присъствието на таткото

  • 1 817
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 910
'ЗА'- поне от личен опит.  Wink За мен беше важно, а и знам колко мъжа ми се радва, че е бил с НАС.

Azzy, винаги съм се чудела как някой НЕ е преживял нещо, но  има много ясна представа как са нещата.  Grinning ... А тук и масово да ни "ожалиш" сесксуално.  Laughing    Peace

karakongul, дай да го свържем с нашия татко. Grinning Той също беше притеснен преди раждането. Но каза, че сега когато знае какво е пак би дошъл и даже не би се замисли да не... yes

mishel, мъжете не са толкова крехки. Не ги подценявайте. Wink

# 16
  • Мнения: 8 505
Не съм искала,не е присъствал.Той също не е искал,в противен случай щяхме да имаме сериозен спор.

# 17
  • Мнения: 742
Много добре казано Azzy,  newsm51
Твърдо ПРОТИВ присъствието! Достатъчно ми беше, че е пред родилното и влезе 10 мин след като родих!
Не мисля, че е необходимо да ме вижда в такъв вид /колкото и добре да изглеждах.../
А и не мисля, че присъствието по време на раждане го направи ПО-СЪПРИЧАСТЕН.
Моят съпруг ми помага във всичко и страшно много се грижи за малката. Това, че не е присъствал, не го прави безразличен   Naughty

# 18
  • Мнения: 1 284
аз не исках таткото да присъства, защото щях да се изнервя още повече Sick

# 19
  • Мнения: 216
Категорично против. Аз съм много суетна-, едно на ръка и нямам никакво желание мъжа ми да ме вижда в разчепатена, кървяща, крещяща и ревяща- не намирам нищо романтично или умиляващо в това, нито пък смятам, че това би накарало някой да бъде нещо "по"- по-отговорен, ангажиран или любящ   bouquet най-много да получи трайно разстройство на сексуалния ни статус след гледката, но... това е само мое мнение Simple Smile)


Абсолютно съм съгласна с теб, Azzy  newsm10!!!
За мен е по-важна подкрепата и обичта на таткото след това  family4!

# 20
Засега съм против!  Naughty
Но като наближи още повече момента може да ме хване страх иииии.....
да си сменя мнението... Heart Eyes

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Преди да се запозная с мъжа ми си мечтаех един ден таткото да присъства на раждането. Но моят мъж припада като му взимат кръв от пръста и просто беше непосилно за него да присъства. Не съм го молила. Сега вече, след като родих не съжалявам, че не беше там. Наистина не бих искала да преживее това, което аз преживях, макар раждането да беше леко.

# 22
  • Мнения: 487
А някоя от вас раждала ли е в Майчин Дом с присъствие на таткото?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
ДА присъства,до момента в  който ме заведоха в операц.за секцио.
То и аз го викнах де ,след сума ти часа мъки,си го извиках при мен.Доста ми помогна с присъствието си.Но той не остана очарован.

Аз родих в Майчин дом,да.

# 24
  • Мнения: 487
Isaikova, а колко се плаща в Майчин Дом за да присъства?

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
 Catty ,то стана малко странно всичко.Аз го викнах през нощта,той се качи на етажа без да има право.Почнаха да му се карат,и той каза че иска да остане.Една сестра изсъска"Ако искаш-трябва да си платиш за вип стая за раждане".Доколкоот помня беше 40лв.Макс 50.

# 26
  • Мнения: 487
Isaikova, мерси много  Hug

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 272
Na6iat tati prisustva na rajdaneto na beba i be6e strahotno!4esto se slu4va da iskam da mi razkazva to4no kak prote4e vsi4ko.Jalko,4e ne ni predlojiha variant da e do men i dokato se previvah ot boleznenite kontrakcii,taka 6tiaha da mi spestiat mu4itelnoto slizane do dvora na 6einovo,kudeto be6e tatkoto!

# 29
  • Мнения: 5 103
Имаше възможност да присъства ,аз бях против.

Общи условия

Активация на акаунт