Новите тенденции при баните

  • 9 729
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
Да обсъдим какви са новите тенденции при плочките за баня. Класическата комбинация тъмен нюанс-фриз-светъл нюанс, като че ли вече се измества от по-изчистените и леки форми. Дайте идеи за подобни изчистени комбинации. От темата за баните много ми допадна тази на Галски. Покажете и вашите бани от този тип.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 913
Забелязвам,че се върна модата на паната.Особено на тези с цветя.На мен обаче не ми харесват   Sick Наистина повече ми харесват изчистените комбинации,а фриз може и да няма.
Сини и зелени плочки също не ми допадат понеже преди се правеха предимно такива бани и вече са ми втръснали.
Вече има много хубави магазини със страхотни плочки и човек може нагледно да види различни комбинации  Peace

# 2
  • Мнения: 731
Някой беше казал, че модата е толкова грозно нещо, щом се налага да я сменяме на всеки няколко месеца.  Wink

В моята баня подредих плочките си вертикално, а не хоризонтално, използвайки сини и бели плочки с красив вертикален фриз и тук-там някоя декоративна плочка. Различно е.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 511
В нашата баня няма да има фриз.Плочките ще са наредени вертикално,ще има преградна стена,която да обособява душ-кабина и цветовете ще са бяло и нюанси на синьото. Преградната стена ще е изцяло от малките плочици 2 на 2 см.Все още чакам да ми доставят плочките и сме до никъде...съответно не мога да ви покажа нищо.Имам само проект в 3D вариант.

Но изключително модерно в момента е това:
Снимка 1
Снимка 2

# 4
  • Мнения: 677

Но изключително модерно в момента е това:
Снимка 1
Снимка 2
къде викаш е "модерно" тва?!по скоро е мудйерну...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 511

Но изключително модерно в момента е това:
Снимка 1
Снимка 2
къде викаш е "модерно" тва?!по скоро е мудйерну...

Как къде?! В банята!  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 677

Но изключително модерно в момента е това:
Снимка 1
Снимка 2
къде викаш е "модерно" тва?!по скоро е мудйерну...

Как къде?! В банята!  Mr. Green
тва ше да е некъв уникат аз да ти кажа..а "модерно" става ,когато е в много бани,а тва,както каза по горе,си е " в банята"..

# 7
  • Мнения: 1 393

Но изключително модерно в момента е това:
Снимка 1
Снимка 2
къде викаш е "модерно" тва?!по скоро е мудйерну...

 Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 1 511
Щом казваш...
 Peace

# 9
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И на мен не ми допадна. Някак прихлупващо ми е. newsm78 Може пък да съм изостанала, знам ли?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 511
И на мен не ми допадна. Някак прихлупващо ми е. newsm78 Може пък да съм изостанала, знам ли?

Не става въпрос дали сме изостанали или не! Не мен също не ми харесва (все едно съм в градина)...дадох я като пример за нещо,което в момента се обсъжда от много хора и се прави.
Друг е въпроса дали на някой му харесва или не...всеки има вкус и предпочитания!
 Peace

# 11
А на мен ми харесва.  Интересно и нетрадиционно. Майстора трябва да е бил много добър.
На мен отдавна ми се повдига от тъмно и светло с фриз, тип мръсна пяна или мрамор. Ако не съм се #2gunfire докато стане моята баня и аз ще покажа. Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 1 511
А на мен ми харесва.  Интересно и нетрадиционно. Майстора трябва да е бил много добър.
На мен отдавна ми се повдига от тъмно и светло с фриз, тип мръсна пяна или мрамор. Ако не съм се #2gunfire докато стане моята баня и аз ще покажа. Laughing

Хайде,ще чакаме! Grinning

# 13
Ами моята, може и да прилича малко на това, което описваш за твоята баня.  Grinning  с преградна стена .

# 14
  • Мнения: 7 109
Гуен, с тези дребосъчести плочки 2*2 да му мисли майсторът. Май ювелир ви трябва.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт