Започнахте ли с есенните покупки

  • 5 671
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Лично аз мисля, че вече е крайно време да облека и обуя малчо за есента, въпреки, че още е топло. Просто всичко ни е омаляло, стават ни само летните дрешки. От друга страна, обаче, вчера си говорим с една приятелка и тя ми казва да не бързам, защото още вървели застоели от миналата есен дрехи. И още - какво мислите да купувате за есента - анцузи, костюми ... и по колко? Аз вчера му взех една тънка блузка, но с дълъг ръкав - и се чудих за размера, та взех 92, но в ръкавките е 2-3 см. по-дълга от необходимото.

# 1
  • Мнения: 3 537
днес започнах с покупките,защото от утре сме на ясла и ме е страх,да не ме изненада времето. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 712
Покупките съм ги започнала отдавна. През април (за рождения ден на Бобо) една моя приятелка му подари много хубави ботуши на Минимен (№ 26). После купих и едни есенни обувки и сега наскоро взех страхотна жилетка  98/104 см и 2 пижамки с дълъг ръкав (също 104). Малко по-големи са, но какво от това. Ще има и за догодина евентуално. От миналата зима имаме якета и пуловери, така че почти сме прикпючили. Ако сметна всичко, излезе ми към 200 лв.

# 3
  • Мнения: 3 098
Преди една седмица обиколих три мои любими детски вериги и съм купила на дъЩеря ми вси4ко за есента и зимата.Якета,обувки,маратонки,пуловери,тениски,дънки,рокли,поли,абе абсолЮтно вси4ко от което Ще има нужда.Тъй като расте много и ниЩо няма да й става,от това което има.След това от един спортен магазин й купих екипи и две тънки спортни якенца за детската градина и за един ден приклю4их с попълването на гардероба й. Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Още не съм, но набелязах основните покупки, т.е. какво трябва да се вземе за градината. Ще я оборудвам Дияна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 034
Още не съм купила всичко необходимо, само няколко неща.
Чакам я да се върне от морето и да видя кое от миналата година ще и стане, кое - не.
Обувки винаги купувам в последния момент, защото така миналата сима купих едни пролетни, затворени и за една-две семици крачето и дръпна с 2 номера и така си останаха неносени.

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И какво ако са застоели от миналата есен?! Ако нещо ми хареса- купувам без да ме интересува от кой сезон е. Имаме вече някои дрешки, но основното предстои да се купува.

# 7
  • Мнения: 2 657
Ами запо4нах да купувам,но все още не съм го обзавела напълно Grinning

# 8
  • Мнения: 4 629
Ние отдавна сме започнали с есенно-зимните покупки. Размер купувам за 24 месеца. А определени бройки нямам - като се разхождам по магазините и нещо ми хареса го взимам

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
 Още не съм - на рождения му ден му подариха много хубаво яке, панталони и блуза, има още два панталона и яке от пролетта - ще влязат в употреба. По-другата седмица ще ходим в градината да ни обяснят туй-онуй и като им разбера изискванията, тогава ще попълвам гардероба. Много не ми стана ясно как така са застояли дрехите от м.г. - че да не е сирене това? Марти има дреги отпреди 2 години, които и сега са супер.
 Обувки пък ще купя в деня, в който му станат нужни - как преценяте тая работа с обувките няколко месеца предварително?

# 10
  • София
  • Мнения: 97
И ние сме започнали от рано. Каквото ми харесва го купувам без значение от кой сезон, а за обувките даже използвам, когато има намаление. Все пак три деца не се обличат така лесно! А повечето дрехи са ми останали от по-големите.

# 11
  • Мнения: 5 370
Днес взех една много готина комбинка от Бенетон-да се изфукам.
Иначе от миналата есен има подарени, необличани неща, които сега ще му стават.
Смятам малко по малко да почна.

# 12
  • Мнения: 176
оф Crossing Arms какво да почвам аз не съм спирала има си всичко но ако ми хареса нещо много го взимам но гледам да не прекалявам че няма къде да побирам летните па за есени и зимни незнам newsm78

# 13
  • Мнения: 1 264
Днес взех една много готина комбинка от Бенетон-да се изфукам.
Иначе от миналата есен има подарени, необличани неща, които сега ще му стават.
Смятам малко по малко да почна.

Какво е комбинка ?  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 5 877
Не, има доста дрешки от пролетта, които й стават, но ще й трябва ново ватирано непромокаемо яке и по възможност непромокаемо панталонче за джапане. Нови обувки също.
За якето мисля да потърся едно ТСМско, с което като гледам са облечени половината деца на приятели - ние имахме такова преди година, много хубава работа свърши, а беше за 10 лева.
Тъмносиничко с червена и бяла (светлоотражателна) лента, ватирано, ходила е в дъжда на разходка и се е прибирала съвсем суха. Дано има и по-голям размер.

Общи условия

Активация на акаунт