  • Мнения: 135
И АЗ ПОлЗВАм НА ФИлИПС мНОГО СЪм ДОВОлНА С ДИСКОВЕ Wink

# 34
Ок, че с дисковете става по-бързо. Моят е този. Купих си го скоро, не съм забелязала да скубе бавно. И съм доволна. Peace

ей аз мисля да си купувам ровента  и май съм си харесала този , я кажи какви са ти впечатленията ..... аз досега чувам само хубави неща за тях .Simple Smile
иначе аз имам най-простия модел на филипс , то тогава нямаше и кой знае какъв избор де, но определено мога да твърдя , че техните епилатори са по-добри от браун, след като се епилирах с този на братовчедка ми ......първо кожата ми стана цялата червена , второ въобще не захваща всички косми, аз с моя колко косми си махам , дори вчера си епилирах и корема , нищо ми няма Simple Smile
Ами ползвала съм го няколко пъти, и няма грешка засега. Доволна съм. За цената си е добър. Предния ми беше ей този /прост филипс/, ама нещо не скубе добре, та го оставих на гаджока, и си купих ровента-та.

ами моя е същия само че с една скорост Simple Smile и съм  решила да си купя ровента , защото на тази цена е  супер а има и много екстри

# 35
  • на село
  • Мнения: 3 914
Има доста теми за епилаторите, казвала съм го и преди -
имам Филипс с дискове и Ровента с пинсети, определено този с дисковете ми харесва повече.
Най -важното е, че с него ме боли по -малко.

# 36
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Според мен няма две мнения по въпроса-истината е в ДИСКОВЕТЕ и епилаторите на PHILIPS!

# 37
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз пък от филипса с Дисковете не съм доволна. Нищо, че е стар модел, все пак е с Дискове. Ама ровентата ми е по-добра.  Mr. Green

# 38
  • Germany
  • Мнения: 2 007
Дискове Peace Правила съм си няколко пъти ръцете с епилатор с пинсети и защото са много тънки косъмчетата ли, но много трудно ги захваща. Просто се измъчих. С дисковете никога не съм имала подобен проблем.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Моя е на Браун с пинсети, но моята приятелка ми каза, че  с епилатора на Филипс с дисковете епилацията ставала по-бързо. Не съм пробвала от този тип, но ако наистина е така, май ще сменям скоро епилатора си.
По-бързо става, защото пинсетите са разположени по-нарядко и захваща по-малко косъмчета наведнъж. А дисковете захващат по цялата си обиколка. Съответно на несвикналите ще им се стори и че боли повече.

# 40
  • Мнения: 2 254
от 2-3 седмици имам нов с пинсети-не съм доволна.старият(умря ми след 10 години Cry-мир на дисковете му) на Филипс  си беше по-добре.
ще купувам пак с дискове май Tired

# 41
  • Мнения: 4 621
Според мен няма две мнения по въпроса-истината е в ДИСКОВЕТЕ и епилаторите на PHILIPS!

 Peace

# 42
  • Мнения: 8 917
ЗА дисковете Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 3 271

Не правя реклама, но си взех Филипс PHILIPS HP-6461 с обезболяваща масажираща система и наистина не ме боли.Пробвах да махна приставката която масажира и без нея боли, както ме болеше с предишния ми епилатор, който нямаше такава приставка.


Този модел само на батерия ли е? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 5 079
Определено дискове - не се захабяват и износват като пинсетите.
Моят  Phillips го използвам 4 - та година и не е мръднал! Peace

# 45
  • Мнения: 4 473
Според мен няма две мнения по въпроса-истината е в ДИСКОВЕТЕ и епилаторите на PHILIPS!

Ако в това е истината, то аз съм страшно разочарована от нея Tired Tired Tired
След дълго умуване какъв епилатор да си взема, се спрях на Филипс (с дискове естествено). Преди да започна да го използвам, 7-8 месеца се почиствах при козметик с кола маска и косъма ми стана съвсеем тънък, светъл и окосмяването се разреди на 50%. И понеже не ми се чакаше нужната дължина за кола, си взех епилатора. Какво да ви кажа - толкова трудно ми е ползването, че не е истина Confused. Явно не е предвиден за косми като моите (както вече казах тънки и меки) и трудно ги захваща. От своя страна ми се налага да повтарям многократно, в следствие на което кожата ми се зачервява, а всъщност резултата не е очакваният.
Само при мен ли случаят е такъв? Sad

# 46
  • Мнения: 1 427
аз ползвам с пинцети на Браун и съм много доволна  Peace  но и моя е вече на няколко години и искам да го сменям ..... за дисковете, честно казано нямам никакви впечатления
И аз съм така-ще следя темата за да  знам какво да търся!

# 47
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Ползвала съм епилатор и с дискове/ на Филипс/, и с пинсети/на Браун/. Определено съм за дисковете!

Общи условия

Активация на акаунт