една година без жоро илиев

  • 7 748
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
мир на праха му!
интересно ми е какви асоциации изникват в съзнанието ви,когато се сетите за него..

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 914
Ооо, като се сетя каква тема имаше когато го разстреляха, сега кой знае  какво ни очаква  Wink.

# 2
  • Мнения: 1 983
най-най-първите асоциации, които ми изникват са от когато работех в дискотеката на плувния комплекс "Мария Луиза", всичките ми колеги изтръпваха само като чуят, че ще идва, но веднъж ми се наложи да му сервирам и честно казано бях доста учудена от държанието му Peace
кой беше казал "за мъртвите - или добро или нищо"

# 3
  • Мнения: 7 837
... и няколко години без брат му.

Такъв е кръста в тази "професия" - обикновено си отиваш млад.
Никакви асоциации не предизвиква у мен.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Никакви асоциации не ми изникват  Confused

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Горката им майка, погребала е 2-ма сина и съпруг!

# 6
  • Мнения: 6 417
Тази вечер имаше помен в 18 в една църква в центъра.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Първата ми асоциация е-красавец. Embarassed
Мир на праха му Praynig.

# 8
  • Мнения: 5 140
Никакви асоциации не ми изникват  Confused

Също, отдавна забравен, брат му беше по голям пич.

# 9
  • Мнения: 495
имаш ли предварителни очаквания за типа коментари или просто така.............

# 10
  • Мнения: 959
Първата ми асоциация е-красавец. Embarassed
Мир на праха му Praynig.

това мисля и аз

# 11
  • Мнения: 5 539
Ами мутра... каква друга асоциация?! Безразлично ми е...

# 12
  • Мнения: 6 417
Недейте тъй, в една друга тема някои девойки сълзи рониха. Thinking

# 13
  • Мнения: 600
хм, имаше нещо чаровно в него. но друга мисъл не ми идва. трябва ли???

# 14
  • Мнения: 431
Престъпник. С един по-малко. Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 7 186
Не го познавам лично, съответно не ми и липсва.

# 16
  • Мнения: 2 849
Ооо, като се сетя каква тема имаше когато го разстреляха, сега кой знае  какво ни очаква  Wink.
Да ,доста голяма темичка беше .Асоциации-еми ,хубав мъж беше и нищо друго не ми изплува .

# 17
  • Мнения: 4 629
За майка му ми стана мъчно  Confused

# 18
  • Мнения: 820
Безскрупулен човек, който продаваше хероин на децата ни. Какво добро може да се каже за такъв? Sick

# 19
  • Мнения: 569
 Кракив мъж беше, това е което мога да кажа. Мир на праха му.

# 20
  • Мнения: 2 161
Не го познавам,а ако го познавах щеше да ми бъде неудобно от този факт.Обикновен бандит,какво има толкова да го споменаваме?

# 21
  • Мнения: 239
мир на праха му!
интересно ми е какви асоциации изникват в съзнанието ви,когато се сетите за него..


Отиде си голям българин, истински патриот, бизнесмен и меценат. Ако имахме повече като него щяхме да сме от водещите сили в Евросъюза.

# 22
  • Мнения: 25 599
Отиде си голям българин, истински патриот, бизнесмен и меценат. Ако имахме повече като него щяхме да сме от водещите сили в Евросъюза.

Не думай!  Shocked  Mr. Green
От такива "големи българи и патриоти" сме на това дередже...  Thinking

# 23
  • на село
  • Мнения: 3 914
Ооо, като се сетя каква тема имаше когато го разстреляха, сега кой знае  какво ни очаква  Wink.
Да ,доста голяма темичка беше ....

Големичка беше, че и май и сложиха ключа на края, ако не се лъжа, че нещо забравям последно време  Confused.

# 24
  • Мнения: 239
Отиде си голям българин, истински патриот, бизнесмен и меценат. Ако имахме повече като него щяхме да сме от водещите сили в Евросъюза.

Не думай!  Shocked  Mr. Green
От такива "големи българи и патриоти" сме на това дередже...  Thinking

Помагаше на спорта, на толкова много хора. Стимулираше икономиката в няколко смисъла на думата. Какво повече? Ти какво си постигнала?

# 25
  • Мнения: 25 599
Ти какво си постигнала?
Никого не съм убила. Нито съм станала причина да убият някого.
Това достатъчно ли е? newsm78

# 26
  • Мнения: 239
Ти какво си постигнала?
Никого не съм убила. Нито съм станала причина да убият някого.
Това достатъчно ли е? newsm78

И къде са доказателствата? Аз на негово място бих те съдил за клевета. Даже нищо чудно да те чака дело в отвъдното.

Лошо нещо ли е убийството и защо? Причиняването на смърт е масово явление откакто свят светува и е също толкова често срещано, колкото и сексът. Да стесним кръга. Всяка държава убива хора всеки ден, даже и днес. Ти си част от управлението на държавата като нейна гражданка и гласоподавател. Ти носиш вина за всяко убийство, имаш процент в този бизнес. Какво сега, да се обесиш ли? Едва ли. Ще спориш.

# 27
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ооо, като се сетя каква тема имаше когато го разстреляха, сега кой знае  какво ни очаква  Wink.
Да ,доста голяма темичка беше ....

Големичка беше, че и май и сложиха ключа на края, ако не се лъжа, че нещо забравям последно време  Confused.
Ключ, а после и липсата я хвана  Grinning
Пас съм по темата, че много се паля  Whistling

# 28
  • Мнения: 1 544
За майка му ми стана мъчно  Confused

На мен също .Иначе асоциаций никакви  Thinking

# 29
  • Мнения: 3 423
Къв е тоя? Превъплъщение на Левски ли,
че толкова го споменавате, жалите и прочее?
Че и любовно го наричате Жоро...

# 30
  • Мнения: 25 599

И къде са доказателствата? Аз на негово място бих те съдил за клевета. Даже нищо чудно да те чака дело в отвъдното.
Ами да ме съдят! Но много се съмнявам...Mr. Green  Виж, твоят любимец сигурно вече е на топличко, сещаш се къде.  Wink

Цитат
Ще спориш.
Не. Спирам.
Отдавна съм разбрала, че спор със заблудени и фанатизирани душици е безсмислено губене на време.  Peace
Петък е, заеми се с нещо по-полезно.  Flutter Може например да направиш един данъкоплатец в повече за тази държава, вместо да спориш кой с какво е допринесъл за нея.
ТИ изпълни ли дълга си?  Thinking

# 31
  • Мнения: 5 468
Една година без него, една година и без още много други хора, които въобще не се споменават...
Дано Господ прости греховете му.

# 32
  • Мнения: 2 924
А кой е той? Тия очила хич не му отиват.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Даже не съм го чувала Rolling Eyes.

# 34
  • Мнения: 2 254
Горката им майка, погребала е 2-ма сина и съпруг!
била е съученичка на баща ми.
а по темата-никакви асоциации,а ти от какъв зор го споменаваш newsm78

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не го познавам,а ако го познавах щеше да ми бъде неудобно от този факт.Обикновен бандит,какво има толкова да го споменаваме?
Именно.
А, и не ми е жал за майка му. Я какви синове е отгледала.
Жал ми е за майките на децата, които взимат наркотици, жал ми е за майките на децата, които на 14-15 години проституират. Жал ми за майките на децата, които изчезнаха.
Ето за тези майки ми е жал.

# 36
  • Мнения: 5 103
Мир на прахът му, друго не мога да кажа.
Човек, който заслужава и презрение и възхищение.
И беше доста привлекателен мъж Wink

Последна редакция: сб, 26 авг 2006, 18:25 от МИМКА

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ай стига бе, никой не пуска теми за годишнина от смъртта на Радичков, примерно, а тоя мафиот....

# 38
  • Мнения: 68
Момичета търсех темата от миналата година за убийството на Жоро Илиев но ништо не намерих.Може ли някой да помогне?

