Какво правят 4-5год.,които не ходят на градина

  • 678
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Сега времето е хубаво и е лесно,но зимата... newsm78
Помагайте с идеи  Hug

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Моята приятелка има 5 год. син, който не ходи на градина. Зимата обикновенно излизат преди обед на някоя детска площадка, после спи, а след обед си канят други деца в къщи или те ходят у някой. Общо взето така им минава зимата, не е много лесно, но не е и невъзможно.

# 2
  • Мнения: 465
Като дойде зимата ще го измислиш Wink разходки и пързалки Peace

# 3
  • Мнения: 5 103
Не ми се мисли за зимата, направо ми се реве Cry

# 4
  • Мнения: 3 491
Проекти - лепене, рязане, оцветяване, занимателни игри тип "пъзел" или лабиринти, образователни игри в Интернет, игра на "Не се сърди човече" или нещо с по-малко правила, но включващо редуване с друг човек, срещи с други деца, плуване... Важното е според мене ти още от предния ден да имаш идея и да планираш какво ще правите, иначе казано, "да си разработваш уроците".

# 5
  • Мнения: 934
Няма ли забавачки, към някое читалище примерно?

# 6
# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят син ходи на градина до обяд, а по обяд през зимата времето е най-топло. По това време се разхождаме. След това спи. През останалата част от деня той си играе сам, а аз като свърша с работата, се присламчвам с мои идеи за игри (предимно като тези на Блажка, а книгата, която е пуснала Анда, върши чудесна работа).
Тази година смятам да запиша Самуил и на някакъв спорт.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако финансите ти позволяват, можеш да го водиш от време навреме в някой детски клуб, Патиланци или Софияленд.

# 9
  • Мнения: 5 877
Ей на, вчера играхме на палеонтолози, намерихме си кости от динозавър (дървени кубчета) и си сглобявахме скелети  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 053
скучно им е,какво и да правим бъзо му омръзва,
с голям зор го водех на градина,но на втория ден вече е свикнал и всичко е ок

Общи условия

Активация на акаунт