активна гимнастика

  • 6 434
  • 47
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 181
чудим се с татито дали да не купим на дъщеря ни за коледа.
насочили сме се към тази:
http://www.family-bg.com/catalog/product_info.php?cPath=84_125&a … 1780ddbd875a97e9b

моля ви споделете занимкателна ли е за бебетата,до кога им беше интересна и ей такива всякакви мнения.
благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 6 547
И ние към тази сме се насочили или към другия модел на Чиполино (пеперудата) има и  на Симба тойс по около 20 лв., но без постелка отдолу, а отгоре дъгата е пластмастова, малко имитация на тези на Чико

# 2
  • София
  • Мнения: 794
На моят юнак му подариха гимнастика(подобна) когато беше на 2 месеца.Моето мнение е ,че няма по-хубава играчка за деца на такава възраст от активната гимнастика.Такова "тичане" му удряше под нея...Пък и за мен стана много по-леко,можех да го оставям за дълго сам и да си върша работа,а на него хич не му беше скучно.С нея се научи да хваща предмети,а не само да ги удря.Моя съвет е,че сте закъсняли с покупката Simple Smile

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами ние вече сме на 5 месеца,късно ли ни е?До кога горе долу се използват?Аз отдавна съм хвърлила око на пеперудата.

# 4
  • Мнения: 5 255
Аз купих на Лора активната гимнастика на Chicco, която е палячо.
Може да видите сайта ни, там съм я снимала.
Играе си  #Milti .
На кутията пише, че е от 3 до 18 месеца, така че не е късно.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Нашата активна гимнастика е от най-простичките/т.е. не е маркова/,но с много дрънкащи  и писукащи играчки.Няма подложка под нея,но му постилам одеалце.Подариха ни я на погачата и Йоан страшно се забавлява с нея!Все още му е любимата играчка!

# 6
  • Мнения: 246
Моята втора племеничка сега е на 3месеца и се бях замислила какво да й купя за Коледа, а тази идея много ми харесва. Само че си мисля дали има без постелка, за да можем да го закачим на креватчето отгоре......нали се сещате. Дайте съвет къде мога да го намеря.

# 7
  • Мнения: 246
Цитат на: bibi
на Симба тойс по около 20 лв., но без постелка отдолу, а отгоре дъгата е пластмастова, малко имитация на тези на Чико

къде мога да го видя ?

# 8
  • Мнения: 92
Къде се намира този   СИМБА   Confused: А може да споделите и за други магазини за играчки  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 255
Цитат на: mama Fani
Моята втора племеничка сега е на 3месеца и се бях замислила какво да й купя за Коледа, а тази идея много ми харесва. Само че си мисля дали има без постелка, за да можем да го закачим на креватчето отгоре......нали се сещате. Дайте съвет къде мога да го намеря.


Това също би ти свършило работа http://www.family-bg.com/catalog/product_info.php?manufacturers_ … ;products_id=1034
Лора доста се занимава и с него  #Milti

# 10
  • София
  • Мнения: 2 493
На мен вчера ми подариха активна гимнастика, въпреки, че бебето не ще да излиза все още (!!!) Аз много се зарадвах, защото бях намислила някой ден да му купя. Мисля, че това наистина е много полезна и занимателна играчка! На нашата пише обаче, че е 0+, т.е. може да се ползва от раждането  Thinking вие какво мислите?
трябва да добавя, че не от тази на Чико или другите (а на тях пише, че са от 3 месеца), ами е някаква чужбинска (т.е. донесоха ми я от чужбина). Аз малко се притеснявам, че от самото начало ще мога да я ползвам, ама незнам.... Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 255
Цитат на: Yanche
....Аз малко се притеснявам, че от самото начало ще мога да я ползвам, ама незнам.... Rolling Eyes


Не знам каква гимнастика са ти подарили, но бебета се заглеждат някъде след втория месец по играчките.
Така беше при нас поне  Flutter .

# 12
  • Мнения: 6 155
Никой не каза до каква възраст може да се ползва това чудо  Sad  Confused:

# 13
  • София
  • Мнения: 2 493
Ами незнам... Прилицха на тази с пеперудата, само цхее малко по-разлицхна - т.е. картинката е по-разлицхна. и на етикета писхе 0+, а в каталога пише, че е цитирам :"suitable form birth".
А да ви питам - вие къде я слагате? на земята ли? На спалнята ли?

# 14
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Biby
Никой не каза до каква възраст може да се ползва това чудо  Sad  Confused:


предполагам докато му е забавано на детето...

Общи условия

Активация на акаунт