Мазане на гърло- с какво?

  • 12 764
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 323
Това за содата явно зависи много от гледната точка на специалиста. Моите деца са със силно изявени заболявания в областта на носа, гърлото и ушите и основно посещават УНГ. Обикновено при проблем си правим консултации с двама-трима. Досега никой не ме е упрекнал че мажа гърлата със сода. Всъщност дори ми я предписват. Друг е въпроса как се ползва. Ние не правим обтривки на гърлото, а мажем езика/непосредствено до сливиците. Ефекта е бързо оздравяване и избягване на усложнения. Всъщност откакто ползвам содата, децата почти не боледуват.

# 17
  • софия
  • Мнения: 376
аз също не го мажа със содата, а като я разбъркам с меда му го давам да го смуче, мисля че има ефект

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
аз също не го мажа със содата, а като я разбъркам с меда му го давам да го смуче, мисля че има ефект
Ето това е вълшебно лекарство за гърло. Аз знам така:
когато няма налепи се разбърква равни части мед и лимон
когато има налепи или възпалението е по-тежко добавяш и сода примерно: за една супена лъжица мед и една супена лъжица лимон - половин лъжичка сода за хляб.
На синът ми много му помага.

# 19
  • Мнения: 3 456
аз също не го мажа със содата, а като я разбъркам с меда му го давам да го смуче, мисля че има ефект
Ето това е вълшебно лекарство за гърло. Аз знам така:
когато няма налепи се разбърква равни части мед и лимон
когато има налепи или възпалението е по-тежко добавяш и сода примерно: за една супена лъжица мед и една супена лъжица лимон - половин лъжичка сода за хляб.
На синът ми много му помага.
Изпробвала съм го и също съм доволна
Що се отнася до грануфорина , този , който продават по ветеринарните аптеки е малко по слаб от ония едновремешния, който наистина е спрян от производство. Някоя от съставките в Граноформ ветеринарния вариант) липсвала, но колкото и да е по-слаб пак е много, много по-ефикасен от Тантум Верде

Общи условия

Активация на акаунт