# 39
  • на село
  • Мнения: 3 914
Момичета търсех темата от миналата година за убийството на Жоро Илиев но ниЩо не намерих.Може ли някой да помогне?

Няма и да намериш, казахме вече в тази тема,че предната беше заключена и впоследствие сигурно е изтрита.

# 40
  • Мнения: 68
Кой е сторил това? newsm78

# 41
  • Мнения: 2 495
Дааа, хубав човек беше(само външно)А аз брат му не го помня.Някой снимка има ли да покаже? newsm78
Между другото, вчера се навърши една година от смъртта на Рейхан.Момичето си отиде нелепо от този свят...а беше само на 19 години.Поклон пред паметта й Praynig

Последна редакция: сб, 26 авг 2006, 18:52 от Белла

# 42
  • Мнения: 236
Престъпник. С един по-малко. Rolling Eyes
точно така,защо не пуснете тема еди колко си години от смъртта на някой писател,поет... #Cussing out

# 43
  • на село
  • Мнения: 3 914

Кое ?
Заключването и изтриването ли...
Ами, който има право  Grinning.
То пък голям пропуск, много "ценна" тема беше, няма що.

# 44
  • sofia
  • Мнения: 1 606
мир на праха му!
интересно ми е какви асоциации изникват в съзнанието ви,когато се сетите за него..


Отиде си голям българин, истински патриот, бизнесмен и меценат. Ако имахме повече като него щяхме да сме от водещите сили в Евросъюза.


Ти си просто чудесен, к'во да ти каже повече човек...

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
За мен той ще си остане "Нашия президент"който направи Локомотив шампион-и подари на всичките фенове една незабравима година.

# 46
  • Мнения: 68
Така е не е важна темата от преди година..,ама нали затова е клюкарник..

# 47
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Асоциация: Каквото повикало - такова се обадило. Никой не стреля по обикновените хорица.

# 48
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Никакви асоциации. Не жаля и майка му. Колко майки е разплакал - ще се пържи в Ада. Много лесно го убиха - който нож вади - от нож умира.

# 49
  • Мнения: 6 167

жоро01,

може ли да преведеш някои примери за меценатството на този човек?
или си я чул тази дума от някъде и ти се струва по-така?

аз се чудя до кога разни капо ди капи или каквито и да са там вместо да тънат в забрава и презрение  ще са на уважение в тази страна. това ми е асоциацията.

# 50
  • Мнения: 2 957
Поредната убита мутра.Хич и не го жаля даже.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 941
Една година без него, една година и без още много други хора, които въобще не се споменават...
Така е!

Асоциацията ми е отвратителна, объркана, гневна #Cussing out  и чудеща се има ли справедливост. Четири дена преди него си отиде детенцето ми.
За някой смъртта е наказание, а за други какво...

# 52
  • Мнения: 677
Престъпник. С един по-малко. Rolling Eyes
точно така,защо не пуснете тема еди колко си години от смъртта на някой писател,поет... #Cussing out
ми пусни де..

# 53
  • Мнения: 3 576
Съжалявам за него, голям красавец беше наистина!
Много ми беше мъчно като го убиха....

# 54
За мен той ще си остане "Нашия президент"който направи Локомотив шампион-и подари на всичките фенове една незабравима година.
Много правилно казваш направи,че ако не беше я купил нямаше да има такава незабравима година Mr. Green

# 55
  • Мнения: 495
няма оправия тази страна, докато полицаите се демонизират, пък престъпниците - канонизират
той и Поли Пантев правеше дарения за домове на сираци...., лека му пръст
едно нещо искам да подчертая - никой не заслужава насилствена смърт
но има наистина заслужили хора, които никой не помни и не споменава....

# 56
  • Мнения: 3 164
Слава Богу, че не го познавах приживе Praynig за това което се говори и пише, че се е занимавал, най-малкото ми се  Sick жал ми е за всяко живо същество, дори и за Георги Илиев-то има една приказка , "не е виновен човека-болеста му е такава", та така и при него Wink

# 57
# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не го познавам,а ако го познавах щеше да ми бъде неудобно от този факт.Обикновен бандит,какво има толкова да го споменаваме?
Именно.
А, и не ми е жал за майка му. Я какви синове е отгледала.
Жал ми е за майките на децата, които взимат наркотици, жал ми е за майките на децата, които на 14-15 години проституират. Жал ми за майките на децата, които изчезнаха.
Ето за тези майки ми е жал.
  202uu

# 59
  • Мнения: 934
...голям българин, истински патриот, бизнесмен и меценат. Ако имахме повече като него щяхме да сме от водещите сили в Евросъюза.

 smile3532

# 60
  • Мнения: 2 792
  И тази тема за какво е някакъв театър, вероятно, трябва да разиграваме или  да се чувстваме провокирани и да си изкажем мнението.
  Ок, преди една година, една пионка беше заместена от друга пионка, с две думи и какво от това.

# 61
  • Мнения: 677
бре..коя е другата "пионка"?я ни кажи..

# 62
  • Мнения: 1 671
мир на праха му!
интересно ми е какви асоциации изникват в съзнанието ви,когато се сетите за него..

По негово време Локо-Плодвдив стана шампион на България. Това ми са асоциациите. В града беше фурор, щастливи фенове, беше готин ден!

# 63
  • Мнения: 2 792
бре..коя е другата "пионка"?я ни кажи..
  От къде да знам, важното е, че търговски загуби нямаше, това простолюдието, като мен го проследява в полицейската хроника. Сега нещата са нормализирани, явно пионките се превъзпитаха или набират самочувствие, всичко е въпрос на време...

# 64
  • Мнения: 677
апят двойка..и за тва изказване..

# 65
  • Мнения: 1 860
 Колкото повече - толкова повече! Асоциация - Дано е повел хорото! Хич не ми пука дали само добро се говори за мъртви.

# 66
  • Мнения: 2 792
В смисъл, ти на няк
апят двойка..и за тва изказване..

 Вероятно към мен насочено,  очевидно погрешно разбрана ми се дава оценка, не знам как да разбирам подобен подход, за това ще го приема като иронична закачка,  но все пак не разбирам на какво се базира оценяващата страна.

# 67
  • Мнения: 677
разбира се че е иронична закачка..симпатична си,ама що се изказваш неподготвена.."пионка" бил,пък после не знаеш..чия пионка е бил?на теб лично направил ли е нещо лошо?или на някой,който познаваш?
а споделете де..че виждам и радостни от смърта му има..

# 68
  • Мнения: 1 860
 Е, че дай пък на 7 000 000 жители да направи по нещо лошо, че да не ни е присърце. Как да не съм радостна? Гледам новините тук и всичко с което свързват Бг е корупцията и престъпноста. И сега щот тоз пич нищо не лошо не ми бил направил да го ям аз, че ще сме в ЕС пък няма да имам всички права на европеец. Нека да не ми е направил нищо лично и той и някой друг като него.

# 69
  • Мнения: 165


По негово време Локо-Плодвдив стана шампион на България. Това ми са асоциациите. В града беше фурор, щастливи фенове, беше готин ден!
[/quote newsm10] Leka mu prast Flowers Rose Flowers Rose

# 70
  • Мнения: 46
В едно интервю не мога да се сетя кой каза, че изнасилването за което е осъден било младежка грешка и той се бил променил, дали обаче за въпросното момиче е така  не зная само мога да гадая. Обаче независимо от футболните успехи за които е допринесъл според някои -  явно те са по ценни  от живота на пострадалите хора. Не вярвам някой да се съмнява, че състоянието му е придобито в сенчестия бизнес и не бих окачествила такъв човек като герой или символ за нещо хубаво само мога да кажа  мир на праха му

# 71
  • Мнения: 3 423
Ай стига бе, никой не пуска теми за годишнина от смъртта на Радичков, примерно, а тоя мафиот....

Ниво, кака, ниво...

# 72
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Темата явно е провокация. Ами една година България живя с една мутра по-малко. Май няма какво друго да се каже.

