БЪДЕЩИ МАМИ-ВАРНА?????

  • 4 386
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 893
http://annegeddes.com/home/galleries/calendar/2004pure.aspx

виж ги колко са сладки как да не родиш  Heart Eyes специално Септемврийската снимка е много хубавка  Wink

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 01:33 от Virginity

# 46
  • Мнения: 3 971
Ох , ако бебона се трогваше от снимки -до сега да е излязъл Laughing

# 47
  • Варна
  • Мнения: 893
викаш, тоя номер сме го пробвали - не минава  Joy
ами като бях малка, татко ми дърпаше млечните зъби, които не излизат самички, с конец...
ама това едва ли е алтернатива  newsm78  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 109
здравейте нощни пти4ки..какви са тия диалози в 02.оо ...то не 4е и аз не спя,ама все се въртя в леглото...като седя на компа и ми оти4ат пак краката ;-( ей взе доста да ми натежава ве4е...
ще се виждаме ли утре следобед??? ИМА ЛИ ЖЕЛАЕЩИ С ГОЛЯМО "ДА" ,4Е ДА НЕ ОСТАНА САМА НА МАСАТА НА БАР4ЕТО НА ЛЕТНИЯ?/ НА ЛЯВОТО БАР4Е АКО ЗАСТАНЕШ СРЕЩУ ДВЕТЕ!!!/

# 49
  • Варна
  • Мнения: 893
аз последно реших че ще дойда щото изперках 2 дена в къщи  Crazy искам да се видя с хора!  Shocked
значи ко беше 16:00 на лявото барче на летния.

# 50
  • Мнения: 3 971
За сега ДА  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 893
диде тоз твоя дядо коледа какви подаръци раздава - бомба със закъснител  Mr. Green я му се обади да дойде да нагласи таймера  Wink да не те съпровождаме един отбор коремки утре до болницата  Wink   bouquet

# 52
  • Мнения: 20
ei maminki, vie dnes 6te se sabirate, i az iskam!!!No jiveq vav Vladislavovo za sega i nqma kak da doida dnes, daite nqkoq sabota ili nedelq da se vidim!az o4akvam beb4o okolo 04.10.2006, no mai 6te rodq planirano v kaq na septemvri!

# 53
  • Мнения: 20
6te 4akam da razkazvate za sre6tata!!!A da pitam daite nqkoi ime na detski lekar- pediatyr za beb4o, kazaha mi 4e trqbvalo predi da rodq da namerq i da prikazvam s takav!!!Sega jiveem vav Vladislavovo, no skoro o4akvam da se premestim v novoto jili6te do Mai4in dom, taka 4e ako nqkoq maminka ima mapredvid nqkoi dobar lekar ot raiona neka mi pi6e!BLAGODARQ!

# 54
  • Мнения: 67
Здрасти мацки!!!!!!!
Диди4ка2004 какво от това 4е си от владиславово и аз съм от там но не ми пре4и да ходя на срещата ела  ще пием по кафенце и ще се приберем.
Моми4ета срещата остава нали?/
Ще се 4акаме на бар4ето или бариерата?

# 55
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ами направо на барчето, ама аз незнам дали ще мога да дойда, приятно изкарване  Wink

# 56
  • Мнения: 3 971
диде тоз твоя дядо коледа какви подаръци раздава - бомба със закъснител  Mr. Green я му се обади да дойде да нагласи таймера  Wink да не те съпровождаме един отбор коремки утре до болницата  Wink   bouquet

 Joy Joy Joy Говорихме вече и го нагласи за понеделник Laughing



# 57
  • Варна
  • Мнения: 893
 newsm10 ще стискам палци и ще ти дойда на свиждане  Wink
didichka2004 така и така ще се местиш до МД виж в самата болница там има детски лекари Thinking
нашата педиатърка (и лична лекарка) е в Окръжна (на отсрещния тротоар  Mr. Green)

# 58
  • Мнения: 3 971
Ау ,всички силни-вилни за срещата , ама да не отида сама и да стоя като куковица Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 109
аз ще дойда!!!;-)
диди4ка - ако курортна поликлиника не ти е дале4е/надолу по Др Железкова ,срещу един строеж до ЛУк ойл/-аз водя каката там при доктор Илиева...ина4е можеш да избираш откъдето искаш...Wink

Общи условия

Активация на акаунт