Лятна количка въпрос

  • 475
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 44 017
може ли да ми препоръчате лятна количка, да се сгъва на чадър с една ръка и да не е от най-скъпите 10Х  bouquet

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Преди време имаше в Метро, сгъваха се като чадър, но не помня каква марка. Струваха около 50 лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 017
 с една ръка ли?...имаше ли сенник ?.може и малко по-скъпа да е до 120 примерно или нещо такова....

# 3
  • Мнения: 1 547
Провери в Mothercare. Имат точно такъв модел лятна количка, която е много лека, сгъва се на чадър, има и сенник. Цената и е малко над 120 лв. Не помня точно, но примерно под 140 лв. А количките са хубави и най-вече качествени  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 44 017
малко съм неориантирана - къде е mothercare Всъщност сега като гледам разни колички нито една от тези които са като чадъри не се с механизъм за сгъване с една ръка....мн тъпо

# 5
  • Мнения: 1 547
Няма количка тип чадър, която да се сгъва с една ръка. Това се преживява. Важното е да е лека, маневрена и да е достатъчно широка за детенце. Ние сме с Ариа на Пег Перего и съм страхотно доволна. Много е удобна, сгъва се като книга, има поставка за чаша и пр. Моят син е едър и се чувства чудесно в нея. Тя е по-скъпа обаче - струва 290 лв.
Моя приятелка има лятна количка на Mothercare и е отговаря на твоите изисквания. Иначе магазинът се намира на ул. Леге №10 - зад хотел Рила, почти на ъгъла на Леге и Съборна. Друг ориентир е Буда Бар отсреща. В момента имат лятно намаление и мисля, че важи и за количките.
Има подобни и в Премаман, но не знам какви са цените.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 017
Много, много благодаря, днес ще пообиколя Wink

Общи условия

Активация на акаунт