Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 авг. 2006, 12:19 ч.

Педиатър за район Слатина

• 388
  • 2
  •   1
Отговори
  • Sofia
Здравейте , предстои ми съвсем скоро да родя и търся добър педиатър в близост до квартала / Слатина / . Моля , ако има мами в този квартал да препоръчат педиатър. Предварително благодаря  bouquet

# 1
Аз съм в Слатина, доволна съм от д-р Ангелова - добър диагностик, не бърза със захранването, нито с антибиотиците. Тел.: 0888 969829.

Приема от 10:30 - докъм 13 часа, или докато има пациенти в клиника "Ник" - май в 9-ти блок беше до реката. Недостатък е, че клиниката е малка и се налага да чакаш в коридора на блока, за да избегнеш престой в чакалнята с други болни. Но пък иначе е много удобно, защото ти е близко и пеша, и с количка си при нея. Прави домашни посещения без заплащане, както трябва да е.

Леко и успешно раждане!

# 2
  • София/Осло
Аз също съм в Слатина ,но нашата педиатърка е в 17-та поликлиника/ д-р Юлия Петкова/. Страхотна е. Цялото семейство сме при нея от години. Ако те интересува пиши ЛС да ти дам координати Peace
Леко раждане Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт