БУРГАСки бриз косите гали, на мами и невръстни хали...

  • 14 454
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17
незнам за палавници,но защо не пробвате и на патиланско царство?
там има меню за възрастните(картофки,риба...) и ти можеш да си внесеш сладки нещица за децата .  мисля,че ако е хубаво времето там е добро място за РД.
marianamama това е много добра идея, само незнам как ще е времето, доколкото разбрах става въпрос за 02.09, тогава и аз имам ден-ден и последните години все вали на тоз ден  Weary

# 46
  • Мнения: 2 577
smile3501
 ЧЕСТИТО ЦАЧИ  !!!

и аз да почерпя  beer3 cook  party023
моята половинка има днес рожден ден


два дена ходя като гламава из магазините да мисля подарък, ужас...добре че днес беше по-хладно.

РД на патиланско царство  Peace дано не вали
а ако вали в МакДоналдс, само нямам идея възрастните какво ще ги правиш, трябва някъде на кафе/кръчма в района?
Освен това питай за  мин.възрастова граница за децата, че преди имаше защото не допускат много придружители да се мотаят из краката на каките, които ги забавляват.

# 47
  • Мнения: 1 035
ами на Рд на който бяхме ние...имаше 5-6 деца на около 2-3 годинки. рожденничката беша на 2г... бяхме на МакДрайв,в к/с Зорница.......възрастните бяхме извън детската стаичка и не се пречкахме хич даже....хапвахме си хамбургери с количка и се хилихме на лапетиите  Laughing
мн беше весело.....  Party

# 48
  • Мнения: 695
Ей Тедка нас двете май сън не ни лови Joy
Сега видях,че днес е Александров ден та реших да ви почерпя виртуално за здравето на малката ми кукла и за таткото,че и двамата са именници
                      cook beer3 Wine Glass  party023 Popcorn Misc Baby Bottle

 На всички именници пожелавам да са живи и здрави

# 49
  • Мнения: 1 035
Ей Тедка нас двете май сън не ни лови Joy
На всички именници пожелавам да са живи и здрави

хич не ми се спи... чакам да свърши предаването "прелюбодейци" по РеалитиТВ и ще изневеря на мъжо с второто му АЗ  Laughing ,което се появява само вечер  hahaha

а сега 4еститих (по скайпа)на едно бивше гадже именния ден  Blush ...добре,че моичкия се е зазяпал в ТВ,че не ме видя  Laughing
4естит Имен Ден на всички Сашовци и Сашки-Бомбашки  Crazy
Да си носят името със здраве  Praynig

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 605
Здравейте! Да са живи и здрави имениците!
Едно уточнение: Александровците празнуват днес, но Сашовците на 23 ноември (проучвала съм въпроса заради моята Саня).
Цачи, минах днес с колата по Ботева и видях къде е аптеката. Да дойде първо число и ще си купя АДЗЕ-то. Много благодаря   bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 302
незнам за палавници,но защо не пробвате и на патиланско царство?
там има меню за възрастните(картофки,риба...) и ти можеш да си внесеш сладки нещица за децата .  мисля,че ако е хубаво времето там е добро място за РД.
  newsm10 онзи ден присъствах на РД на детенце там и беше много весело, децата бяха отделно от възрастните и имаше разни забавления за тях.
Цачи, честито  newsm51
Честито и на всички именници.

# 52
  • Мнения: 595
Имам новина!
Днес ми взеха интервю от Нощен Хоризонт и утре вечер може да ме чуете ама не знам от колко почва нощния блок.
За конкурса - как съм му казала и тн
Абе хора известна станах с тоя конкурс hahaha Joy

# 53
  • Мнения: 695
Имам новина!
Днес ми взеха интервю от Нощен Хоризонт и утре вечер може да ме чуете ама не знам от колко почва нощния блок.
За конкурса - как съм му казала и тн
Абе хора известна станах с тоя конкурс hahaha Joy
Бравооооооо smile3501 ти си наща гордост

# 54
  • Мнения: 595
и понеже съм патка забляна или Червена шапчица .... чак сега:
 newsm51ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!! smile3525  ura

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet
Цачи, честит ти спечелен конкурс. Ей, стана медийна звезда!
Аз бях на РД на кръщелника на 22.08 на Макдоналдс в Зорница. Беше много хубаво за децата, нямаше ограничения за възрастта. Ние бяхме отделно / вътре на климатик / на хамбургери и сок. Най-смешното беше, че и на моята маймунка и донесоха детско меню  Grinning

# 56
  • Мнения: 598
Здравейте мами   bouquet,

търся шивачка, от която някой да е доволен и да не взима скъпо  Rolling Eyes, ако може и да е в центъра някъде. Мерси предварително. А и ако някой скоро си е шил панталон, нека каже как вървят цените? Плат вече си харесах  Simple Smile

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Мариана ние скоро бахме на рожден ден в Операта. Чудно беше. Малките полудяха от игра. Супер яко е там. Три залички са с пързалки, люлки, пластмасова къщичка, за малките има масички от тиквите на Чико и сума и кончета и колички. Супер си искарахме. Пода е покрит с шарени дюшеци/като от салоните по физическо/ и малките не спряха да се въргалят. И малък батут има. А най - хубавото е, че за възрастните предлагат само напитки  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 035
Sesana,я кажи какво струва цялото това удоволствие  Thinking...че май то по-ми харесва Wink
ние имаме РД на 23.02. и със сигурност ще е адски студ...та ще трябва да е на затворено,но на МакДоналдс няма мн място за игра зимата.....а щом викаш ,4е в операта е голямо....може пък натам да се насочим Simple Smile стига финансовата част да е нормална  Laughing

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
значи по 4.50лв. на дете. Слагат им за тези парички и по една чиниика сандвичи, на хапки, шоколадово яйце и чаша сок. За възрастните се поръчва от кафето. С така е резервирана и залата за игра. Ние бяхме 5 деца - около 20лв. и малките просто издивяха 3 часа. Така не съм виждала Иван да се забавлява от доста време. И не се тормозиш да се караш - НЕ ТАМы НЕ ТОВА........

Общи условия

Активация на акаунт