# 73
  • Мнения: 81
Не го познавам,а ако го познавах щеше да ми бъде неудобно от този факт.Обикновен бандит,какво има толкова да го споменаваме?
Именно.
А, и не ми е жал за майка му. Я какви синове е отгледала.
Жал ми е за майките на децата, които взимат наркотици, жал ми е за майките на децата, които на 14-15 години проституират. Жал ми за майките на децата, които изчезнаха.
Ето за тези майки ми е жал.
newsm10
А за малкото останали живи "колеги" на Жорката- #2gunfire, а после bishop

# 74
  • Мнения: 5 370
Темата явно е провокация. Ами една година България живя с една мутра по-малко. Май няма какво друго да се каже.
Точно казано.
Интересно ми е, иначе се възмущаваме в  теми как България я плюят заради показните убийства на мутри в западния печат.
А когато стане реч за тях-те са "меценати, покровители. най- най- най с крилцата"..........
Имам едно такова питане.
Вие наистина ли вярвате, че няколкостотин милиона-или колкото и да са-по-малко-могат да се направят с "честен бизнесменски" труд в Бг?
Или като щраусите си криете главичките в пясъка и се правите, че не знаете къде са парите на бившата КОмпартия?
И как пиленцата, дето не слушкат, им поизвиха вратленцата?
Ай стига вече, че взе да ме напушва на смях....
За Радичков и аз се присъединявам, само да добавя-НЯКОЙ ДА ПУСНА ТЕМА ЗА ЕМИЛ ДИМИТРОВ, ЗА ХАЙТОВ ЗА ГОДИШНИНИТЕ?? newsm78

# 75
  • Мнения: 677
За Радичков и аз се присъединявам, само да добавя-НЯКОЙ ДА ПУСНА ТЕМА ЗА ЕМИЛ ДИМИТРОВ, ЗА ХАЙТОВ ЗА ГОДИШНИНИТЕ?? newsm78
а сега аз съм ви виновен,че нямало теми за гореизброените..ми пускайте де..
аз питах за жоро илиев..

# 76
  • Мнения: 5 370
За Радичков и аз се присъединявам, само да добавя-НЯКОЙ ДА ПУСНА ТЕМА ЗА ЕМИЛ ДИМИТРОВ, ЗА ХАЙТОВ ЗА ГОДИШНИНИТЕ?? newsm78
а сега аз съм ви виновен,че нямало теми за гореизброените..ми пускайте де..
аз питах за жоро илиев..
БЕ ти си БОЙАКАША отссекъде.
Ай рИспект, знам та аз тебе, образ! Wink Laughing
нИ съм лука ял, ни съм го мирисал. hahaha

# 77
  • Мнения: 677
ще подмина с ехидна усмивка жалките душици,които се радват на смърта му..ако някой е мислил и виждал че е мафиот,убивал някой,продавал хероин на децата ни-ми що не е сезирал прокуратурата?!или тя що не се е самосезирала..така че-не само в БГ,а и в останалия свят"престъпник"е човек с влязла ефективна присъда..
дори Вальо Топлото е невинен..засега..

# 78
  • София
  • Мнения: 3 404
По принцип говорим за човек, чието име стана жива легенда- колкото и да се възмущавате. Не виждам нищо общо с културата- става въпрос за информация- а както знаем информираният човек е силният човек, особено в наше време. Това, че съм информирана, не означава, че не ценя културата- просто да не бъркаме шаха с плуването, както казваше бившият ми шеф.
Има хора, които се възползваха от дупките в системата, от липсата на комуникация между прокуратура и полиция и от смяната на режима, някои от тях изфукаха за броени месеци стотици хиляди /марки-тогава, долара и т.н./ и сега нямат жълти стотинки и други, които постигнаха много- като Жоро Илиев, а пък аз ги уважавам.
"В историята на всяко голямо богатство стои престъпление"- като сте толкова културни се сетете сами кой го е казал, а аз ще добавя- на който му стиска да го извърши.

# 79
  • Мнения: 4 195
Бог да го прости ......
много се чудя да изкажа ли мнение, защото:
1. прави сте, че беше мафиот....
2. общувала съм с него и съм виждала с очите си доста негови добри дела
тоест раздвоена съм и по добре да не изказвам мнение..............

# 80
  • Мнения: 677
azzy,можеше и по-рано да се появиш..че се бях отчаял от прочетените по-горе първосигнални постинги..

# 81
  • Мнения: 843
 защо ли изобщо го пиша... на светлинни години ми е, но :
   1.  Наистина ми е жал за тази майка/ неговата/ ..., две момчета е отгледала :/ и чии майки те са разплакали,  едва ли и прави по- лек животът/не забравяйте , че сега дондуркаме  прекрасни малчугани тук,  но едва ли престъпността ще изчезне  додето те порастнат, така, че  част от нашите деца... ще се "влеят" в това   НЕ ДАЙ  СИ БОЖЕЕ, НИКОМУ!! Praynig
    2. И на най- заслужената смърт не мога да се зарадвам. Приемам я философски, но без радост.  Няма начин. Смъртта винаги е нечия болка.

     Не плача / защото медиите ми казаха, че това е "Лошо момче" - аз него познавам/ , но не се и смея. Бог да го прости.. Да се оправя с Висшата истанция.

# 82
  • Мнения: 46
Azzy аз само ще кажа, че това го е казал Гьоте /ако не се лъжа разбира се/, но много престъпници са станали живи легенди и на тях ли се възхищаваш,  и да те попитам ако ти беше жертва на този иначе толкава прекрасен човек дали щеше да му се възхищаваш  и да оценяваш качествата му /или не дай си Боже си някоя разплакана от него майка/ за мен цялата  работа е като във вица на надгробната плоча на един борец пишело Спря да бие едно голямо сърце и две ръце/ пък ако искаш и на Тед Бънди се възхищавай твоя воля щото на него със сигурност му е стискало да го направи/. Не се радвам за неговата смърт, но асоциациите към него от мен са Бог да прости.

# 83
  • Мнения: 464
Цитат
Ами мутра... каква друга асоциация?! Безразлично ми е...

 Peace

# 84
  • Мнения: 5 539
azzy,можеше и по-рано да се появиш..че се бях отчаял от прочетените по-горе първосигнални постинги..
Кажи си и собственото мнение, Сопрано. Не чакай някой да налучка мислите ти.
Какво изпитваш към покойния Жоро Илиев - възхищение, уважение, какво?

# 85
  • Мнения: 677
рано е..но ше го кажа..

# 86
  • София
  • Мнения: 3 404
azzy,можеше и по-рано да се появиш..че се бях отчаял от прочетените по-горе първосигнални постинги..
Ами- казвай овреме, за стари бойни другари съм винаги на линия Simple Smile))

# 87
  • Мнения: 5 370
По принцип говорим за човек, чието име стана жива легенда- колкото и да се възмущавате. Не виждам нищо общо с културата- става въпрос за информация- а както знаем информираният човек е силният човек, особено в наше време. Това, че съм информирана, не означава, че не ценя културата- просто да не бъркаме шаха с плуването, както казваше бившият ми шеф.
Има хора, които се възползваха от дупките в системата, от липсата на комуникация между прокуратура и полиция и от смяната на режима, някои от тях изфукаха за броени месеци стотици хиляди /марки-тогава, долара и т.н./ и сега нямат жълти стотинки и други, които постигнаха много- като Жоро Илиев, а пък аз ги уважавам.
"В историята на всяко голямо богатство стои престъпление"- като сте толкова културни се сетете сами кой го е казал, а аз ще добавя- на който му стиска да го извърши.
И само поради това, че е знаел какъв прах да сложи в пералнята, че по-добре да пере, ние трябва да се възторгваме и да пеем дитирамби ли, що ли??
МА се оказа май, че някои попрекалиха я с омекотителя, я с избелващото.....и нещо прането им не стана както си требе.
Иначе що ще да ги заменят посред бял ден с други "главни перящи на републиката" newsm78 Twisted Evil

# 88
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз мисля, че е бил доста красив...както и вдовицата му, апропо.

# 89
  • Мнения: 677
ЧЕРВЕНА ДЕПEshark-чицe,а какво е дитирамби?нещо като псалми ли?и кой ги пее,че не разбрах..
 

# 90
  • Мнения: 5 370
ЧЕРВЕНА ДЕПEshark-чицe,а какво е дитирамби?нещо като псалми ли?и кой ги пее,че не разбрах..
 

Дитирамби=хвалебствени слова. Peace

# 91
  • Мнения: 4 806
ммм, не мога да си позволя да изчета цялата тема, затова направо отговарям...

За да се сетя кой е Жоро Илиев, трябваше да отворя темата. Значи нямам кой знае какъв спомен за тоз човек.
А като видя толкова страници, изписани за този повод... малко се учудвам.

# 92
  • Мнения: 677
ЧЕРВЕНА ДЕПEshark-чицe,а какво е дитирамби?нещо като псалми ли?и кой ги пее,че не разбрах..
 

Дитирамби=хвалебствени слова. Peace
ахаааа..значи човека е "дитирамбатор"..а след работа си вика-"днес малко подитирамбирах"..ясно!

# 93
  • Мнения: 4 806
подитирамбих, а не "подитирамбирах"... все пак не е рапирал... освен ако не е...

# 94
Красив мъж, подържан, с визия, чаровен........мир на праха му

# 95
  • Мнения: 1 284
една мутра по малко, ама пич си беше де Peace

# 96
  • Мнения: 3 268
toni soprano май влиза в ролята на адвокат на дявола.Колко ти плащат бе toni,щото иначе не мога да си обясня това твое преклонение.От други твои изказвания си бях създала представа,че си по-интелигентен...Е,вече съм на друго мнение.Една долна мутра по-малко,само това мога да кажа за Илиев.

# 97
  • Мнения: 473
Ох свърши ми работното време и неможах да я из4ета.Ама и аз да се вклу4а.Мен ни е жал за Майчето(Мая),горката женица как ше изхар4и вси4ки тези пари4ки дето и ги остави Жорето CryАма Таки и Къро ше и ги вземат мен така ми намирисва Peace
За Жоро асоциация.По Малко бактерий ще се разхождат по улиците и заведениятаТова е моята асоциация #2gunfire

# 98
  • Мнения: 1 187
Сетих се,че на днешната дата почина принцеса Даяна,асоциации много ми изникват в съзнанието... А за Илиев,какво да кажа-недостойно живян живот!

# 99
  • Мнения: 677
toni soprano май влиза в ролята на адвокат на дявола.Колко ти плащат бе toni,щото иначе не мога да си обясня това твое преклонение.От други твои изказвания си бях създала представа,че си по-интелигентен...Е,вече съм на друго мнение.Една долна мутра по-малко,само това мога да кажа за Илиев.
стефани,много ми плащат..от отвъдното..важно им е във форума бгмамма кво пише..
а що да адвокатствам?само питах за асоциациите ви..
благодаря и за твоето мнение..
освен тва аз съм простак..объркала си се преди..ама сега вече знаеш..

# 100
# 101
  • Мнения: 8 917


За да се сетя кой е Жоро Илиев, трябваше да отворя темата. Значи нямам кой знае какъв спомен за тоз човек.
А като видя толкова страници, изписани за този повод... малко се учудвам.
Peace
По темата - никакви асоциации. Поредният разстрелян.

# 102
  • Мнения: 4 473
Всички сме грешни. Някои повече. Мир на праха му. Flowers Rose Flowers Rose

# 103
  • Мнения: 3 268
Браво toni!Това да напишеш много думи и нищо да не кажеш си е направо изкуство.Значи все пак не си чак толкова тъп. Crazy

# 104
  • Мнения: 1 813
Красив стилен мъж - първосигнално.
Помогнал на много хора.
Аз го уважавам . Мир на праха му !  smile3518

Общи условия

Активация на акаунт