Антипетъчно

  • 2 919
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 621
Цялата ми бременност + близо 2 месеца след раждането. Не ми е повлияло зле, сухият режим си струваше наваксването след това  Blush...

И при мен беше така. Не съм имала проблем с липсата на секс през това време. А след сухия период ми се видя направо страхотно. Flutter

# 31
  • Мнения: 5 539
След толкова дълъг сух период не се ли чувствахте малко като девствени?

# 32
  • Мнения: 6 992
Не съм си засичала , но два три месеца сигурно да е било най-много. Гледам да не се лишавам от секс  Laughing
Същата работа...Даже не знам дали и два месеца ще да е имало Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 18 679
Около 6 месеца.Не ми беше много хубаво ConfusedХем беше адска жега, хем аз с тумбак като цепелин, ама пусти мераци Mr. GreenДобре, че съпружеството липсваше, иначе не виждам как бих издържала Laughing

# 34
  • Мнения: 2 161
Е,че на мен това ми е естественото състояние Mr. Green Обикновено по 8-9 месеца съм на пост и молитви,после наваксваме като ненормални.Как да ми се отрази?Не правя трагедии от това.

# 35
  • Мнения: 1 526
най- най дълго ~3-4 мес. на 2 пъти покрай бременностите. Тогава мислех за други неща и не съм усетила липсата.

# 36
  • Мнения: 817
Аз съм привърженик на секс диетата.Да, сигурно ви е смешно само ,че наистина има такова нещо и то научно доказано и обосновано.Първоначално си мислих ,че е някаква пързалка ,но е факт как ми се отразява и на психиката и на физиката.
Та значи така 4 месеца трябва да се прави редовно секс ,като за месец пътите не трябва да са под 12.От тези 12 пъти поне 8 пъти трябва да си стигнал до края/оргазъм/ ,без значение как и по какъв начин ,най-вече.
Следва един месец на пост и молитви /ама никакъв секс ,дори и намек за това/ ,после пак на ново.
Дори е хубаво секса и да е комбиниран с фазите на луната.
А иначе 3 месеца ,малко преди и малко след ражданията.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Аз в момента съм в такъв период на живота си- и безлюбовие, и безсексие- 2 в 1, и кой знае още колко ще продължи. Може да сторя рекорд за Гинес newsm78. Ама не се хващам за сламката и да го правя с когото и да е, само и само да е някой.

# 38
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами аз откакто започнах да правя секс не съм се разделяла с приятеля си за повече от месец, та толкова.

# 39
  • Мнения: 5 877
Малко... два месеца да е било? И не ми се отразяваше хич добре.
Но след раждането мисля, че бих могла и повече.

# 40
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
2-2.5 месеца. Много гадно е към края на втория месец. Започвам да сънувам , че правя секс. Сънят се повтаря всяка нощ. Започвам да се заглеждам повече в мъже, ставам влюбчива и започвам да харесвам много мъже. Имала съм 2 такива периода. И още два, в които не изпитвах тези признаци, защото си имах други интереси  и занимания- бебешки вълнения.

# 41
  • Мнения: 601
Малко повече от година  наведнъж и редовно по пет-шест месеца когато го няма скъпия- не забелязвам силни дефекти Joy.
  Peaceсега пак съм на stand by

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами седмица (а преди да срещна мъжо-година newsm78, година и нещо).

# 43
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Започвам да сънувам , че правя секс. Сънят се повтаря всяка нощ. Започвам да се заглеждам повече в мъже, ставам влюбчива и започвам да харесвам много мъже.

 И аз така. Ставам и много нервна, като има с кого, а той не иска ( бившия). Сега с ненагледния го няма този проблем. На 16 септ. ще наваксаме двумесечния пропуск Twisted Evil.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Sick Повече от месец не  издържам без любов. Но зависи от всякакви други работи, затуй ако ми се случи дълъг безсексов период, сигур няма да загина, а ще изтрая геройски.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт