Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 авг. 2006, 20:52 ч.

Шофьорски курсове - Варна

• 186 423
  • 545
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
Манекена - според Вас, единствено тези с високите рейтинги ли са качествени??? Ми да ги закриват другите тогава. Може бе рейтинга е висок заради, това че имат в пъти повече курсисти от "малките". Аз също подкрепям мнението за Марчели. Леко дразни негативното Ви отношение - хората са различни, не е задължително всички да пазаруваме от Била (примерно) , защото са най-големите, нали (така казват рекламите., разбирай класациите...) ??? Аз харесвам малките квартални магазинчета с отношение към клиента.
А кой на кого ще вярва....както казахте - мамите не са глупави, сами могат да си направят изводи, без да се налага да им помагате. Ако слушаме Вашето мнение - няма нужда от тема във форума - всеки да си гледа класацията.
Останете си със здраве.

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 10:01 от Поспаланка

# 541
  • Варна
Манекена - според Вас, единствено тези с високите рейтинги ли са качествени??? Ми да ги закриват другите тогава. Може бе рейтинга е висок заради, това че имат в пъти повече курсисти от "малките". Аз също подкрепям мнението за Марчели. Леко дразни негативното Ви отношение - хората са различни, не е задължително всички да пазаруваме от Била (примерно) , защото са най-големите, нали (така казват рекламите., разбирай класациите...) ??? Аз харесвам малките квартални магазинчета с отношение към клиента.
А кой на кого ще вярва....както казахте - мамите не са глупави, сами могат да си направят изводи, без да се налага да им помагате. Ако слушаме Вашето мнение - няма нужда от тема във форума - всеки да си гледа класацията.
Останете си със здраве.
Високия рейтинг не означава повече курсисти, а по-висока успеваемост при явяването на изпит пред ДАИ, което означава, че ако изберете школа с по-малка успеваемост, ще ви се наложи да се явявате няколко пъти на изпит, защото не са ви обучили добре. Сега разбрахте ли за какво е този рейтинг?

# 542
  • Варна
Къде забравихте и курсиста... има хора които колкото и да ги учат добре не схващат. Не всичко е до инструктора..

# 543
yasmina : Simple SmileSmileySmiley Съгласна съм напълно с това, че понякога на курсиста му трябва повече време и обяснение.

Аз лично много се притеснявах и автоинструктора ми всеки път ми отделяше и допълнително време след часа по кормуване, за да ми обяснява и чисто теоретично правилниците и законите.

Аз карах моя курс при Автошкола "Силви Инс" и определено мога да кажа, че сега се чувствам много уверена на пътя благодарение на курса ми в тази школа.

http://silviins.bg/ - Ако не сте минали вашите може да ви харесат. Но все пак има огромен избор на автошколи и е до лични предпочитания

# 544
Здравейте някой знаели номера на Желязко Михов инструктор от Виа кар.

# 545
  • Варна
Здравейте някой знаели номера на Желязко Михов инструктор от Виа кар.
Във Варна такава фирма няма (Виа кар). Ако става дума за друг град, виж заглавието на темата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт