Мнения за IRS19

  • 1 011
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Здравейте!

Нашият лекар (педиатър, пулмолог и имунолог), на който принципно имам огромно доверие препоръча горният спрей като имуностимулатор за сина ми - всяка сутрин в продължение на 3 месеца.
Имам разни опасения и затова искам да понатрупам инфо преди да се впуснем в това.

1. като цяло съм доста против имуностимулаторите, друго освен билки евентуално (примерно давам котешки нокът и цитросепт)
2. синът ми е доста сложен на подобни манипулации и като си представя как ще се борим всяка сутрин и после колко време ще го успокоявам, за да тръгне нормално на градина...
3. доктора предупреди, че е възможно в началото да има бистър воднист секрет. Определено не ми харесва тази перспектива!

От друга страна сина ми изкара доста тежко миналата зима, в последствие по съвет на същият лекар извадиха 3-тата му сливица и не смея да се похваля колко здрав е от тогава.

Ще съм благодарна за всякакво инфо и най-вече - лични впечатления.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 326
Купувах го на майка ми преди години и тя беше много доволна от него.

# 2
  • Мнения: 468
Миленка, ползвахме го преди години, когато беше на 4 баткото. От тогава има непрекъснато секрет от носа /безцветен/ и не е боледувал по - малко след терапията...
Аз съм от противниците му, ако мога така да се изразя.

# 3
  • Мнения: 3 271
Миленка, ползвахме го преди години, когато беше на 4 баткото. От тогава има непрекъснато секрет от носа /безцветен/ и не е боледувал по - малко след терапията...
Аз съм от противниците му, ако мога така да се изразя.

Да, точно такива неща ме притесняват и мен с това, че е възможно да се появи секрет...
Единственият път, когато сме ползвали имуностимулатори беше за сина ми, когато беше на 2, бронховаксом. Скъса се да боледува, а беше много здраво дете преди това. Затова съм им противник и не ми се иска и сега да ползвам това...
В голяма дилема съм  ooooh!

# 4
  • Мнения: 3 271
побут

Надявам се все още някой да го е пробвал това чудо. Че до 1 септ трябва да реша, а все така не ми харесва идеята...

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 605
На сина ми са го предписвали при тежка и продължителна хрема. Тогава приемът е само две седмици и за момента положението значително се подобрява, но не съм забелязала да има кой знае колко продължителен ефект.  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 408
От три приятелки, които са го ползвали за децата си съм чувала-каквото с него такова и без него Thinking Аз също се чудех дали да го приложа на моите, но в крайна сметка се спрях на Бронховаксом. Малката направи вече курса , защото го почнахме още май месец и засега-пу-пу да не уручу/както казваше наша позната-рускиня/ Joy

# 7
  • Мнения: 2 531
На мен педиатър ми каза - ще дадеш парите си на вятъра, няма ефект, по добре бронховаксим. Лични наблюдения нямам!

# 8
  • Мнения: 3 271
Благодаря ви за мненията. Аз пък имам доста печален опит от Бронховаксома, споделен по-късно от още няколко близки приятелки.

Сега вече съвсем се чудя. Ще мина днес през аптеката и ще попитам и там.

Благодаря още веднъж.

# 9
  • Мнения: 3 456
Щом имаш вътрешни съмненения за този препарат не го купувай- аз винаги слушам вътрешния си глас за такива неща. Понякога нещо в нас просто знае.

# 10
  • Мнения: 3 271
Не знам, инфото в Интернет, изследванията дават много добри резултати, това не може да лъже. Чудя се дали просто заради вътрешният ми протест към имуностимулаторите не реагирам погрешно...
Мисля да го опитам за 2 седмици, както се препоръчва в листовката.
Все още изпитвам съмнения.

Благодаря ви

# 11
  • Мнения: 287
Преди време го използвах за дъщеря ми - но лекарката ни каза как е правилно да се използва. По точно след като съм пръснала във всяка ноздра чай от лайка за прочистване и след това спрея. След лайката от носа излизат всички секрети и носа се изчиства. И така според мен вече спрея действа пряко .

# 12
  • Мнения: 742
        Вчера бяхме на консултация и тъй като Криската е цяла седмица с хрема ни го изписаха , но незнам защо и аз се противих и не съм го купила. Докторката ни каза да го прилагам 10 дни, но преди това ползвахме само витамин С и Дактарин - и ми се струват много лекарства за кратко време...а сме едва на 4 месеца! Единствено се страхувам да не остане трайна хрема и да навредя на детето си Thinking
Така, че ще следя темата с интерес!

# 13
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Миналата година по това време започнах да давам бронховаксом и ирс19. Ефект и от двете=0.

# 14
Здравейте,аз съм ползвала IRS19 преди доста време,когато дъщеря ми беше на градина и съм много доволна.Давах ИРС19 само сутрин профилактично и имаше резултати.Все пак това е моето лично мнение ,всеки решава сам за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт