Изневерявали ли сте на...принципите си?

  • 1 952
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 644
Чесно казано не знам някой да не си е ''изневерил на принципите''      newsm78

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Даже и на себе си.  Когато човек обича друг повече от себе си става самоунищожителен.  А обичаните бягат от такъв.
Ммм, много добре казано!

# 32
  • Мнения: 2 161
Може да ви прозвучи много тъпо , но като бях на 14-15 години казах ,че не искам да имам никога деца щото ме беше страх да родя-тоест от болката при раждане.....
Е, май така се получи -човек трябва да внимава какво си пожелава Sad
Сега вече мисля по друг начин , но...
Глупости!На 14-15 всяко момиче казва,че няма да има деца,защото боли,няма да прави св...и,защото е гадно,няма да...1000 други неща.На тази възръст каквото и да кажиш,просто не се брои  Grinning Не си въобразявай глупости,понякога се налага човек да почака;-)

# 33
  • Мнения: 3 371
Имам един незаменим и неизменим принцип , на който не съм изневерила -Семейството ми е над всичко ! На всички останали принципи съм изневерявала малко или много.

# 34
  • Мнения: 1 006

Даже и на себе си.  Когато човек обича друг повече от себе си става самоунищожителен.  А обичаните бягат от такъв.


Важи и за мен.


Добре съм дошла в същия клуб.Благодаря на Господ и на всичко мило, че навреме заобичах достатъчно силно и себе си.

# 35
  • Мнения: 2 792
Не мога да им изневеря, имам гъвкави принципи  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 663
Да,заради добра кауза или за да доставя удоволствие на близките ми,които много обичам и уважавам.

# 37
  • Мнения: 515
Май не засега Simple Smile, моите са много старовремски Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт