Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 авг. 2006, 20:52 ч.

Шофьорски курсове - Варна

• 181 162
  • 542
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
Манекена - според Вас, единствено тези с високите рейтинги ли са качествени??? Ми да ги закриват другите тогава. Може бе рейтинга е висок заради, това че имат в пъти повече курсисти от "малките". Аз също подкрепям мнението за Марчели. Леко дразни негативното Ви отношение - хората са различни, не е задължително всички да пазаруваме от Била (примерно) , защото са най-големите, нали (така казват рекламите., разбирай класациите...) ??? Аз харесвам малките квартални магазинчета с отношение към клиента.
А кой на кого ще вярва....както казахте - мамите не са глупави, сами могат да си направят изводи, без да се налага да им помагате. Ако слушаме Вашето мнение - няма нужда от тема във форума - всеки да си гледа класацията.
Останете си със здраве.

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 10:01 от Поспаланка

# 541
  • Варна
Манекена - според Вас, единствено тези с високите рейтинги ли са качествени??? Ми да ги закриват другите тогава. Може бе рейтинга е висок заради, това че имат в пъти повече курсисти от "малките". Аз също подкрепям мнението за Марчели. Леко дразни негативното Ви отношение - хората са различни, не е задължително всички да пазаруваме от Била (примерно) , защото са най-големите, нали (така казват рекламите., разбирай класациите...) ??? Аз харесвам малките квартални магазинчета с отношение към клиента.
А кой на кого ще вярва....както казахте - мамите не са глупави, сами могат да си направят изводи, без да се налага да им помагате. Ако слушаме Вашето мнение - няма нужда от тема във форума - всеки да си гледа класацията.
Останете си със здраве.
Високия рейтинг не означава повече курсисти, а по-висока успеваемост при явяването на изпит пред ДАИ, което означава, че ако изберете школа с по-малка успеваемост, ще ви се наложи да се явявате няколко пъти на изпит, защото не са ви обучили добре. Сега разбрахте ли за какво е този рейтинг?

# 542
  • Варна
Къде забравихте и курсиста... има хора които колкото и да ги учат добре не схващат. Не всичко е до инструктора..

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт