Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
Вечернице, много ти е хубава ученичката  Peace
Нека да се учи и сполучи като мама  Hug

...ама как прилича на теб Wink

# 31
  • Мнения: 3 388

Точно лешник ми звучи страхотно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искам гооо, а дали ще ми стои ..... кажете да, кажете да  Laughing

ДА, да даааааа....наистина мисля, че ще ти стои много добре  Hug
...значи аз как процедирам - не си мися косата седмица, после обезцветявам и след това боядисвам - слагам безамонячна боя, за да не изгори скалпа и косата де, но пък последния път сложих друга и не бе лошо - поне стана от първия път Peace


Ето това  е то подкрепа  Peace   Hug   Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 11 307
Вечернице, много ти е хубава ученичката  Peace
Нека да се учи и сполучи като мама  Hug

...ама как прилича на теб Wink

Ми хубава ще е, като и е хубава маята Mr. Green. Много съм срамежлива нали Joy
Радвам се, че ви допадат снимките и ви създават добро настроение.
Къде се губят другите? Половината отбор май днес не се е вреждал да драсне по един ред  Thinking

# 33
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета!
 Аз още имам да чета от старата темичка, но после, че сега Донче Биберонче постоянно ми е в краката и пиша права.  Tired При нас нищо ново  smile3515Вчера само дето бяхме на гости цял следобед и вечерта почивка.
 
 Соничка, и аз съм в отбора на русите мами. От години се изрусявам и имам много опити с преминаване от черно в червено и после пак русо, но сега съм застопорила и не смятам да сменям. Мисля обаче, че първо ще трябва да я обезцветиш и после да сложиш боята, за да е цвета както го искаш. Моята коса не е перфектна, но с малко грижа успявам да я поддържам и да не изглежда проскубана.

Кате, да ти е жива и здрава ученичката! Този пакет ти ли го прави или е готов?
 
 Момичета, иска ми се да направя някакви дребни сладки Вальо да почерпи утре на работа. Дайте някоя идея за нещо лесно и вкусно.  Hug
 

# 34
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Момичета, имам въпрос - колко евро мога да нося със себе си кеш без да ги обмитявам и каква е процедурата за обмитяване - ще ме разпитват ли къде, защо, от къде и т.н. Моля ви за отговор.

# 35
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Кате, да ти е честита ученичката! А защо ходят в църква, това някаква тамошна традиция ли е?

# 36
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Момичета, имам въпрос - колко евро мога да нося със себе си кеш без да ги обмитявам и каква е процедурата за обмитяване - ще ме разпитват ли къде, защо, от къде и т.н. Моля ви за отговор.

Ето на този сайт има малко инфо, дано ти е полезно

# 37
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Благодаря, Пепеляшка!

# 38
  • Мнения: 7 605
Привет и от мен,

и слън4ева седмица ви желая. При нас не спира да вали от не помня кога  Sad

Моми4ета, трябва ми ваШа помоЩ  Heart Eyes  пред дилема сме  Confused
На ли Ще се местим, та сега търсим нова къЩа по интернет. Ще се местим край Франкфурт. Там имотите са много скъпи, понеже Франкфурт е градът на банките и вси4ките банкери, които естественно не са бедни, искат да живеят иzвън града в къЩа с градина......което искаме и ние, само 4е нямаме банкерска zаплата  Crazy  А там има много градове един до друг, ние в град не искаме да сме, а в околността в малко град4е, но както ве4е каzах трудно се намира неЩо хубаво и на нормална цена.
Такаааа, гледам аz в4ера пак zа къЩи и я намирам, къЩата на ме4тите ни   КъЩата е 4исто нова, 160м² с 5 стаи, 620м² градина, с пълно обzаведена кухня, и въобЩе МНОГО ни харесва. И при това наемът е по нисък отколкото бяхме готови да плаЩаме (с около 300? по евтин). ИzобЩо, ме4та. ОБА4е.....се намира малко на гъzа на географията, с иzвинение  Embarassed  На 65км от летиЩето, на 60км от Франкфурт и на 75км от офиса на мъжа ми. Да уто4ня, 4е той няма да ходи всеки ден в офиса. Ще пътува, zаминава в понеделник сутринта и се връЩа в петък ве4ер. Трафикът там е много натоварен. А като е толкова дале4е от летиЩето, не може да си вzима такси, аz не мога (и не искам) да го карам, та Ще трябва втора кола с която да ходи до летиЩето и която да остави там на паркинг. Това не е голям проблем, Ще вzемем някаква малка кола на старо. Притеснениета ни са, 4е той Ще прекарва пове4е време по пътиЩата, а и Ще бъдем по дале4е от други, по големи градове. Вярно 4е искаме да живеем в малко град4е (а това е то4но такова), но да има и по голям град на блиzо zа раzвле4ения, Шопинг и т.н. А от там Ще трябва да се пътува поне един 4ас....
Какво мислете вие? Струва ли се да отидем там и да я видим къЩата, или няма смисъл и по добре да zабравим zа нея?  newsm78

# 39
  • Мнения: 3 388
Добро утро момичета  Hug
Тук времето е така хубаво и слънчево  Grinning А мен ме боли адски много гърлото, очевидно честите промени на температурата ми повлияха по този начин ...... дано не се разболея точно преди пътуването за Бг
 
 Соничка, и аз съм в отбора на русите мами. От години се изрусявам и имам много опити с преминаване от черно в червено и после пак русо, но сега съм застопорила и не смятам да сменям. Мисля обаче, че първо ще трябва да я обезцветиш и после да сложиш боята, за да е цвета както го искаш. Моята коса не е перфектна, но с малко грижа успявам да я поддържам и да не изглежда проскубана.
 

Така ще направя, благодаря за съветите  Peace Hug  bouquet

Татяна, какво да ти кажа за къщата ... и тук в Милано е така, адски е скъпо и всички искат да живеят извън града в хубава къща с двор. Ние сме на около 20 минути от Милано, но около нас е пълно с търговски центрове и места за забавления-имаме голям национален парк/ на Тичино/ и заведения покрай него. Истината е, че за мен по-голяма дистанция, още повече ако няма наоколо места за излизане и пазаруване, би ме карала да се чувствам доста изолирана ... Ние искаме да сменяме къщата живот и здраве до няколко години със самостоятелна / като желаната от вас, на снимката Wink/, но изчакваме, тъй като купихме тази преди по-малко от година. Мисълта ми беше, че и новата къща я искаме извън Милано, на спокойствие в малко градче без големия шум на града, но все пак в близост на оживени търковски центрове и бърз достъп до Милано с кола.
Пак вие си преценявате за пътуванията- 1 час не  е никак много, ако е до града, а със сигурност наблизо може би има центрове за пазаруване, развлечения ... запознай се със зоната и виж как са устроени нещата ......
Дълго се обяснявах, дано съм ти помогнала поне мъничко  Hug

# 40
  • Мнения: 11 307
Кате, да ти е честита ученичката! А защо ходят в църква, това някаква тамошна традиция ли е?


Пепе, такава е традицията. Литургията се отслужва смесено с католически и протестантски свещеници и целта е да благословят децата по трудния път на знанието. След това се ходи до училището, където има тържество, подготвено от по-големите, пийване за мама и тати и първи урок за дребните.
Нана, сама я правих фунията. Такова ни беше желанието, та се потих, морих и поизгорих, докато я правих, но втора като нашата нямаше  Flutter
Татяна, къщата като я гледам си е направо мечта. Идете я вижте, претеглете на един лист всички плюсове и минуси, решете кое решение е удачно и тогава главата в торбата и право напред.
На мен лично сега ми се отваря възможност да работя на 80 км от къщи и хич не се замислихме с мъжа ми по въпроса. Малко ще сме със сменени роли, но си струва. И ние сме на "гъза" на географията, но много си ми харесва тук.

# 41
  • Мнения: 7 914
Момичета, добро утро...току що си отварям оченцата...сервирам ви закуската и ще тичам да пооправя малко къщата Hug
после задължително ще чета и ще отговарям




Лек ден   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 860
 Добро утро и от нас, макар че вече е обяд  ooooh!
 
 Почерпете се макар и само виртуално, пък кой знае някой ден може и да се съберем на една маса.  Hug

 

 

 Приятен ден на всички!

# 43
  • Мнения: 11 307
Атакааааааааааааааа! На тез изкушения не можем устоя!

Да ти е жив и здрав Дон Биберончо и да ти носи само радост и слънце в живота!  Hug

# 44
  • Мнения: 1 110
ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК НАНА!!!!!
Много радост и щастие да ти носи!

Общи условия

Активация на акаунт