Дайте мнение за тази играчка

  • 1 086
  • 16
  •   1
Отговори
  • ГО
  • Мнения: 3 955
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_104&products_ … 2c12902e2d1987a9c
Хареса ми,и  мисля да я вземем за малчо и ме интересува,дали си заслужава парите?Наистина ли е увлекателна и интересна за децата?
Дайте мнение моля.

# 1
  • Мнения: 1 756
интересна е но аз не бих дала 100 лв,има подобни варианти до 30 40 лв на други фирми, да не кажа по евтини.ние имаме пъзел например който е също на принципа животно звук,ТЦМ 8 лв
важно е да се у4и кое животно какво прави Peace

# 2
  • Мнения: 2 804
интересна е но аз не бих дала 100 лв,има подобни варианти до 30 40 лв на други фирми, да не кажа по евтини.ние имаме пъзел например който е също на принципа животно звук,ТЦМ 8 лв
важно е да се у4и кое животно какво прави Peace
Правилно , и аз така смятам , но ако имаш и ти се дават защо не !

# 3
  • Мнения: 1 327
нямам наблюдения за тази играчка, но и аз я бях харесала много.
Като сравнявам обаче играчките на Чико или друга сериозна марка със значително по-евтините, намиращи се по магазините, мога да ти кажа, че звука е некачествен, чупят се много по-бързо.. на чико играчките колкото и да ги мята си остават като нови, а за звука няма какво да коментирам.. на тази възраст като я запрати няколко пъти в земята и евтината започва да дрънка  Laughing

виж пъзела на ТСМ май си заслужава  Peace

# 4
  • Мнения: 1 544
интересна е но аз не бих дала 100 лв,има подобни варианти до 30 40 лв на други фирми, да не кажа по евтини.ние имаме пъзел например който е също на принципа животно звук,ТЦМ 8 лв
важно е да се у4и кое животно какво прави Peace

И аз съм на същото мнение  Peace

# 5
  • Мнения: 8 917
интересна е но аз не бих дала 100 лв,има подобни варианти до 30 40 лв на други фирми, да не кажа по евтини.ние имаме пъзел например който е също на принципа животно звук,ТЦМ 8 лв
важно е да се у4и кое животно какво прави Peace
Абсолютно вярно Peace Колкото до пъзела - Гери не му обръща кой знае колко внимание, но наистина е идеен. Виждала съм 2 вида на ТСМ.

# 6
  • Мнения: 2 149
По мое скромно мнение, Чико засега остават ненадминати. Дали обаче това е играчката , която трябва да купите, това е вече друг въпрос. Тук нямам все още мнение... Mr. Green

# 7
  • Мнения: 695
на малката й подариха подобна играчка и страшно много й се кефи,но 100лв за играчка която ще бъде унищожена за отрицателно време...... newsm78 нашата е някъде около 10 лв. идеята ти е добра,но моя съвет е да се огледаш за нешо на по подобаваща цена Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 378
интересна е но аз не бих дала 100 лв,има подобни варианти до 30 40 лв на други фирми, да не кажа по евтини.ние имаме пъзел например който е също на принципа животно звук,ТЦМ 8 лв
важно е да се у4и кое животно какво прави Peace

 Peace

# 9
  • Мнения: 2 019
хубава е ,ако имам пари бих дала,но ми се вижда много 100лв

# 10
  • Мнения: 5 877
Аз пък не харесвам свирещи играчки, полудявам от звука им.
Не мисля, че детето има нужда от специална играчка, за да научи какво прави кравата - това знание така или иначе няма да му убегне  Mr. Green Пък ако искате да го правите зоополиглот от ранна възраст, можете сами да го научите за нула време.
И не е вярно, че ще върши работа до четиригодишна възраст - това си е бебешко, на 2-3 годинки ще бъде отдавна забравено.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 262
ако имате възможност , играчките на Чико си заслужават и определено са здрави

ние имаме от този тип,но е с  кормило и доста тряскане и блъскане е понесла  Peace

и друго забелязвам по-големите деца повече я харесват

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
ако имате възможност , играчките на Чико си заслужават и определено са здрави

ние имаме от този тип,но е с  кормило и доста тряскане и блъскане е понесла  Peace

и друго забелязвам по-големите деца повече я харесват
аз съм на абсолютно същото мнение. Моя приятелка я има тази играчка-подариха я за 3-ия рожден ден на детето й и то много си играе с нея. За едногодишно дете обаче... newsm78 newsm78 newsm78 ... не съм много сигурна дали ще се занимава толкова!

# 13
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Благодаря на всички за отговорите.Аз именно за цената се двоумя,че ако я строши на първия месец,после ще е е яд.Ако съм дала по-малко пари по няма да ме е яд.И така все още не мога да реша.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Ето я нашата подобна играчка
http://community.webshots.com/photo/407622305/2821213290067348878LKyjwA
купих я преди 1 г. за 24 лв. от Метро и още работи идеално!
Като е Чико, все едно никога няма да се счупи!  Crossing Arms

Аз скъпи играчки вече не купувам, моите деца много трошат. Confused

Общи условия

Активация на акаунт