Вашето мнение адекватно ли е?

  • 2 381
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 515

Има огромна разлика между удар над жена/дете и дядо. Така мисля.

Твоят приятел е по-добре да се замисли над приликите. Ударът си е удар и показва слабост. Peace

# 16
  • Мнения: 1 866
Възръстните хора понякога могат да бъдат много нагли, много дразнещи и често напълно неадекватни. Това може да се види навсякъде, особено там където има висока концентрация на подобни като например в болниците, по автобусите и т.н. Обаче аз съм против агресията, особено физическата. Вярно, че понякога човек не може да си сдържи нервите, но чак пък да се нахвърля на бой! За мен да удариш възръстен човек, по-слаб от теб, е почти като да удариш жена...Обикновено го правят слабаците...Такива дето ако попаднат в същата ситуация с някой по-силен от тях, щяха да си подвият опашката и нямаше да посмеят и гък да кажат...Така че напълно съм против!

Ами какво да направи? Ако е мъж на място, ще поговори с близките, ще обясни какво е станало, и ще каже че си е изпуснал нервите и че страшно съжалява за случилото се. Това не пречи да обясни, че дядката е прекалил, но все пак да постъпи благородно и да си признае, че и той не е бил на ниво. И може да поеме разходите по лечението, ако се е наложило такова и това е. За мен това е мъжка постъпка. И следващият път просто да подминава дразнещите дядки/бабки и толкова. И ние ще остареем, и ние ще изкуфеем. И дано внуците ни да не ни бият.  Grinning

Съгласен съм с теб, че старците са адски нагли и дразнещи понякога. Това обаче не е повод за нокаут, нали? Човекът сега е със счупено чене и някакви тръби през устата. Не мисля, че е по-лошо да удариш жена, отколкото стар човек. Извинявай, но едното може да се случи в семейния живот понякога докато боят над старци е чисто престъпление според мен. Стефан отказва да признае вина и точка.
Престъпление е всяко насилие срещу всеки : жена, мъж, възръстен, млад, дете...В семейството или извън него. За мен няма разлика чие е счупеното чене. Не знам дали си ме разбрал, но аз съм напълно съгласна с теб, че приятелят ти е прекалил...Може да не съм се изразила достатъчно ясно... newsm78

# 17
  • Мнения: 239
Не мисля, че е по-лошо да удариш жена, отколкото стар човек. Извинявай, но едното може да се случи в семейния живот понякога докато боят над старци е чисто престъпление според мен. Стефан отказва да признае вина и точка.

Грешиш.  Да удариш жена си също е престъпление.

Не е хубаво, но между приятелите ми няма един мъж, който да не си е отплесвал ръката. Всяко семейство има по-напрегнати спорове понякога. Важното е да се оправяме след това и всичко е точно. Или ти си много добра жена и не дразниш мъжа си или той е друг типаж. Не знам, но определено си изключение.

# 18
  • Мнения: 239
Възръстните хора понякога могат да бъдат много нагли, много дразнещи и често напълно неадекватни. Това може да се види навсякъде, особено там където има висока концентрация на подобни като например в болниците, по автобусите и т.н. Обаче аз съм против агресията, особено физическата. Вярно, че понякога човек не може да си сдържи нервите, но чак пък да се нахвърля на бой! За мен да удариш възръстен човек, по-слаб от теб, е почти като да удариш жена...Обикновено го правят слабаците...Такива дето ако попаднат в същата ситуация с някой по-силен от тях, щяха да си подвият опашката и нямаше да посмеят и гък да кажат...Така че напълно съм против!

Ами какво да направи? Ако е мъж на място, ще поговори с близките, ще обясни какво е станало, и ще каже че си е изпуснал нервите и че страшно съжалява за случилото се. Това не пречи да обясни, че дядката е прекалил, но все пак да постъпи благородно и да си признае, че и той не е бил на ниво. И може да поеме разходите по лечението, ако се е наложило такова и това е. За мен това е мъжка постъпка. И следващият път просто да подминава дразнещите дядки/бабки и толкова. И ние ще остареем, и ние ще изкуфеем. И дано внуците ни да не ни бият.  Grinning

Съгласен съм с теб, че старците са адски нагли и дразнещи понякога. Това обаче не е повод за нокаут, нали? Човекът сега е със счупено чене и някакви тръби през устата. Не мисля, че е по-лошо да удариш жена, отколкото стар човек. Извинявай, но едното може да се случи в семейния живот понякога докато боят над старци е чисто престъпление според мен. Стефан отказва да признае вина и точка.
Престъпление е всяко насилие срещу всеки : жена, мъж, възръстен, млад, дете...В семейството или извън него. За мен няма разлика чие е счупеното чене. Не знам дали си ме разбрал, но аз съм напълно съгласна с теб, че приятелят ти е прекалил...Може да не съм се изразила достатъчно ясно... newsm78

Благодаря за подкрепата ти.

# 19
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Какво точно станало?

Последна редакция: сб, 26 авг 2006, 01:00 от Мим4е

# 20
  • Мнения: 239
Стефан е хвърлил някакъв боклук през балкона и на излизане от блока дядото от пейката (на 76 години) му е казал според съседи очевидци 'простак', а според Стефан 'еби си майката бе, простак шибан'. Стефан се е приближил и според прознанията му първо е искал да го удари леко в корема, но в последния момент се е доизнервил и му е счупил ченето. Тъпото е, че хич не осъзнава, че е добре за него да отиде и да се извини. Агресивен е и даже обмисля някакъв реванш заради оповестяването на инцидента.

# 21
  • Мнения: 515
Хубаво де Joro01, на този казус тук ли му е мястото. Този Стефан ти е приятел и теб не слуша - та нас ли Rolling Eyes Laughing.

Ще ти излезе прякор тук - побойникът Mr. Green, защото доколкото си спомням и ти с "бойна" тема започна Rolling Eyes Laughing

# 22
  • Мнения: 239
Искам да му покажа мнението на хората защото той не разбира.

Не съм побойник. На всеки му се случва да изпада в такива ситуации.

# 23
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Ако всеки път ми избиваха чивиите, когато комшиите отгоре хвърляха картофи, черупки и разни други простотии на терасата, три етажа над нас нямаше да има комшии Laughing
Щом явно човекът не иска да пооправи работата, не знам ти защо изобщо се занимаваш. Гледай си мачовете, прави си кефа и да не ти дреме.

# 24
  • Мнения: 1 526

Не е хубаво, но между приятелите ми няма един мъж, който да не си е отплесвал ръката. Всяко семейство има по-напрегнати спорове понякога. Важното е да се оправяме след това и всичко е точно. Или ти си много добра жена и не дразниш мъжа си или той е друг типаж. Не знам, но определено си изключение.
Ми, Жоре много ти бойни приятелите. Не мисля, че Буба е изключение, има и други, които мъжете ни не ни бият( поне мойте приятели и познати)  Peace

# 25
  • Мнения: 1 533
Жоро, престани моля те hahaha

Подаваш средно по тема и половина дневно, изпружваш се като диригент и само подаваш ключови реплики към изморените женоря - Кирчо, Стефан, шамар, жена, старец...и се надуваш като петел как разговорът протича точно накъдето го насочиш Laughing Пази си перушината все пак, не сме чак толкоз предсказуеми!

# 26
  • Мнения: 515
На всеки му се случва да изпада в такива ситуации.


Не Naughty не се случва на всекиму, и на мен не, нито на някой от познатите ми и приятелителите ми. А ако се случваше, ако "всекиму" реши да се хвърли в реката и въпросният Стефан ли ще се хвърли?

Хайде стига чат Simple Smile, отивам да дам антибиотика на детето и да си лягам, че утре - Rolling Eyes Laughingголям ден.

# 27
  • Мнения: 239

Не е хубаво, но между приятелите ми няма един мъж, който да не си е отплесвал ръката. Всяко семейство има по-напрегнати спорове понякога. Важното е да се оправяме след това и всичко е точно. Или ти си много добра жена и не дразниш мъжа си или той е друг типаж. Не знам, но определено си изключение.
Ми, Жоре много ти бойни приятелите. Не мисля, че Буба е изключение, има и други, които мъжете ни не ни бият( поне мойте приятели и познати)  Peace

Айде вие тук след малко и луд ще ме изкарате. В кой свят живеете питам аз?!

# 28
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Май не е до света, а до обкъжението и културата Simple Smile стана доста късно
Лека и безаварийна  Wink

# 29
  • Мнения: 239
Жоро, престани моля те hahaha

Подаваш средно по тема и половина дневно, изпружваш се като диригент и само подаваш ключови реплики към изморените женоря - Кирчо, Стефан, шамар, жена, старец...и се надуваш като петел как разговорът протича точно накъдето го насочиш Laughing Пази си перушината все пак, не сме чак толкоз предсказуеми!

Не ми се подигравай да не те обадя на модератор. С животно ще ме сравнява! Как е Русе, как е въздуха, как е нивото на реката? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт