Какви са отношенията ви с роднините?????

  • 3 101
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 990
Аз се разбирам много добре с моите роднини и постоянно се събираме ,но мъжа ми с неговите не поддържа добри отношения!

# 31
  • Мнения: 870
Разбираме се, но съм на мнение, че ако се виждаме по-рядко, ще се обичаме повече...  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 7 914
Със свекърва ми вече съм що годе ОК...но със сестрата на мъжа ми едва ли някога ще "меля брашно" Peace

# 33
  • Мнения: 1 612
Аз проблеми с брат ми нямам. Винаги сме били много единни и не се караме!
Виж за по-далечните роднини не бих казала същото.
Един съвет от мен: Не им се обаждай и не общувай с тях!
Така ще си живееш по-спокойно!

# 34
  • София
  • Мнения: 7 029
С моите роднини за сега нямам проблеми, а с роднините на мъжа ми също се разбирам, е понякога се налага да си премълчавам някои неща, но няма начин.

# 35
  • Мнения: 337
Моята сестра е в Италия, неговата в Канада, брат ми си е във Враца, родителите ни също, ние мсме в София. Със сестрите - на 2 години по 1 пъ, но по различно време Grinning ,  с останалите по 4-5 пъти на година за 1 ден, те така се радват, че няма как да не се разберем.
Мнооого хубаво си живеем така Grinning. Майка му и баща му са много сладки.
По принцип предпочитам далече от семействата.

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 15:36 от toni_ls

# 36
Опитай се да не им обръщаш много внимание, а да компенсираш необходимостта от споделяне на емоцията и празника с любимия и любимото:)))) Роднините "забелязвай" достатъчно рядко така, че да не ти оказват влияние на емоционалното ти състояние. Ако усетиш, че ти е криво просто не ги виждай известно време. Не е нужно да си самосъздавате конфликтни ситуации. Избягвай ги. Успех!

# 37
  • Мнения: 3 394
от два дена имам изключителната възможност да не се виждам с определени хора и много ми е кеф. Търпя, мълча, но без тях ми е по-добре Simple Smile

# 38
от два дена имам изключителната възможност да не се виждам с определени хора и много ми е кеф. Търпя, мълча, но без тях ми е по-добре Simple Smile


Охо, май си напуснала родната земя и свързаните с нея дразнители  Laughing

# 39
  • Мнения: 695
Със свекърва ми вече съм що годе ОК...но със сестрата на мъжа ми едва ли някога ще "меля брашно" Peace
ей този проблем и мен ме тресе #Crazy ама то няма оправия #2gunfire

# 40
  • Мнения: 3 388
Опитай се тогава да ограничиш срещите с тях - ако не сте под един покрив разбира се  Wink Grinning

Иначе отношенията са ми супер с братя, сестри и родители, негови и мой  Wink но се виждаме много рядко, по скоро по скайпа ни е комуникацията  Wink ...

и нашата комуникация е по-често така  Wink Разбираме се  страхотно! Пу-пу-пу  Heart Eyes
И с италианската рода се разбираме чудесно, ама и се виждаме рядко, че всички сме на различни места, та от тази гледна точка е още по-лесно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт