За смесването на Аптамил с Милупа

  • 525
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Майчета а дали може да ги смесвам имам аптамили2 а трябва да минем на 3 и ако взема Милупа 3 да ги смесвам тях. Но не знам дали може? Те са на една и съща фирма,но . Казаха ми като минавам на следващото мляко трябва да ги смесвам 2 и 3 така по лесно ще го приеме детето. Но като са различни млеката  и не смея. Вие как мислите? Мерси

# 1
  • Мнения: 992
аз не бих смесила 2 и 3 . Свърши си 2-ката и си почни с 3-ката

# 2
  • Мнения: 27 524
Милупа е фирмата, която предлага млеката Аптамил и Милумил. Вероятно питаш за Милумил? Може да ги смесваш, но не виждам смисъл. Защо смяташ, че тройката се приема трудно? Довърши си двойката и си мини на три. А защо искаш да сменяш Аптамил с Милумил?

# 3
  • Мнения: 210
Еми той не ми иска млякото вечер и сутрин. Казаха ми че Милмил е за злояди деца с вкус на ванилия, нищо че на опаковката не пише че е с вкус на ванилия. Все си мисля че може да го прояде поне него и затова искам да го сменя. А за смесването, бебочко много трудно прие 2-ката и затова мина рязко на 4 хранения и досега не си яде цялото количество. Една моя позната смесваше и бебчо много бързо свикна и затова си мислех и аз. Но щом казвате по добре да не смесвам, ще го пробвам дано прояде новото. Мерси  bouquet

# 4
  • Мнения: 27 524
При 90 процента от децата настъпва една възраст, при която временно или изобщо отказват повече да приемат АМ. Това може да стане още в 6-ти, 8-ми и т.н. месец. Забелязала съм, че най-често става около 8-ми. Предполагам, че и твоят случай е такъв. Бебето ти не е приело трудно двойката, а просто двойката вече е частично адаптирано мляко, а не напълно, както единицата. Т.е. - много по-хранително е и е нормално да се приема по-малко количество. Иначе нищо не пречи да пробваш и да смесваш, и да минеш на Милумил.  Peace

# 5
  • Мнения: 210
мерси много Блонди,за съвети, ще пробвам дано се преборим с това мляко. Мерси още веднъж на всички

Общи условия

Активация на акаунт