Има ли фенки на матовите червила?

  • 6 326
  • 36
  •   1
Отговори
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Откакто открих тези на Karaja (а това беше преди 10-ина години май  ooooh!) направо не мога да ползвам други.
А като че ли и не съм забелязала други марки да предлагат такива  newsm78, всичко което съм виждала е мазно и лъщящо, що така  Rolling Eyes
Не, че съм тръгнала да сменям марката, но имаше един период, в който бяха спрели да ги внасят и направо се бях побъркала с какво да ги заместя, измислях какви ли не комбинации и ми се ще все пак да знам, ако има някаква алтернатива.
Също така, ако има други фенки на марката - може ли да споделят къде в крайна сметка се предлага? В големите козметични магазини я няма, последно си купих червила и моливи от едно магазинче в подлеза на Плиска, Mery Cosmetics се казваше май; сега установявам, че са се преместили и ще трябва да ги издирвам, защото ми привършват запасите... Имах някакви надежди за мола и сити центъра, но не би - няма Karaja, поне аз не видях. В чужбина също съм я издирвала без резултат, което вече ме хвърли в тъч.
Силно се надявам да се включи някой фен и да ми улесни задачката  Laughing  bouquet

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Karaja продаваха в едно магазинче (май го няма или го ремонтират в момента) на Шишман между Ремедиум-а и някакъв плод и зеленчук. Виждала съм и в един магазин на пазара в Лозенец. Ще видя тези дни там и ще ти кажа.
 Не са ли ти много сухи тези червила? Вярно, страхотни цветове имат, но на мен са ми сухи.

# 2
  • Мнения: 3 447
Тези, трайните, които са като стик - те са сухи и матови. Имах на Голдън роуз и на Буржоа - и едните, и другите стояха по този начин.

# 3
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не са ли ти много сухи тези червила? Вярно, страхотни цветове имат, но на мен са ми сухи.
Свикнала съм с тях, не са ми сухи.
Имаше преди едни на Revlon, които уж не оставяли следи (тези, които ги рекламираше Синди Крауфорд) - те действително бяха адски сухи, направо се ронеха.
На мен по принцип са ми много шантави устните и са страшно податливи на външни влияния - и с най-мазното червило да съм, пак ще се напукат. Само това
спасява положението.

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз имам едно матово на Макс Фактор, ама не си спомням кога го закупих, нито се сещам къде е (че много съм го ползвала  Laughing).

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Като студентка (считай преди 10-ина години) имах Ревлон-ски червила, като стикове които са, бяха скъпи, по 10-11 лв тогава,  Laughing та тогава, да, ползвах матови. Но наистина трябва да са ти перфектни устните, увлажнени, а моите вечно са сухи.

Отдавна не ползвам не само матови, но и по принцип червила, сега лятото карам с някакъв гланц.
Може би в предстоящия есенно-зимен период евентуално ще подкарам старите добри червила.  Simple Smile


Между другото каква е тази марка Каража или Караджа
newsm78

# 6
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535

Между другото каква е тази марка Каража или Караджа
newsm78
Италианска. Аз си я чета като Караджа, може и да не е правилно - 'италианките' да се включат да кажат  Grinning
С голямо задоволство установих току-що, че вече имат и сайт newsm44
Ето ги любимите ми червила:

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Колко струва едно червило е уместен въпрос?....  Laughing

# 8
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
7 и нещо към 8 лв. беше последната цена, на която съм си ги купувала.
Особено важно е, че са изключително икономични - периода, в който бяха спрели вноса (около 2 години) го изкарах на запаси Rolling Eyes и комбинации с подходящ по цвят молив. Всеки ден се плескам  Wink
4 ml се води като грамаж червилото, аз ги ползвам до дупка - като стигна до гилзата, продължавам с четка.
Абе заслужават си.
Не мога да кажа същото за Ревлон-а, за отрицателно време свършваше.

# 9
  • Мнения: 17 401
Не знам дали си ползвала червила на Севънтийн- имат и матови, не са сухи, но са трайни. Аз съм много доволна.

# 10
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не съм, може би трябва да пробвам Grinning
То бива лоялност към марка, ама това моето си е вманиачаване май  Crazy Laughing

# 11
  • Мнения: 3 447
Не знам дали си ползвала червила на Севънтийн- имат и матови, не са сухи, но са трайни. Аз съм много доволна.

На Севънтийн имах едно, което беше матово, в смисъл не-перлено, но доста мазно и лъщящо. Може би имат някаква друга серия по-сухи.

# 12
  • Мнения: 17 401
За серия- не знам, те имат много цветове. МАтовите, които аз ползвам не са нито мазни, нито лъщят.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 326
Преди не бях много фен на матовите, но от както си купих едно червило на Караджа започнаха да ми допадат. Има едно магазинче на пазара на Красна поляна, в което има абсолютно всичките разцветки. Скоро го посетих и си купих 102 номер, но не бих казала, че е мат...цвят кафе с леко златисти отблясъци... в момента имам 2-червила на Караджа и мисля само такива да си купувам, ама гилзите са им едни и същи и малко ще ги бъркам, ако събера повече бройки... Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 39 717
Моите всички са матови. Някои обаче са ми доста сухи, но какво да се прави като не харесвам бляскавите.

Общи условия

Активация на акаунт