Ампули FIBS или ALOE?

  • 15 229
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
На някоя от вас били ли са и ампули FIBS? Знаете ли от къде мога да ги купя? Във Варна проверих в 5-6 аптеки и ми казаха, че отдавна не ги внасят. Ще ми кажете ли как е в другите градове?
Изписаха ми и Алое в случай, че не успея да намеря Fibs, но разбрах, че двата вида не са заместител един на друг.

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 324
Извинявам се за незнанието си, ама за какво се изписват тези лекарства  Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 680
На мен ми изписаха Фибс, за стимулиране на овулация ли бяха вече не помня, обаче много трудно ги намерих, но от тях никакъв резултат.Имах позната в аптечна мрежа и тя ми ги намери в аптека на "края на света".Това беше 2001г пролетта.
Съмнявам се да ги намериш.
Все пак успех.

# 3
  • Мнения: 38
На мен ми ги предписаха за лечение за проходимост на тръбите в комбинация с физиотерапия.
Вече успях да ги открия-цената е висока, но ще опитам.

Благодаря ви момичета!

# 4
  • Мнения: 1 612
На мен ми биха алое(30 дена подкожно). Доц. Маркова ми ги изписа и ми каза, че целта им е да подобрят състоянието на органите в малкия таз(стимулират кръвообръщението и т.н.). Преди това лятото си правих кални бани, а сега след алоето правя физиотерапия(бипулсатор и ултразвук). Явно докторите с тези процедури и инжекции искат просто да подобрят състоянието на матката, яйчниците, тръбите и т.н.

# 5
  • Мнения: 38
Благодаря на всички момичета, които ми отговориха. Simple Smile

Успях да намеря Фибс и след празниците започвам с тях!

# 6
  • Мнения: 1 497
А знае ли някой колко курса се правят с това алое и действително има ли ефект?

# 7
  • Мнения: 2 489
На малката ми сестра й ги биха преди години заради окапване на косата в продължение на няколко месеца. Спомням си, че бяха руско производоство, и това, че спря вносът им.
Не знам дали сега ги има по аптеките.

Когато има сериозни хормонални нарушения или някакви изменения в репродуктивния препарат едва ли ще помогнат. Все едно да се разчита на жен-шена при безплодие.
Все пак се смята, че силно укрепва организма и няма да навредят с нищо, но не бива да се разчита на тях като алтернатива на друго лечение.

# 8
  • Мнения: 3 376
Лелее... аз преди 10 години минах един курс на йонофореза с ампули ФИБС и после ми бяха останали даже 10ина ампулки. Ама тогава не беше никакъв проблем да се намерят в аптеките. Сега, за съжаление, не знам как стоят нещата:(

# 9
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз имам 10 ампули FIBS, така че ако са необходими на някоя от вас мога да и ги подаря с удоволствие.Проблемът е че не мога да разбера каква е годността им, но на мен ми ги биха в края на миналата година, така че се надявам да са добри.Аз съм от Варна.

# 10
  • Мнения: 1 002
Цитат на: peta
Аз имам 10 ампули FIBS, така че ако са необходими на някоя от вас мога да и ги подаря с удоволствие.Проблемът е че не мога да разбера каква е годността им, но на мен ми ги биха в края на миналата година, така че се надявам да са добри.Аз съм от Варна.

пета аз се нуждая от фибс , ще ти ги платя ..мин година търсих , но казаха , че няма вече внос ..пиши ми на лични , моля те

# 11
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Сега видях, че са годни до 12.2006.Ще се радвам ако мога да помогна.  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 002
Цитат на: peta
Сега видях, че са годни до 12.2006.Ще се радвам ако мога да помогна.  Grinning

Пета , пуснах ти бележка

# 13
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета! За много години! Пожелавам на всички вас тази година да бъде по-добра и на всички, които копнеят за това, да донесе по едно здраво и жизнерадостно бебче!!!

А сега за ампулите: аз вече започнах с тях. Мога да кажа, че са доста болезнени и ръцете ти стават целите в синини от тях, но поне се надявам да има ефект, а другото ще го изтърпим!

Наистина трудно се намират, но не е невъзможно! Те са украинско производство и от няколко години не се внасят, но ако имате познати в аптека, ще ги намерите. Аз ги намерих на цена 4лв. за 1 кутия от 10бр. Ако някоя от вас се интересува, мога да ви изпратя сайта, където да прочетете повече за тях и производителя.

# 14
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Е не плаши момичетата не са чак толкова болезнени.И на мен са ми били такива, не е толкова страшни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт